Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można poznać fajnego faceta na Tinderze?

Polecane posty

Gość gość

Bo tak się zastanawiam czy nie założyć konta ponownie. Bylam tam już kilka miesięcy temu ale niestety nie udało mi się nikogo ciekawego poznać. Faceci z jakimi miałam tam kontakt to: nudni (ich jedyne zainteresowanie to granie w gry albo siłownia), traktujący rozmowę jako odskocznie od codzienności i zabawę, szukający przygodnego seksu, nie wiedzący czego chcą od życia. Chciałabym poznać jakiegoś naprawdę ciekawego faceta, z sercem, z pasjami. Ale niestety nie udało mi się bo nawet mi nie odpisywali. Nic. Nie szukam od razu związku, może na początek jakaś po prostu ciekawa znajomość żeby można było wyskoczyć na kawę, do kina, na spacer. A wam udało się poznać tam kogoś ciekawego? Również niech faceci się wypowiadają jakie kobiety/dziewczyny tam siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni faceci o jakich piszesz nie zakładają kont w necie. A po drugie są już dawno pozajmowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.39 dokładnie. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy sa juz zajeci.... chociaz jesli masz 20 lat to moze jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sama sobie zaprzeczasz. Ktos ma pasje a ty go sie czepiasz bo ta pasja tobie nie pasuje; nie chcesz zwiazku a czepiasz sie mezczyzn, ktorzy tez go nie chca; ciagle cos tobie nie psuje, szukasz jakiegos idealu, ktory bedzie pasowal tobie w 100% a zwiazek to jeden wielki kompromis. Nawet miedzy rodzenstwem nie ma zawsze zgody. Zastanow sie czego ty na prawde chcesz i czy jest to dla.ciebie osiagalne zakladajac, ze on tez moze miec jakies wymagania wobec kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×