Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam dobrego Dj Gliwice

Polecane posty

Gość gość

Mam zaplanowane wesele na wiosnę 2019. Teraz się oglądam za profesjonalnym Dj, który zna swój fach, ma doświadczenie i zna angielski. Ze względu na pochodzenie pana młodego część gości będzie z Wyspy. Za rzetelne namiary dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z Dj Domsonem. Posiada te wszystkie umiejętności, o które Tobie chodzi a przy tym doskonale miksuje muzykę. Ze swojej pracy wywiązuje się w 100% od początku do końca. Maświetne poczucie humoru, a to na weselu bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rockowe kawałki też ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był Domson. Ma naprawdę bogatą płytotekę. Rockowe kawałki też są. W ogóle to jest fajny i przyjemny facet. Wszystko z nim omówiliśmy i wszystko było. Zadowoleni jesteśmy w 100%! Facet dosłownie ma rytm we krwi nic nie cięło innie fałszowało, a znam się na muzyce, bo kilka lat uczęszczałam do szkoły muzycznej, tak więc słuch mam wyostrzony. Były kawałki stare i nowe. wszystko dopasowane pod nastroje gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dj szkoda kasy. Skontaktuj się z zespołem Fenix. Dojadą do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrenatka
a ja bym powiedziała, że na zespół szkoda kasy. Dobry Dj na weselu w dzisiejszych czasach, to podstawa. Każdy na tym skorzysta i młodzi i starsi i ci zupełnie mali. Polecam Dj Domsona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja to potwierdzam. Dobry Dj jest na wagę złota. Jestem z Gliwic o sam też Domsona widziałem raz w akcji. Dawał facet czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam Domsona jak grał na weselu u koleżanki. Zrobił kawał dobrej roboty. Zabawiał starszych i młodszych, a płytotekę miał mega bogatą. Wszystko tam było i każdemu się jego gra podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Jakub
Potwierdzam mieliśmy DJ Domsona na naszym weselu, poprowadził wspaniale oczepiny , goście byli zachwyceni i do dziś jest co mile wspominać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubię wspomnianego już wcześniej Domsona. Widziałam go już na wielu imprezach i jestem pewna, że na weselu również poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem z Gliwic. Miałem okazję słuchać i obserwować Dj Domsona wcześniej tu wspomnianego. W okolicach Gliwic lepszego człowieka od weselnej muzyki nie znajdziesz!! Módl się żeby termin był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam profesjonalnego dj na wesele Thomas-Music ma bardzo duże doświadczenie za konsola, profesjonalny sprzęt, legalną kolekcję muzyczną. Bardzo kreatywny, potrafi dobrze rozkręcić każdą imprezę okolicznościową. Więcej informacji na https://www.thomas-music.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×