Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość r_d

Poród i karmienie

Polecane posty

Gość r_d

Witam, gdy urodziłam syna w 2015 miałam problem z pokarmem, a dokładniej to z jego brakiem. Syn w szpitalu płakał co 30 min, a gdy wróciłam do domu to położna powiedziała że mam zrobić wszystko żeby karmić piersią. Miałam dwa wielkie strupy na piersiach zamiast sutków. Kupiłam nakładki, laktator elektryczny i ręczny, ale gdy tylko przysuwałam syna do piersi to odruchowo się odsuwałam. Skończyło się na mleku modyfikowanym. W maju na świat przyjdzie moje drugie dziecko poprzez cc. I tu moje pytanie do matek które nie chciały karmić piersią bądź nie miały pokarmu. Czy brałyście ze sobą mleko modyfikowane sypkie, czy może te buteleczki jednorazowe?? Jak to u was wyglądało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dawali mleko w szpitalu, ale jak wiadomo położnych-suk nie brakuje i nie każda chciała to mleko dać. Drugim razem zabrałabym te gotowe buteleczki, ale u mnie mam nadzieję, że następnego razu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dawali bez problemu ale koleżanka w innym szpitalu miała takie położne że mąż musiał kupić w aptece mleko i dokarmiała po kryjomu. Chyba zależy od szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak mogą nie chcieć dać mleka w szpitalu?? To prawdziwe su*ki rzeczywiście. Ja co prawda karmiłam piersią ale na początku miałam mało pokarmu i w pierwszej dobie dokarmialam. dostałam nawet dwa różne mleka żeby sprawdzić które dziecku bardziej odpowiAda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie chcesz dać dziecku to co najlepsze??? Następna wygodna matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćr_d
Nie napisałam że nie chcę, opisałam sytuację sprzed 3 lat. Widzę że łatwo jest ci mnie oceniać. Zadałam pytanie, miłe Panie mi odpowiedziały bez oceniania, a ostatniej pani proponuję jad zostawić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w szpitali dostałam laktator elektryczny i z dokarmianiem mlekiem modyfikowanym tez nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest w szpitalu. Ale miałam to samo przy pierwszym dziecku. A przy drugim nie. Karmię już 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami bywa tak ze po prostu kobieta nie chce i nie może karmić piersią i pielęgniarki powinny to zrozumieć i uszanować i podać mleko modyfikowane, niestety słyszy się ze ona takie pomocne nie są, a szkoda... Dopytac można w szpitalu w którym będziesz rodzic , może akurat udziela informacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź mleko i swoją butlę. Tak na wypadek gdyby ci położne łaskę robiły. Albo kup gotowe w butelkach albo w saszetkach ( sa w rossmanie ). Chyba że raczej nie jesteś zdecydowana na kp to od razu w dużym opakowaniu i z bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta893
Rodziłam kilka miesięcy temu i w szpitalu miałam ze sobą nawet laktator, w razie gdybym miała problemy z karmieniem. Nie było z tym żadnego problemu, a laktator był ręczny. Na szybko przed porodem kupiłam go na stronie http://www.simed.pl/ w bardzo fajnej cenie. Nazywa się Lakta Mila, ma butelkę w zestawie i wszystkie potrzebne certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzilam w 2015, pokarmu niem ialam i synek nie umial chwycic i ssac, polozne maltretowaly moje sutki i tylko nerwy mialam przez to :) w 2017 rodzilam drugi raz, mialam te male buteleczki i karmilam po kryjomu :) nie zaluje, oszczedzilo to stresu i mi i dziecku :) a corcia po szpitalu zaczela pieknie ssac piers i ssie juz rok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×