Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związałabyś się 37 letnim facetem który nie był w związku

Polecane posty

Gość gość
chodze na psychoterapie juz półtora roku, jak narazie efekty male, ale pani doktor skupia sie bardziej na zmianie mojej pracy na lepszą zamiast na poprawie charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie widzi w tym sens i taka kolejność musi być. Dobrze, że coś robisz, żeby się zachowywać inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie widzi w tym sens i taka kolejność musi być. Dobrze, że coś robisz, żeby się inaczej zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziekuje. Czuje sie dowartosciowany. Wiem ze jestem super facetem i do tego skromnym. dobre :DDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposob psychoterapeuta skupia sie na zmianie pracy na lepsza? jaki to nurt terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haaaalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Dziekuje. Czuje sie dowartosciowany. Wiem ze jestem super facetem i do tego skromnym. dobre smiech.gif DDDDDDDDD -- to żart zmiana pracy na lepsza; pracuje za granica fizycznie i staram sie wbic na lepsza pozycje - na nauczyciela, jestem po studiach w Polsce, mam wszytskie papiery ; aczkolwiek roznie z tym byc moze; praca w szkole? hmm nie wiem jaki to nurt terapii - duzo bylo na temat wychowania, w jakie spoosb mnie uksztaltowalo; ostanio o czym o czym wiem tzn podchodzenie do kobiet, dlaczego sie obawiam; przeciez wiem ze nic sie nie stanie, a jednak mam hamulce i czesto sie blokuje; to ja sie musze zmusic do zaoferowania randki dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zacząłeś tę terapię tak? Czemu tak późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupio mi bylo pzred kims sie otworzyc i mowic o osobistych i wstydliwych sprawach np kiedy tracilem cnote - bylo bardzo pozno; nie ma sie czym chwalic jesli sie nie ma doswiadczen z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia tylko, ze tracic cnote nie bylo Ci wstyd, a zaprosic na randke juz tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wstyd żyć w cnocie przez wiele lat, tyle zycia starcilem; a teraz ciagle mam za malo sexu; nadal obawiam sie zaprosic dziewczyne na randke; duzo mnie to kosztuje; mam jedna w pracy w ktorej jestem zauroczony ale ona ma faceta - jednak dam jej walentynke; mam prawie 38 lat i starcilem najlepsze lata zycia, nie ma co sie żalić; musze wyjsc do ludzi - mieszkam w londynie czyli mam szanse wyrwac kogos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wczesniej czemu sie nie udawalo? Rzadko z domu wychodziles, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duza niesmialosc; jak konczylem studia laski mnie podrywaly - szukaly faceta na meza, ale tak naprawde one byly super - ladne i inteligentne, ktos moze powiedziec desperatki - jedna byly wspaniale; balem sie kobiet, bylem tak niesmialy; ta laska z ktora stracilem cnote nie zorientowala sie ze bylem z zerowym doswiadczeniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie duza niesmialosc. Niektorzy by sie cieszyli, gdyby podrywaly ich fajne kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dvcdsvsdv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fssfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fssfs a co to ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie zwiazala z takim facetem jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×