Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzke kupujecie tanie, pierwsze książeczki dla dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Mamy i nie tylko, gdzie dostanę tanie książeczki? Takie z twardymi stronami? Chciałabym kupić większa ilosc, dziecko ma rok. Moga byc sklepy stacjonarne, badz w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam po prostu konkretnych tytułów, albo używanych na Olx- tak żebym mogła stacjonarnie odebrać i ocenić stan, albo w internecie przez Ceneo, tam gdzie były najlepsze ceny i najlepiej odbiór osobisty. Ewentualnie w lokalnej taniej księgarni, co tam się trafiło. Często dobre ceny mają Bonito i Aros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj w marketach są czasami po 4- zł są tez ksiegarnie typy tania książka tam to nawet za 2 zł .Jest coś takiego tez jak Skladnica księgarska ja kupuję tam książki dla siebie ale dla dzieci też są .Są to książki tzw powystawowe z magazynow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pepco są po 4,99 zł, czasem w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem Biedronka ale najczęściej zamawiam w Bonito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za pomysły, nie chce wydawać wielkich pieniędzy, bo dziecko wszystko gryzie, a i moze poniszczyc, wiec szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco,Auchan- kupiłam nawet po 1 zł jakiś czas temu, w księgarni. W stokrotce są po 3zł, przy gazetach . W innych sklepach pewnie jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja coraz częściej kupuję przez internet, zwłaszcza ubrania, gadżety i książki. Zawsze szukam dobrych okazji i takim sposobem trafiłam na inbook.pl gdzie mają ogromny wybór książek i dodatkowo tanią przesyłkę. Książeczki dla dzieci też tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgarnie świat książki- zamawiane online. Nigdzie taniej nie kupiłam. Czasami w marketach są takie kosze i tam bajeczki można dostać po 2-3 złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lumpeksach i antykwariatach! Z tymi drugimi jest gorzej, bo potrafią zdzierać strasznie, ale czasem się trafi perełka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Polecam Ci ofertę Wydawnictwa MD Monika Duda https://wydawnictwomd.pl/info.html
Redakcja kieruje swoją ofertę do najmłodszych odbiorców, a więc proponuje książki dla dzieci, takie jak: książeczki do kolorowania z naklejkami, ciekawe wycinanki, łamigłówki, książeczki kartonowe oraz książki edukacyjne, czyli w szczególności encyklopedie dla dzieci i młodzieży.

Na funpage FB znajdziecie mnóstwo konkursów z super nagrodami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×