Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem o co w tym chodzi. prosze o rade

Polecane posty

Gość gość

Witam Was serdecznie. Chciałabym poprosić o radę bo już sama nie wiem o co chodzi. Nawet nie wiem jak zacząć i jak to wytłumaczyć. Mam kogoś, jestem bardzo zakochana. Planujemy, razem ślub, planujemy niedługo zamieszkać ze sobą. Wydawałoby się, że wszystko jest wspaniale. Ale ... No własnie ale. W ogóle się nie widujemy, on w ogóle tego nie proponuje a jak już się umówimy, to widzę że znika z facebooka na godziny, nie odbiera telefonu tak jakby celowo tego unikał. Rozumiem, nie widzieć się dzień , 2 nawet 3 ale kurde 7? Tym bardziej, że mieszkamy na jednym osiedlu i oboje mamy ponad 32 lata. ... na facebooku miłość jaką każda by chciała, a na żywo od jakiegoś czasu nie ma kompletnie nic. Nie wiem już co mam mysleć o tym, nie chcę też poruszać tego tematu bo nie chcę wyjść na prześladowcę ale ile tak można ... To mi miesza już w głowie. Co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na gadu gadu możecie sie po bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeszcze chwila a chyba tak właśnie będzie ... bo już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio uprawialiśmy seks. Od sylwestra widzieliśmy się może ze 3 razy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub? Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie spotkalam na kafe, kogos tak glupiego i naiwnego jak autorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale czy to na poważnie? No bo piszesz że planujecie ślub a rzadko się spotykacie na żywo, to na ile się w ogóle poznaliście? Przeciez to to bardziej wygląda na przelotną znajomość niż na związek, a wy ślub macie w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie jesteś jedyna kobieta w jego zagrodzie. Moze jeszcze z kilkoma innymi planuje slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten slub i mieszkanie, to bedzie przez facebooka tak? Czy w sims'ach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie .. ślub ... dzieci wszystko . proszę nie róbcie sobie ze mnie jaj. Nie żartuję siedzę po 2 stronie komputera z pomieszaniem w głowie i naprawdę potrzebuję porady. pokochałam tego faceta , moja córa też, przeżyliśmy mnóstwa fantastycznych chwil, jestem dorosłą kobietą i nie chce mieć związku na facebooku, nie wiem nawet kiedy to wszystko się ta pomieszało. kiedy zaczynam ten temat to on to odbiera tak, że : może rzeczywiscie on się nie nadaje" ... więc co zrobić ... nie chcę go stracić ale nie chcę też tak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha w simsach dokładnie :D kobieto dorosnij. Jeszcze córkę w to mieszasz? Wy się dziwicie że faceci was traktują jak idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może jestem naiwna ... gdybym nie była to nie pisałabym o Was tutaj . Naprawdę chcę znać czyjeś zdanie, bo chyba to nie jest normalne że mając do siebie 2 kroki nie widujemy się wcale... pytam Was poważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ten slub i mieszkanie, to bedzie przez facebooka tak? Czy w sims'ach? :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idiotki? co się dziwić skoro ktoś najpierw Cię w sobie rozkochuje, zastępuje ojca Twojemu dziecku, bo jej własny tatuś spierdzielił już dawno temu , a później traktuję Cię tak a nie inaczej ... Uwierzcie mi to po prostu boli. Nie wiem jak mam się zachować, nie wiem co myśleć i co robić. Chcę znac Wasze zdanie ... bo ja już nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nie myśleć. Facet nie traktuje cię poważnie a ty planujesz ślub? Ogarnij się naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się, że na tym forum siedzi większość kobiet. Czy naprawdę żadna z Was nigdy nie została tak potraktowana, że facet miał ja gdzieć, albo nagle olał czy zdradził? Czy naprawdę tylko ja tak mam? Piszę do Was bo potrzebuję pomocy. Jak kobieta do kobiety, mam zranione uczucia niesamowicie, proszę nie śmiejcie się ze mnie tylko mi pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale każdy Ci