Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mówi się, że jak kobieta chce usidlić faceta dzieckiem to zawsze dopnie swego...

Polecane posty

Gość gość

A ja jestem facetem i mówię: otóż nie zawsze! I nie nie, nie mam na myśli żadnego rodzaju antykoncepcji. Po prostu brak seksu. I co? Szach mat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mój koliberku tak mówi do Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na myśli, że mam małego? Otóż nie. Z poprzednią akurat uprawiałem seks i akurat mam dużego. Z resztą, jeśli bym z jakąś nie uprawiał seksu, to skąd by wiedziała jakiego mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuu podpuchy robisz i śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, dziecko wcale nie "usidla" faceta. jest TYLKO konsekwencją seksu z kobietą niedojrzałą psychicznie. kobieta zna inne sposoby na usidlenie, i nie musi to być dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usidli? Taa, facet i tak jak chce to odejdzie ale ojcem dla dziecka zawsze będzie, przecież jedno Nie wyklucza drugiego.Co tej kobiecie zostanie? Oglądanie przez cale życie byłego który ułoży sobie życie z inna laska ;). Nie wiem jak prymitywna baba trzeba byc żeby myśleć ze faceta się tym usidli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są te inne sposoby? Ślub? Tylko dziecko lub ślub usidla prawdziwie, bo prawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam zaraz nie dojrzała ..upłynie trochę czasu i dojrzeje będzie świadoma swoich błędów.A życie jest dobrym nauczycielem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FACET TO CO może mi powiesz niewiniątko niby jak nogi mu rozłoży to siě cieszy a konsekwencje ponosi sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie dlatego jak ja nie chcę konsekwencji to seksu nie uprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tych konsekwencji to problem jest kiedy jedna osoba chce zapobiec ciąży a druga robi wszystko, żeby zajść w ciążę a potem "konsekwencje" mają ponosić wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie odpowiadacie, bo poruszyłem niewygodny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze razem kiedyś chcieli , ale nic nie wyszło a teraz trzeba czekać może jeszcze nic z tego nie będzie .Czas pokaże ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie brak seksu ma jeszcze inne zalety - kobieta nie może mnie szantażować wydzielając seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury. Nie te czasy. Dziś większość rodziców i rodziny mowi dziewczynom ktore zaliczyly wpadkę_ ze nue muszą się pobierać dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś "Moze razem kiedyś chcieli , ale nic nie wyszło a teraz trzeba czekać może jeszcze nic z tego nie będzie .Czas pokaże ): " A propos czego to mówisz? A i jeszcze jedno. Kiedy kobieta i mężczyzna są razem ale on nie proponuje ślubu a uprawia seks, to kobieta mówi, że on ją wykorzystuje, bo dostaje to na czym jemu zależy, czyli seks a nie daje kobiecie tego na czym jej zależy, czyli ślubu i dzieci. Więc kiedy facet nie bierze od kobiety seksu to jej nie wykorzystuje, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale dziecko będzie, więc będą alimenty a poza tym dzieciatego faceta wiele innych kobiet już nie zechce, więc ma on zmarnowane życie - mam na myśli, jeśli on nie chce mieć dziecka i się zabezpiecza a mimo to kobieta stanie na głowie, żeby zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i usidli jak bedzie chciała ( ile to historii krąży jak kobiety z kubła wyciągały zawiązane prezerwatywy ze sperma w środku i strzykawka wstrzykiwały sobie spermę do pochwy - szok i niedowierzanie!!!) ale żadne normalny mężczyzna nie weźmie ślubu tylko dlatego, ze kobieta jest w ciąży! Ojcem bedzie, ale mężem na sile nie musi i nawet nie powinien- życie to nie ma być męczarnia! Kobiety nie powinny stosować tych podłych sztuczek i zagrywek z ciążami, bo szkodzą nic nie winnemu dziecku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mówiłem - alimenty i dziecko pozostaną i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty są dla dziecka a nie dla matki ze związku partnerskiego. Nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze co moze byc " usidlic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, alimenty są dla dziecka. Ale ja dziecka nie chcę mieć, ani alimentów płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Moze i usidli jak bedzie chciała ( ile to historii krąży jak kobiety z kubła wyciągały zawiązane prezerwatywy ze sperma w środku i strzykawka wstrzykiwały sobie spermę do pochwy - szok i niedowierzanie!!!) ale żadne normalny mężczyzna nie weźmie ślubu tylko dlatego, ze kobieta jest w ciąży! Ojcem bedzie, ale mężem na sile nie musi i nawet nie powinien- życie to nie ma być męczarnia! Kobiety nie powinny stosować tych podłych sztuczek i zagrywek z ciążami, bo szkodzą nic nie winnemu dziecku!!!" X Takie zwiazki sie wczesniej czy pozniej rozpadaja . A jesli nie to nie ma tam milosci , bo jej nie bylo wczesniej . Zyja obok sie jak obcy ludzie bez uczuc . Poza tym takue usidlanie jw jest ohydne . Niestety slyszalam takie opowiesci wiec jest w tym prawda . Dziecko powinno byc decyzja obojga , a nie jednej osoby , ktora to robi podstepem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×