Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćhhhhhhhhhhh

Chorwacja wakacje z dziećmi samochodem

Polecane posty

Gość gość
Ja płaciłam za 4 osobową rodzinę 2600zl za 8dni.Dojazd samochodem na gaz,tani nocleg,butla gazowa z domu i żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tak pojechalismy Yariska w czerwcu (poczatek sezonu!) 2 lata temu :D najlepsze wakacje w życiu! Ja, maz, 4 latka i 10 miesieczniaczka. Wydaliśmy w sumie ok 5 tys licząc do przygotowania, przez trase i pobyt. Nocleg znalezlismy na miejscu, odnowione apartamenciki z zejsciem prosto do morza za 40e/doba :) mlode malzenstwo, skumalismy sie szybko. jako ze to na dziko bylo, to po 3 dniach sie przenieslismy do rodzicow poprzednich wlascicieli i za 50e/doba mielismy 80m2 dla siebie( 2 poziomy)+ starsza córką bawila sie non stop z wnuczka tamtych ;) najwiecej wydalismy na paliwo i winiety jak podsumowalismy wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu. 2+1 pojechalismy po 10 czerwca. 8 noclegów. Zwiedzanie, zakupy w pl i cro, noclegi, paliwo, oczywiscie jakies lody itp, bar, inne atrakcje koszt calosci ok 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tico na gaz, zabrać konserwy makarony i z 500+ się uzbiera .Kraj ciepły spać można pod namiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare lat temu. 10 dni - ok 5 tys - 3 osoby. Jedzenie robilam sama, zakupy czesciowo zrobilam w Polsce. Kwatera prywatna, 2 pokoje plus duzy taras. Jest duza roznica w cenach apartamentu, na Istrii jest drogo, Makarska proponuje niskie ceny, wyspy tez nie najtansze. Z,dzieckiem bylismy na Krk w Basce ze wzgl na piaszczysta plaze. A samolotem np Turcja 7 dni - 8 tys Kreta 7 dni - 9 tys Jest roznica, kto co woli, robota i dluzszy wyjazd ale koszty mniejsze lub luxus all incl i samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj [21:47 Wez sie nawet nie przyznawaj wiesniaro buraczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio znaleźliśmy niedrogie noclegi przez bookapart, tylko trzeba poszukać troszkę wcześniej , nie na ostatnią chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miala tak dziadowac to wolalabym nigdzie nie jechac :D tluc sie autem tyle godzin, samemu gotowac? Sredni wypoczynek :/ zreszta przeciez sa niedrogie loty do Chorwacji to po co tyle godzin tluc sie samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pojechaliśmy autem, nie gotowaliśmy, znajomi coś pichcili, my korzystaliśmy, albo w miescie obiadki autem było fajnie, mogliśmy się zatrzymywać gdzie chcemy, wstąpiliśmy na 2 dni na Węgry na baseny, wspaniała zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.40 - podaj namiary. Jeśli chodzi o dziadowanie to naszcwyjazd samochodem był zamierzony bo chcieliśmy pokazać dzieciom po drodze rożne miasta, rzeczy itp, moje dzieci podróż znoszą znakomicie- oglądają widoki, słuchają audiobooków, muzyko, gramy w cos typu oko szpiega itp...a na miejscu tez dużo zwiedzaliśmy i samochod był potrzebny. Szukaliśmy małych plaz codziennie inne a nie te wielkie zaludnione hotelowe. Wiec co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa a mieszkaliśmy w apartamentowcu: 2 pokoje kuchnia i łazienka i basen zewnętrzny z lezakami właściwie cały czas do naszej i znajomych dyspozycji :) wiec luksus którego w hotelu nie zaznasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Chorwacji nigdy! Drozyzna i daleko (jesli jedziesz samochodem) i strasznie duzo polakow. Lepiej albo sie wybrac na jakies wczasy samolotem albo jak juz chcesz cos w podobnych klimatach tylko lepiej to Czarnogora, ewentualnie Slowenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię w hotelu gnieździć sie z dziecmi w jednym pokoju. A nie w każdym sa typu studia. Polecam okolice malarskiej. Dalej ale ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pare lat temu. 10 dni - ok 5 tys - 3 osoby. Jedzenie robilam sama, zakupy czesciowo zrobilam w Polsce x Ja pierdykam, na wakacjach stać w garach, no ale na FB było czym się pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by bylo szkoda czasu zeby 2 dni jechac :( lepiej wsiasc w samolot i w 2 h byc na miejscu... kto co lubi. Ale przywozenie jedzenia z Polski to jakis kosmos w ogole, jak juz chcecie cos gotowac to nie lepiej kupic na miejscu swieze warzywa, ryby i owoce morza? Nie miesci mi sie w glowie jak mozna w miejscu z dobra lokalna kuchnia jesc jakies schabowe wiezione przez pol Europy, to juz jest cebulactwo po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.30 w każdym hotelu znajdziesz większe pokoje tylko musisz więcej zapłacić. My z takich korzystamy. Mamy luksus i czujemy się swobodnie jak w domu u siebie. Do tego codziennie mam sprzątaczki i pyszne jedzenie do wyboru. Baseny z hydromasażem, zjeżdżalnie co kto lubi. Ludzie którzy nie mają funduszy często krytykują pobyt w hotelu. Prawda jest taka że gdyby było was stać to mowilibyscie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.09- oczywiscie ze stać i w hotelach sie nabywałam:) natomiast nie do porównania jest spęd ludzi na basenie a basen tylko do twojej dyspozycji :) kiedy chcesz i ile chcesz:) Chorwacja jest specyficzna wycieczka, wiele osób wybiera tam podróż samochodem by po drodze co zwiedzić, noclegi w rożnych krajach. No ale jeden woli tak drugi tak. Nie rozumiem tego krytykowania. Autorka spytała to odpowiadamy. A ona nie pyta o wasze wakacje samolotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieplejsza i tańsza jest Czarnogóra. Oczywiście nie w biurach podróży tylko szukając noclegów prywatnie. Koszt około 35 Euro za 4 osobowy apartament z kuchnią i klimatyzacją. Wynajęcie przyczepy kempingowej na plaży to koszt 25 Euro-pełna kuchnia, lodówka i zamrażarka, duża wiata, spanie dla 5 osób. Postawienie własnej przyczepy czy kampera 17 Euro. W okolicy Ulcinj piękne piaszczyste plaże również dla nudystów. Dojazd? Ja jeżdżę własnym samochodem. Z centralnej Polski to 1500 km przez Słowację, Węgry, kawałek Chorwacji, Bośnię i Hercegowinę. Wjazd do Czarnogóry na przejściu w Dolinie Tary. W górach trochę szutrówki bo droga w przebudowie. Na miejscu kupować LTE w M:Tel . Najlepsza obsługa w Podgoricy w centrum handlowym Delta City. Brać opcję miesięczną nie w GB. Koszt niecałe 15 euro za miesiąc sprawnego LTE modem uniwersalny 20 Euro. Trzeba okazać paszport. Produkcja opakowań foliowych, zaopatrzenie kwiaciarni - www.artemix.biz - Artemix Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka301
Nie zapomnij o przeglądzie i nabiciu klimatyzacji w samochodzie ;) Ostrzegam, bo sami kiedyś się tak załatwiliśmy, że bez sprawnej klimy pojechaliśmy do Włoch... To była tragedia. Teraz przed każdym wyjazdem najpierw obowiązkowo do serwisu www.perfectclima.pl uderzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×