Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zyc bez faceta po 30stce

Polecane posty

Gość gość
Właśnie kobiety bogatych mężczyzn się boją u wolą takich unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że jesteś prawiczkiem, owszem, nie ma znaczenia jak masz lat 20, jak masz lat 30, to oznacza wiele i nic dobrego zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cały ja 23
Dziewczyny co w tak naprawdę chcecie od życia, same musicie to sobie pytanie zadać, każdy facet wie o tym że trzeba być w stosunku co do kobiety, miły, sympatyczny,troskliwy,wesoły, kochający,potrafiący zadowolić kobietę w łóżku, nie być chamski, być kultularny i się normalnie zachować, ja nie mówię że każdy facet jest taki, za jakiego się uważa, kobieta musi poczuć wszystkie te starania które dostaje od faceta, i nie ważne że są 5 czy 50 lat razem, wiek jaki przechodza oboje naucza ich, błędów które popełniali i wspólnie je naprawiają, ja jestem młodym mężczyzną mającym zaledwie 23 lata, i wiem co chce robić teraz, w tej chwili nie chce stałego związku, bo jestem jeszcze młody i chce szaleć z mamusiami chce poczuć jeszcze nie jedną c**eczke, nie tylko w moim wieku lecz starsze od siebie, miałem już wcześniej romans z mężatka po 30 i naprawdę spodobało mi się to, bo kobieta ta, naprawdę dobrze ujezdzala mojego penisa, a smak jej c**eczki był inny niż jakiej kolwiek młodszej, więdz kobietki moje zdanie jest takie, życie po 30 zaczyna być naprawdę szalone i kobiety w tym wieku potrzebują młodego zwinnego wariata chulajacy w jej cipkach jak ogier ujezdzajacy klacz. Wszystkie kobietki które są nieszczęśliwe, zachęcam do siebie, mój wariacik czeka na wasze ciasne wariatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sami są sobie winni - najpierw młode dziewczyny oszukują i wykorzystują, zdradzają je, a potem kobiety koło 30 już są nieufne i wolą być same niż kolejny raz się przejechać. I to dlatego są sama, a nie dlatego, że są jakimiś odpadami, w ogóle ludzie w wieku 30 lat to są jeszcze całkiem młodzi i czasami mieli kilka związków albo jeden długi który się rozpadł, no to jakie odpady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic nie znaczy co ma prawictwo do normalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały ja 23 Ty jesteś odpadem społecznym właśnie. Żadnych związków, bo ja się chcę wyszaleć. I wielu mężczyzn tak sobie myśli aż do trzydziestki, a często potem też. Bo oni tacy młodzi i tyle przed nimi. Potem się budzą z ręką w nocniku, a kobiety zostają same, bo trafiają na takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oznacza wiele dobrego widać, że ma zasady mógł już dawno pójść do prostytutki czy do klubu zaliczyć laskę, ale tego nie zrobił i czeka na to, żeby zrobić to z miłości do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szaleć to mogą dzieci w piaskownicy, a nie stary koń po 20stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o oznacza. Stary prawik ma tylko jedną zasadę : szuka dziewicy, a każda inna jest brudna i d****** W przypadku młodego prawika nie oznacza to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode prawiczki też szukają dziewic starsi już nie wierzą, że znajdą dlatego potrafią zaakceptować doświadczoną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha, właśnie nie tak dawno taki jeden mi podziękował z tego powodu, a miał prawie 30 lat. Więc wiem co mówię. Straszny z niego kretyn tak btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety też się godzą z tym, że nie znajdą prawiczka, bo mówią, że takich już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by chciał starego prawika haha ? Nie łudź się, że kobiety takich