Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tikop

Imię dla córki problem

Polecane posty

Gość tikop

Mamy problem ponieważ chcemy nazwać córkę imieniem ktore jest bardzo popularne ale mężowi zależy bo to imię po jego babci.Mamy synka ktory dostał imię po pradzadku tez popularne.I tak sie zastanawiam bo wszyscy będą myslec ze nie chcialo nam sie wymyślac tylko daliśmy popularne imiona.Wiem ze twn temat byl milion razy ale co myslicie ?Czy moze lepiej dac jakies zwykle ale mniej popularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj takie jakie chcecie co Cie opinia innych obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche to wkurzajace jak npnna porodowce pytaja sie jak ma na imie dziecko ty mowisz np Kasia a polozne o znowu Kasia to juz 10dzisiaj ,albo pytaja jak bedzie miec na imie i mowia tylko nie kolejna Julka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialam Rafałka po bracie mojego dziadzia albo Wiktorie po prababci i nic mnie nie obchodzi ze komus sie nie podoba:-) a tesciowa jeczy bo w jej sasiedztwie jest kilku Rafalow w roznym wieku no trudno zycie nikomu nie szczedzi rozczarowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie jesli nie osmiesza dziecka dla mnie jest dobre kazde co z tego ze jest duzo kiedys bylo Kas i Magd i Ań od cholery i nikt nie robil problemu a teraz kazdy ze aby nie Takie bo wszyscy tak daj.a i co z tego ma sie wam podobac i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak chcecie nazwac corke?i jak ma syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tikop
Syn jest Jan a córka ma być Zofia ale bierzemy ppd uwagę jeszcze Małgorzatę, Joannę, Annę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to obchodzi co sobie inni pomyślą? U nas pełno Zuzek i ja jak będzie dziewczynka to też nazwę Zuzia, bo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosła kobieta w dodatku w ciąży i zakłada taki temat. Takie mimozy zostają matkami. Boshhh żal i żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tato mial na imie Stanislaw i takie tez chcialam dla syna, ale z wiazku z tym ze Staskow teraz jak psow, bedzie Robert Stanislaw. Dla corki wybralam spontamicznie Natalia, a pol roku pozniej natrafilam na rankingi, nie tylko ja tak "spontanicznie" nadalam. I mimo ze od jakis 12 lat Natalia wciaz kroluje w pierwszej 10, to Julek jest znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj po to jest forum zeby zadawac pytania.Nie ma glupich pytań..A imiona normalne wiec bym sie nie zastanawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że wyróżnianie się imieniem często przynosi dziecku więcej szkody, niż pożytku. Daj imiona, które są dla ciebie ważne. Dziecko będzie szczęśliwe, że nie robi za osiedlowe dziwadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×