Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamuśkaW

Stulejka u dziecka

Polecane posty

Gość MamuśkaW

Ratunku, pomocy, mój maluch ma zaczerwionego siusiaka i taki czubek ze skórki, podejrzewam stulejkę. Potrzebuję dobrego specjalisty, urologa w Poznaniu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Maciejka
Proszę się umówić na wizytę do urologa dr. Piotra Cieślińskiego, gabinet mieści się na Jeżycach. Jest to bardzo dobry specjalista, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą medyczną, przy tym bardzo miły, uprzejmy i zyczliwy. Na pewno pomoże, doradzi, a przy tym ceny są przystępne. Zachęcam do skorzystania z fachowej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko ma stan zapalny, idz szybko do pediatry, zaden urolog na nie wiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pediatra da maść ze sterydami. Mój tak miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup rywanol i rób okłady. Nam do tego lekarz przepisał furaginum rano i wieczorem po jednej tabletce i do tego po 10 kropli wit. C. To zapalenie napletka. Po przykładaniu rywanolu wyjdzie ropa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A furaginum przez pięć dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, przecież to bezczelny marketing szeptany. Tak grubymi nićmi szyty, że aż żal. Ciekawe, czy pan doktor wie, jak nędzna przysługę ktoś mi robi. A z zaczerwienionym siusiakiem do pediatry. A od razu można moczyć w rivanolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Moje dziecko miałao stulejkę i postanowiłam pójśc  z nim na zabieg. Znalazłam bardzo dobrego lekarza dr dr Smoleńskiego w w Bona Dea w Krakowie Mój synek jest już po zabiegu i wszystko jest w najlepszym porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuśkaW
Dnia 15.01.2018 o 00:48, Gość Róża Maciejka napisał:

Proszę się umówić na wizytę do urologa dr. Piotra Cieślińskiego, gabinet mieści się na Jeżycach. Jest to bardzo dobry specjalista, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą medyczną, przy tym bardzo miły, uprzejmy i zyczliwy. Na pewno pomoże, doradzi, a przy tym ceny są przystępne. Zachęcam do skorzystania z fachowej pomocy.

Na Jeżycach! Nie pójdę, bo jeszcze mnie okradno po drodze, tej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Tej, kradna na Wildze a nie Jezycach, ten fyrtel jest bezpieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

No i jak tam mały stulejarz się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×