doradził, róznymi słowami, ale chodzi o jedno. Jakim cudem planujecie ślub, przy takim internetowym "związku"? Przecież wy sie nawet nie znacie od podszewki jak to się mówi. A teraz jeszcze piszesz o swoim dziecku. Facet albo spanikował co do Twoich planów małżeńskich, albo ma więcej ofert matrymonialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś planujesz slub jak ty nawet nie potrafisz zapytac sie go dlaczego nie chce sie spotykac czesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... albo to provo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest moje zdanie? Ze facet boi sie odpowiedzialności i związku z kobieta z dzieckiem. Bo wiąże sie nie tylko z Toba, a takze z Twoja córka. Na moje oko on zaczyna sie oddalać, bo dociera do niego, ze moze poznać kobietę bez zobowiązań. A moze w tym czasie, kiedy Cie wystawia, z taka wlasnie sie spotyka? On sam Ci mowi, ze byc moze sie nie nadaje. To wyraźny sygnał. No i sa jeszcze rodzina, znajomi. Moze kładą mu do głowy, ze po co mu kobieta z przychowkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, wez sie p*****lnij w glowe, moze dotrze do ciebie, ze licza sie czyny, a nie wypisywanie p*****l na facebooku. Tak desperacko szukasz nowego tatusia dla dziecka, a facet to wykorzystuje. Pisze na fb co chcesz uslyszec, zeby miec furtke, aby wpasc w tygodniu, lub zadziej i cie w******** To na tyle. A z tym slubem i dziecmi to sie nawet nie osmieszaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tłumaczę. o mieszkaniu mowił już wcześniej, oświadczył się w sylwestra i to on non stop gada o slubie. mnie to przez mysl nie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że większości właśnie została tak potraktowana i dlatego radzimy ci żebyś się ocknela i przestała być naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym - ty sie boisz go zapytac o co chodzi, Że Cie olewa? Planujecie rzekomo slub, a ty sie boisz, ze wyjdziesz na natrętna, bo zapytasz swojego faceta dlaczego Cie unika i wystawia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego mama bardzo napierda wlasnie na to , zebysmy wzieli slub. spotkalam ja jakis czas temu i sama do mnie mowila, ze jesli jestesmy ze soba na powaznie to zebysmy sie ustatkowali. dzisiaj sam zaproponowal , ze bedzie odbieral moja corke z przedszkola wiec to nie jest raczej sygnal , ze ona mu przeszkadza tym bardziej , ze on sam ma dziecko a nasze dzieci sie uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cie uwielbia i kocha, ze z tej milosci cie unika, milczy i nie odwiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z***biscie, ale z jego gadaniny nic nie wynika. Albo i wasze mieszkanie i slub dojdzie do skutku, a on nadal bedzie znikał na całe dnie, a ty będziesz miała na głowie dom i 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje 5/10 bo całkiem dobre provo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprostuje caly ten post bo napisalam to chaotycznie problem moj polega na tym, ze facet ciagle gada o slubie dzieciach mieszkaniu razem a mnie zwyczajnie unika. to jest moj problem. wszystko pada z jego ust nawet jak sie widzimy ciagle o tm gada, ze chce ze mna zamieszkac, ze kupuje juz mieszkanie ze chce nas na codzien, on mowi do mnie takie rzeczy w twarz . mamy ze soba kontakt dzien w dzien . ale tak ... na facebooku . nie spotykamy się ze soba po kilka dni. ja tego nie rozumiem dlatego prosze Was o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozsądna
Jeśli facet chce porozmawiać przez telefon to dzwoni, jeśli nie chce to nie dzwoni. Jeśli chce pogadać na fb to gada, jeśli nie chce to nie gada. Jeśli chce się spotkać to proponuje spotkanie, jeśli nie chce to nie proponuje. Jest jeszcze druga opcja chociaż mało prawdopodobna, że coś się stało np umarł mu chomik, ma ciężki okres w pracy, porwało go ufo itp x Nie chcę Ci dowalać ale najwidoczniej stracił zainteresowanie. Twoje zadanie to odpowiedzieć sobie na pytanie czy naprawdę jest wart tego żebyś się dalej zadręczała myśleniem o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×