Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomarancza 2323

Nowa znajma z pracy mojego chłopaka .. mam już dość

Polecane posty

Gość gość
Pojawiła się w waszym życiu dziewczyna która doskonale wie co robi i jak rozwala wam życie, tu nie ma przypadków. Twój narzeczony to cienki bolek, któremu to się podoba, gdyby tak nie było to w kilku zdaniach dałby jej do zrozumienia żeby nie przekraczała pewnej granicy spoufalania się i nie obdzielała go swoimi problemami, wiem że tak można bo kiedyś mnie pewien facet tak sprowadził na ziemię :) Całę dnie spędzałam z nim na uczelni, miał dziewczynę, ale bardzo mi się podobał i ciężko było mi się od niego odkleić. Kiedy zaczęłam go podrywać, powiedział mi kilka zdań które lekko mną wstrząsnęły, jednym słowem kazał mi się od siebie odpieprzyć i na nic nie liczyć, bo nie mam szans. To co powiedział sprowadziło mnie szybko na ziemię i do końca studiów trzymałam do niego dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze bym mu powiedziala jaka ona jest falszywa co mowila na spotkaniu a co napisala... Co ona nie ma argumentow? Facet poslucha jej bo ona mu powiedziala ze jest zazdrosna? Przeciez on ma inne myslenie. Skoro ma inne myslenie to tak nie uwaza... Jak dla mnie jest powod do bycia zlą. Nie swiadczy to o chorobliwej zazdrosci wy chyba nie wiecie co to chorobliwa zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tego ostatniego smsa facet powinien odpowiedzieć tak, żeby jej zamknąć gębę on na początku cię trochę bronił, a potem nic słabo to widzę, bo ona wprost cię obraża no chyba że chce jej powiedziec prosto w oczy żeby się jebneła w ten głupi łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta mial ograniczyc kontakt gdyby vhvial to by to zrobil a nie jeszcze z nia pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100 % z gosc 22:47 . Faceci nie rozumieją tych kobiecych gierek i niestety często wpadają jak śliwki w kompot. Słodkie oczy, piękne słówka, krótka spódniczka i nie wiadomo kiedy zmienia im się postrzeganie rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Najlepsza kolezanka to najlepsza kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
23:01 mam swój czerwony nick i jeśli potrafisz to odwzorować to będzie to uprzejmie z twojej strony, użyte przez ciebie słowo ma znaczenie pejoratywne i sprawia mi przykrość, mam nadzieję że taki miałaś cel jednak w ten sposób uwidacznia brak własnej kultury, forum służy wymianie poglądów, a nie obrażaniu osób dyskutujacych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:08 rozumiemy rozumiemy, ale jak udajemy naiwnych to lepiej nam się żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro rozumiecie to czemu na to pozwalacie? pozwalałbys jakiejś lasce obrazać swoją dziewczyne wiedząc że ona robi to żeby rozbić wasz zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie problem w tym, ze faceci nie rozumieja i nie widzą problemu , bo to przecież zwykla znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Nie odnoszę się do postępowania faceta, dla mnie o ile mówi szczerze o wszystkim swojej dziewczynie to jest ok, może nie czuje że dziewczyna z pracy się do niego klei i narzeczona powinna delikatnie mu to wytłumaczyć, bo w przeciwnym razie albo spieprzy swój związek albo całe życie, czy warto walczyć z narzeczonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 nie odpowiadam za jej faceta, ale my lubimy być podrywani i doskonale zdajemy sobie sprawę jak to się odbywa i jakimi środkami. Ja nie zdradzę swojej żony, co nie zmienia faktu że lubie mocno przytulić się do koleżanki w pracy, która własnie kseruje dokumenty w obcisłej spódniczce a ona kręci tyłeczkiem w taki sposób żeby mnie do tego zachęcić, tak to działa. Dla waszego dobra napiszę tylko, że większość mężczyzn doskonale wie że jest podrywana, ale zgrywanie naiwnych pomaga nam w tłumaczeniu się z pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby twoja żona przytulala się do bardzo przystojnego kolegi w pracy i ocierala o jego twarde krocze tez byś był taki tolerancyjny frajerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy On wszystko Ci szczerze mówi?? O tych smsach też sam powiedział?? Czy zajrzałaś mu do tel.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarancza 2323