szukają. Z drugiej strony q****arzy też kobiety nie chcą. No i gdzie ci normalni faceci, co mieli dwie, trzy dziewczyny rozstali się i czekają na nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze kiedyś się zakocham mam taką nadzieje dalej wierzę, że znajdę kobietę swojego życia. Dam jej wszystko co jest najpiekniejsze w miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj są takie które chcą i nie jest ich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś wredna dla mężczyzn którzy nie mieli szczęścia w miłości i mają jakieś zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że ktoś jest prawiczkiem nie znaczy, że nie miał okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cały ja 23
Gosc 00:19 Ty mnie uważasz za odpad, ok tylko ja nie kryje się zbytnio z tym bo nie mam czego się wstydzić, to że lubię sex i romanse z kobietami w każdym wieku, to nie znaczy że od razu jestem najgorszy, wiele kobiet podziękowało mi za to że w końcu znalazła się osobą która mnie zadowoliła,nie mogła dostać tego od męża spróbowała z młodszym i zaspokoiła swoje pragnienia, gość 00:19 ty jesteś kobietą która ma wieczne problemy milosne, i sexualn, twoim zadaniem jest dyskryminować, właśnie takie osoby jak ja. Wiesz moim zdanie Tobie również przydał by się dobry sex. Może wkońcu byś zbastowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
jak zyc - normalnie, jak juz musisz to jakiegos zwierzaka zaadoptuj :) co do reszty "dyskusji" - juz dawno takich bredni od obu plci nie czytalem, takich wymagan, usprawiedliwania sie i zaklamywania rzeczywistosci. mialbym jedna rade DLA WSZYSTKICH tumankow i tumaneczek - zrobic naprawde doglebny i szczery rachunek sumienia i skonczyc to bajkopisarstwo polaczone z falszowaniem zarowno historii jak i terazniejszosci. dorosnijcie wreszcie i zacznijcie sie godzic z pewnymi faktami, szczegolnie troche starszym osobom radze czesciej wlaczac myslenie i jak najczesciej wylaczac emocje, bo tych z gruntu negatywnych i falszywych to sie tu wylewa tyle, ze i wisla by wylala na calej dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały ja 23 Ja się brzydzę takimi k****arzami jak ty, raz że rozbijasz związki, dwa że w życiu bym nie chciała takiego faceta na stałe, bo zdrada prawie 100% pewna i jeszcze wszystkie syfy gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cały ja 23
Gość 00:38 Jak się nie zgadzasz z moją wypowiedzią, to wytłumacz, twoim zdaniem czego potrzebuje kobieta w twoim wieku, a i dorzucam że sex w związku jest bardzo ważny, jeśli nie podobają ci się zabawy z prawiczkiem, to wychodzi na to że lubisz już doświadczonych mężczyzn, takich którzy moczyli swoje k***sy w wielu cipkach, ty uważasz że prawiczek jest be a ten co moczy cały czas jest mniam, odpowiedz sobie sama na to.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syfa to może mieć każdy mężczyzna, który sypiał z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 00:46 A faceci nie mają litości dla kobiet po 30 którym związki się nie udały niekoniecznie z ich winy. Jak prawiki zaczną normalnie traktować niedziewice, to zmienię o nich zdanie. A jakoś żaden takiej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:08 po pierwsze to on nie pisal o zwiazku na stale . Po drugie jakie rozbijanie zwiazkow ? Kazdy wie co robi i sam jest odpowiedzialny za swoje czyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szanuje każdą kobietę w każdym wieku niezależnie jak wygląda. Ile to razy broniłem takie kobiety na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cały ja 23
