Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubicie zniewieściałych mężczyzn?

Polecane posty

Gość gość

Ja bardzo. W ogóle mnie wkurza ten archetyp macho pokroju że faceci nie płaczą, nie pokazują uczuć itd. Wkurza mnie jak facet jest takim kamieniem naładowanym testosteronem, ja lubię facetów subtelnych, romantyków, metroseksualnych, takich którzy pokazują swoje uczucia, są czuli, potrafią się wzruszyć, dobrze gotują, nie bałaganią. I chcę faceta, który się depiluje, nogi, pachy, klaty, całe ciało, włosy wyglądają dobrze tylko na głowie. W ogóle mój facet mógłby być takim żywym kenem, bo niby czemu nie, jak faceci lubią barbie, dlaczego ja nie mogę chcieć kena? Niestety na swojej drodze spotykam samych brudasów, grubasów, którzy śmierdzą na kilometr. Co wy sądzicie? Jaki typ faceta lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy metro jest romantykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię takich którzy maja niektóre cechy tradycyjnie kobiece. Dbają o siebie i są czuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniewieściały to zadbany mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja mam takie cechy oglądam też filmy romantyczne i potrafię się wzruszyć przy filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj na zadbanego faceta mówi się pedał, zniewieściały, laluś tak może powiedzieć tylko zazdrosny facet. Peelingu twarzy nie zrobi bo to nie męskie, do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy też nie pójdzie bo to nie męskie, depilacja klaty też nie, włosów nie będzie stawiaj na gumie bo to nie męskie, odżywek do włosów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy zadbani oglądają się w każdej witrynie. Widuje to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie typ dlugie blond wlosy, niebieskie oczy i gladziutkie cialko, kolczyki w uszach.jak faceci moga miec takie upodobania to i ja moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dla mnie ja wolę takich w stylu drwali z Kanady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli broda, kok i koszula w krate?teraz co drugi sie tak stylizuje i wyglada atrakcyjnie, bo wielka broda przykrywa brzydki ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był małym zniewiescialym misiem , taką ofiarą a później mnie pobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki jestem tylko udaje macho bo kobiety tego chcą, lubię jak kobieta rządzi, w sexie uwielbiam być uległy to raczej kobieta bzyka mnie niż ja ją. Chętnie bym wydepilować też nogi ale to takie nie męskie, ale dla swej kobiety chętnie. Jeśli jest tutaj lubiąca dominować kobieta która chce mieć kochającą ciotę to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzresztajajuzmam
ja chce mieć włochatego samca z wielką klatą silnego ,a do tego wrażliwego namiętnego i czułego ,ale czasem nieczułego ,takie połączenie,połączenie wszystkiego w jednym jak ja to robię w sobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nikt nie lubi bo są denerwujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię jak kobieta daje mi klapsy i nazywa dzifką, jak mnie penetruje didem i każe wkładać pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyprowadza sobie facetów a ja muszę przynosić im drinki i czyścić językiem jej ospermioną čipe i jego jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadstawiał bym też tyłka i paszczy gdyby pani tego zażądała i przyprowadzała facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która mnie wytresuje i zrobi że mnie suke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×