Nie przyznalam się że grzebalam w jego telefonie i zapytałam wprost o tą koleżankę, czy nadal w pracy tyle ze sobą rozmawiają czy ona trochę odpuściła. Powiedział, ze ona ma chyba nierówno pod sufitem i zebym sobie nią nie zwracała glowy. Spytalam, skad u niego taka zmiana nastawienia do tej znajomej, odpowiedział, ze ona go już męczy i stara się ją ignorować. :-) . Nie ciągnęłam tematu. Myślę ze wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A opowiadałaś mu już, jaka była dla Ciebie milutka na spotkaniu i jak Ci przytakiwała i przyznawała rację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poprosila o pokazanie korespondencji tego faceta i powiedziala ze skoro sam nie potrafi tego zalatwic to ty idziesz do jej faceta z tymi smsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pomarancza 2323 -23:11; jeżeli tak ci powiedział, to już NIC NIE RÓB, nie wyciągaj wilka z lasu, najwidoczniej "koleżance" udało się zmęczyć twojego faceta , a jestem przekonana, że ona jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, POZWÓL JEJ DZIAŁAĆ, nikt tak bardzo nie może ci pomóc jak ona sama, mówię ci. Myslę, że twojego chłopaka wkrótce tak wkurzy, ze naprawdę szczerze powie jej: "odpierz się". W oparciu o jego zachowania , które opisałaś , ona nie jest w jego typie, chce za dużo od niego, on już się zaczyna czuć osaczony, a tego nikt nie lubi. A to, że nie odpisał na tego jej sms-sa , że jest zazdrosna, nie zasługujesz na niego....milczenie jest dużo bardziej wymowną odpowiedzią niż jakiekolwiek słowa....i co miał jej odpisać, że nie ma racji, jesteś cudowna.....jego milczenie oznaczało, ze szkoda mu czasu na dyskusję z idiotką.....niech ona robi swoje, a ty rób swoje tak, jakby jej nie było...bądź dla niego miła, zorganizuj jakąs romantyczną kolację, może jakiś wspólny fajny wyjazd na weekend, pokaż mu , ze go kochasz, ze ci zależy, ze jest chciany i pożądany i że mu ufasz.......przeciwieństwo słów tamtej.....mysle,że ona może się jeszcze do ciebie zgłosić, a nawet chcieć się z tobą zaprzyjaźnić, albo was wspólnie do siebie zaprosić czy coś takiego....moja rada, nie spotykaj się z nią, nie dyskutuj, i broń Boże nie mów jej , że znasz treśc sms-sa w którym były informacje o tobie, bądź dla niej miła, albo wręcz słodka...ale na nic więcej dla niej masz czasu, strasznie ci przykro, ale praca, przygotowania do slubu....no musi zrozumieć, a nawet możesz jej powiedzieć, że faktycznie byłaś niemądra , że byłaś o nią zazdrosna,to było głupie z twowej strony, twój chłopak całym sobą codziennie to udawadnia jak bardzo jesteś dla niego ważna.....na pewno z tego tekstu będzie bardzo zadowolona. Olewaj ją, dla chłopaka bądź miła , ale nie natretna, a babsko zniknie, tak jak się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 tez myślę ze to dobry plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli,co czuje,czy przerwa Wam pomoże, napisz do mojej wróżki Sofii,jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ciebie okłamuje żebyś była spokojna. Za chwilę skasuje wszystkie smsy a tobie powie, że tylko ona go doceniała a ty wiecznie z fochem. Znam z doświadczenia. Facet nie wart twoich uczuć. Już ciebie okłamuje, zapomniał powiedzieć że koleżanka o nim często myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć co zrobić, co Twoj chłopak myśli o niej a ona o nim, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna . Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×