Gość 01:08 Szczerze powiem ci że nie rozbijam związków, może masz rację że jestem k***siarzem,ale przynajmniej mam swoje zasady, a po drugie nie ****** każdej panny co mi się nawinie, bo c***a nie wygrałem na loterii, a to że mamuśki które chcą poznać nowe doświadczenia są same sobie winne, mnie nie możesz kolezanko o to obwiniać, bo jeżeli kobieta nie chce, to ja jej nie zmuszam, a po trzecie nie wiąże się na stale, bo lubię czysty sex, czyli kobieta która chce pojeździć i possać mi pałkę wie że dla mnie to tylko sex bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam przyznać, że macie gorzej niż mężczyźni, bo spotkać normalnego faceta, który jest miły, ma zasady, szanuje kobiety, nie patrzy na kobietę jak na obiekt do zaliczenia będzie wam bardzo trudno takiego spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec gdzie szukac faceta, czy on pojawi się w Twoim życiu i jakie okoliczności będą temu sprzyjały, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zyc? Normalnie, tak jak chcesz, tak jak mozesz sobie pozwolic. Ja zyje bez faceta 30 lat. Robie to co lubie. Faceta nigdy nie mialam, bo sie ONI mna nie interesowali. Teraz chcac kogos poznac spotykam sie z masa wymagan ze strony facetow, naprawde kazdy facet ma same wymagania i nic do zaoferowania. Tragiczne czasy, jesli chodzi o zwiazki. Dlatego juz raczej faceta nie bede szukac. Kazdy facet (nawet ten co mowi ze jesli INNY) stawia same wymagania kobiecie i szuka IDEALU (nawet ci co sie tego straaaaaaasznie wypieraja) czesto nierealnego a od siebie nie daje NIC albo wymyslone bajki opowiadaja bez przelozenia na czyny. Teraz jest masa , naprawde masa roszczeniowych facetow. Nie wiem co c***anowie chca osiagnac tym, ale to ich problem. Wystarczy popatrzec ilu facetow jest na portalach randkowych i tylko wybrzydza. Facetow jest 3 RAZY WIECEJ niz kobiet, na kazdym portalu i siedza tam latami i wybrzydzaja, zadna kobieta zyjaca na swiecie im nie odpowiada, to o czyms swiadczy, ze szukaja nierealnych kobiet, wymyslu wlasnej wyobrazni. Bez faceta da sie zyc. Zyc z kims kto tylko wymaga cos i oczekuje i wiecznie jest niezadowolony i zostawi jak spotka inna kobiete mija sie z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak zyc? Normalnie, tak jak chcesz, tak jak mozesz sobie pozwolic. Ja zyje bez faceta 30 lat. Robie to co lubie. Faceta nigdy nie mialam, bo sie ONI mna nie interesowali. Teraz chcac kogos poznac spotykam sie z masa wymagan ze strony facetow, naprawde kazdy facet ma same wymagania i nic do zaoferowania. Tragiczne czasy, jesli chodzi o zwiazki. Dlatego juz raczej faceta nie bede szukac. Kazdy facet (nawet ten co mowi ze jesli INNY) stawia same wymagania kobiecie i szuka IDEALU (nawet ci co sie tego straaaaaaasznie wypieraja) czesto nierealnego a od siebie nie daje NIC albo wymyslone bajki opowiadaja bez przelozenia na czyny. Teraz jest masa , naprawde masa roszczeniowych facetow. Nie wiem co c***anowie chca osiagnac tym, ale to ich problem. Wystarczy popatrzec ilu facetow jest na portalach randkowych i tylko wybrzydza. Facetow jest 3 RAZY WIECEJ niz kobiet, na kazdym portalu i siedza tam latami i wybrzydzaja, zadna kobieta zyjaca na swiecie im nie odpowiada, to o czyms swiadczy, ze szukaja nierealnych kobiet, wymyslu wlasnej wyobrazni. Bez faceta da sie zyc. Zyc z kims kto tylko wymaga cos i oczekuje i wiecznie jest niezadowolony i zostawi jak spotka inna kobiete mija sie z celem. xxxxx pewnei mysla, ze jak beda miec wymagania, to kobieta sie bedzie bardziej starac . albo uwazaja ze kazda kobieta jest taka smiaka owaka, ze sa mezczyznami sukcesu i moga miec kazda.... nie wiem... wiem ze wymagaja bycia niewolnica seksualna... na zawolanie. a ja nie lubie sie czuc jak niewolnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×