Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cuckold i sperma bulla

Polecane posty

Gość gość

Cuckold to w Polsce wielkie taboo , a jeszcze bardziej niektóre zabawy - takie jak zlizywanie spermy po innym z ciała partnerki, pocałunek z partnerka po seksie oralnym z innym , wreszcie finisz bulla w ustach rogacza ... Ciekaw jest czy inni rogacze tez mają taką fantazję , co na to Hotki , co na to bulle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę sex z wymianą lub scat i piss od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale jak bull to tylko maści czarnej inne byki to pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również przesyłam z chłopakiem taką orgietkę. Druga para i dwóch chłopaków. Przypadalo dwoch na jedną i o to chodziło naszej koleżance z jej chłopakiem. Dwoch chlopakow nie mialo zadnych zachamowan by piepszyc nawet w obie dziurki czy analnie. Zas mój chlopak i kolezanki chlopak zachowywali się jak prawiczki. Mój nie miał śmiałości wejść w koleżankę pomimo że leżała zerżnięta i zalana spermą po tamtych ogierach i zapraszała rozchylając cipkę. Zdecydowal sie wkoncu a jej chłopak zabrał się wtedy zamie. Cały czas moj patrzył na mnie jak jestem rżnięta a kolega na mojego chłopaka jak ją posuwa. Gdy zaczeła głośno jęczęć wtedy zaczął robić mu się bardzo twardy widać że sie mocno podniecił. Gdy mój bardzo ostro zaczął dobijac również na brał zemną rozpędu i dosc szybko miałam orgazm a on silny wytrysk. Niewiem dlaczego moj przedluzyl i dlugo ją rżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny , albo taki super wysportowany biały z dużym ... Chetnie bym zlizał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja laska nie lubi analka ale facetow z duzym w cipke jeden po drugim najwiecej piatka ze mna. Oczywiscie bez gumy bo lubi poslizg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie na lekcjach w gimnazjum,uczcie się koniecznie zwłaszcza poprawnie pisać bo to co wypisujecie jest na poziomie a nalfabetyzmu i po tym poznać młody wiek i brak wykształcenia! A ten od wymiany partnerów ,,ginekolog" co podszywa się za kobietę o tym samym Nickiu chorobliwie hejtuje całą kafę! Wynocha zboku!!!!!! ADMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie na lekcjach w gimnazjum,uczcie się koniecznie zwłaszcza poprawnie pisać bo to co wypisujecie jest na poziomie a nalfabetyzmu i po tym poznać młody wiek i brak wykształcenia! A ten od wymiany partnerów ,,ginekolog" co podszywa się za kobietę o tym samym Nickiu chorobliwie hejtuje całą kafę! Wynocha zboku!!!!!! ADMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie na lekcjach w gimnazjum,uczcie się koniecznie zwłaszcza poprawnie pisać bo to co wypisujecie jest na poziomie a nalfabetyzmu i po tym poznać młody wiek i brak wykształcenia! A ten od wymiany partnerów ,,ginekolog" co podszywa się za kobietę o tym samym Nickiu chorobliwie hejtuje całą kafę! Wynocha zboku!!!!!! ADMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy sie sens a nie styl czy ortografija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukscie buula? mam 14cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×