Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem o co w tym chodzi. prosze o rade

Polecane posty

Gość gość
Macie ze soba kontakt dzien w dzien . ale tak ... na facebooku . i mieszkacie na jednym osiedlu :D:D:D To daje 7/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On gada co chcesz uslyszec, zeby miec gdzie zaroochac. Jak ci teraz napisze autorko, ze cie kocham, ze kupie nam mieszkanie i przysposobie dziecko, to tez mi uwierzysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie gadac na tej kafeterii o prowokacjach bo jak boga kocham podam tu zaraz moj numer zeby ktos ze mna po prostu porozmawial. potrzebuje pomocy. tak planujemy slub a boje sie go zapytac? bo za kazdym razem ja cos wytykam to slucham ze on jest beznajdziejy i sie nie nadaje. wiec wole sie juz zamknac wiem ze najlepiej bedzie sie zapytac jego, ale nie chce znowu toczyc kolejnych gadek ze on wszystko wiecznie robi zle. jestem naiwna? tak ja pieprze oczywiscie ze jestem bo po prostu pokochalam go i dam sobie reke uciac ze kazda z Was przezyla w zyciu milosny zawod dlatego blagam Was pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To go kochaj dalej, i siedz w tym pseudo zwiazku na fejsie. I czekaj dalej wiernie, moze za miesiac / dwa sie spotkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nim rozmawiaj. Przeżyłyśmy zawód. I juz z tymi facetami nie jesteśmy. Jak ci niby pomoc? Nie jesteśmy juz z facetami, którzy nas zawiedli - masz odpowiedz. Na Facebooku o ślubie to sobie mozna pisać mając lat 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ... otwieracie mi wlasnie oczy. to ze mieszkamy na jednym osiedlu to jest fakt. taka jest prawda ... mam pomieszane w glowie po co sie oswiadczal w sylwestra? nawet jego rodzice wiedza ze my sie do niego wprowadzamy , moj mozg tego nie wytrzymuje. nie rozumiem tego ... macie racje, jestem naiwna do bolu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha dobra to ja daje teraz 10/10 twoja misja zakończona zrobiłas prowokacje miesiąca gratulauje i życzę wspaniałego wesela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mówi brzmi jak tekst osoby a: wiecznie użalającej się nad sobą b: rzeczywiście ciągle krytykowanej No, macie problem z komunikacją Btw jak długo w ogóle trwa ten związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja szczepionkę widocznie :D na szczęście każda po swoim idiotyzmie jest madrzejsza. Chyba że rodzi się głupia i umrze głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozsądna
A może w sylwestra za dużo wypił, oświadczył się i teraz nie wie jak z tego wybrnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rację ... tego wlasnie potrzebowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam podziekowac wszystkim ktorzy starali mi sie pomoc, reszcie chce powiedziec ze jestescie bezlitosni. i zycze Wam zebyscie siedzialy kiedys zaplakane kiedy ktos bedzie sie bawil Waszymi uczuciami. wspolczuje Wam braku uczuc i minimalnej empatii. mozecie przestac to komentowac bo zniszczyliscie mnie i zmieszaliscie z blotem czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nasza terapia "słowem" dała efekty :D do autorki dotarło, że związek internetowy na jednym osiedlu to jednak nie miłość a wirtualny seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łącze się z tobą w wirtualnym bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes obludna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozsądna
Trzymaj się i nie przejmuj się hejtem w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość rozsądna dziś Trzymaj się i nie przejmuj się hejtem w internecie x Zalatuje ironią, patrząc na to że ona żyje własnie w internecie, a dokładniej fejsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj, ja bym radzil tak: najpierw sprobuj pogadac z ta jego przyjaciolka i ewentualnie daj znac jego bratu, czy wszystkie argumenty za sa sensowne. Bo jesli on kontaktowal sie ze swoim szwagrem to ja widze to slabo. Tak czy inaczej, zycze powodzenia! Acha, za nic w swiecie nie daj sie wplatac w ta afere z imieninami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×