Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Posiadam suplementy diety :)

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie, Współpracuję z firmą, która posiada produkty naturalne wysokiej jakości w tym również suplementy diety, wysokiej jakości bez dodatku chemii. Wspomagają odchudzanie. Wszystko jest na bazie naturalnych składników... jako jedyna firma to rozpowszechniamy na 19 krajów także u nas jest możliwość "nafaszerowania" się bez chemii :) Posiadam Coldwater Omega 3 -prawidłowe funkcjonowanie mózgu i widzenia Vitality dla kobiet witaminy i składniki mineralne Florify CellWise Utrzymanie zrównoważonej, zróżnicowanej diety, pomaga zachować zdrową skórę. Do wyczerpania zapasu. Zdjęcia, skład do wglądu :) kontakt naturalneprodukty@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech , ceny tych produktów sa zaporowe , wolę kupić np , olej lniany Budwig i też mam czyste Omega 3 bez chemii ,za to za 25 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałąm tabletki. Dla mnie Foreverslim zrobił olbrzymią różnicę, bo wcześniej bez suplementacji odchudzanie w ogóle mi nie szło, po tym jak dodałam tabletki to waga systematycznie zaczęła spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×