Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bzyk 33

w cuda wierzyć...

Polecane posty

Generalnie nie wierzę do końca w jakieś cudowne uzdrowienia, objawienia itp. Dla mnie to cud, że coś istnieje, bo gdyby wszystko było normalne to powinna istnieć ciemność bez niczego. Nawet jeśli ktoś uznaje wielki wybuch, obojętnie co - dla mnie to nie jest normalne i skoro powstało coś z niczego to według mnie nie można wykluczyć również istnienia Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro istnieje dobro i zło to istnieje ich źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc jest brakiem zimna zimno jest brakiem ciepła zło jest brakiem dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obecny w Euc.harystii pomimo błędnej interpretacji Mojej obietnicy I czwartek, 14 kwietnia 2011 roku, godz. 0.05 I Moja umiłowana córko, nie lękaj się. Czynisz postępy poprzez to, że przeznaczasz czas na m.odlitwę do Mnie. Teraz jest ważne, by człowiek pojął, że aby zbliżyć się do Mojego Serca, musi zrozumieć potrzebę przyjmowania sakr.amentu Najś.więtszej Euc.harystii. I Wielu ludzi, włączając w to inne grupy chr.ześcijan, zaprzecza Mojej rzeczywistej Obecności w Euc.harystii. Dlaczego zdecydowali zaprzeczyć obietnicom, które złożyłem podczas Mojej Ostatniej Wieczerzy, kiedy obiecałem, że dam Moje Ciało i Krew jako Pokarm i Pożywienie dla waszych dus.z, jest niejasne. To jednak jest pewne, że Cud Najś.więtszej Euc.harystii, obecnej we wszystkich taber.nakulach na całym świecie, ma dziś miejsce i dokonuje się po to, by wypełnić wasze biedne, niedożywione i puste dus.ze Moją Obecnością. Ta Obecność wzmocni was w taki sposób, że gdybyście mieli Mnie nie przyjmować po tym, jak już się do tego przyzwyczaicie, poczujecie się zagubieni. I Wielu chr.ześcijan ignoruje jedną z najbardziej fundamentalnych obietnic, którą uczyniłem podczas Mojego Ukrzyżowania, że będę obecny w Chlebie i Winie oraz zostawię trwały ślad, by pomagać karmić dus.ze. Zbyt wiele ludzkiego rozumowania spowodowało, że zostałem odrzucony nawet przez tych c.hr.ześcijan, którzy mają dobre intencje. Ci sami chrz.eś.cijanie nie mogą przyjąć Najś.więtszej Euc.harystii w jej prawdziwej postaci. Najś.więtsza Euc.harystia została wam wszystkim dana jako wielki Dar dla waszego odkupienia i zba.wienia. Odrzucenie faktu, że Ja Jestem obecny, oznacza, że tracicie szczególne Ł.aski, które są częścią pr.zymierza, by przyprowadzić Mnie jeszcze bliżej do waszych serc. Pamiętajcie, to że umarłem za was, było po to, by pokierować was ku Życiu Wiecznemu i zba.wieniu. Przyjmijcie Mnie jako Żywą Obecność, a wasze dus.ze zajaśnieją w sposób, który nie wydałby się wam możliwy. Powróćcie do przyjmowania Mojego Ciała i Krwi. Pozwólcie Mi usunąć wasze wątpliwości. Jest to jeden z największych błędów, jakie popełnili c.hr.ześcijanie – odmówienie Mi wejścia w ten sposób do ich dus.z. To bardzo obraża Mojego Ojca Przedwiecznego z powodu Ofiary dla waszego ocalenia. Pozwólcie Mi wnieść Światło i Pożywienie w wasze życie. Będziecie bardziej skłonni przyjąć prawdę Mojego Nauczania po tym, jak nastąpi Ostr.zeżenie. I Pamiętajcie, co obiecałem podczas Mojej Ostatniej Wieczer.zy – że gdy weźmiecie chleb i wino, staną się one dla was Moim Ciałem i Moją Krwią. Każda inna interpretacja została zniekształcona przez ludzką logikę i rozumowanie. Zrozumcie teraz i przyjmijcie Prawdę. I Wasz kochający Z.b.a.w.i.c.i.el J.ezus C.hrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×