Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja59169

Cwiczenia bez diety

Polecane posty

Gość Ja59169

Cześć :) moja waga to 59kg. Wzrost 169. Chcialabym zgubić trochę ciałka ćwiczeniami. Moje pytanie jest takie czy samymi ćwiczeniami bez diety schudne? Dodam ze waga stoi w miejscu od dlugiego czasu, przed ciążą była taka sama i po ciąży wróciła. Jeżdżę na rowerku stacjonarnym i ćwiczę. Czy samymi cwiczeniami cokolwiek osiągnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym wyjściem jest rozpoczęcie ćwiczeń fizycznych i oczywiście prawidłowa dieta. Nie ma szans, żeby w ten sposób nie wyglądać i przede wszystkim nie poczuć się młodziej :) Ja szukałam dużo w internecie na ten temat i wreszcie trafiłam na bloga: https://lepszytrener.pl/blog-trenera Tematyka sportowa, okołosportowa i zdrowego stylu życia. I blog działa przy największej wyszukiwarce trenerów i instruktorów sportowych. Naprawdę warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że same ćwiczenia nic nie dadzą. Nie wiem co rozumiesz przez dietę, tu raczej chodzi o zmianę sposobu odżywiania. Bardziej o jakość a nie o ilość, no chyba, ze ktoś się notorycznie objada ale wtedy waga nie stoi tylko rośnie. Ogranicz albo najlepiej wyklucz cukier, wprowadź jak najwięcej warzyw, wywal wszelkie napoje gazowane i pij dużo wody. Jedz często ale mało, nie przejadaj się. A w ćwiczeniach dużo daje kolejność. Zacznij od rozgrzewki, następnie trochę ćwiczeń wzmacniających (siłowych) i potem wsiadaj na rowerek lub wybierz jakieś inne cardio. No i później obowiązkowe rozciąganie. Sprawdzone, działa. Mniej widać na wadze ale na ubraniach na 100 % ;) Możesz też dodatkowo podkręcać metabolizm pijać herbatki ziołowe między posiłkami albo czerwona herbatę czy ostrokrzew paragwajski. Na rynku jest ogromny wybór ale trzeba jak zalecają producenci trzymać się ilości (np. trzy filiżanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja59169
Slodkiego nie jem, bo nie lubie. Gazowanego też nie pije, jak już to jakieś soki bądź wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już jakiś plus :) Z sokami tez uważaj, większość kupnych zawiera cukier albo syrop glukozowo - fruktozowy. Jeżeli już to najlepiej samemu wyciskać ale w proporcjach 30% owoce a 70 warzywa. A i w spożyciu warto zachować takie proporcje albo jeszcze więcej na rzecz warzyw, bo owoce to jednak cukier. Niektórzy twierdzą, ze ze względu własnie na figurę należy je jeść tylko do południa :) Jak będziesz kontrolowała ilość, czyli nie przejadać się i nie dojadać między posiłkami, unikać rzeczy przetworzonych a kolacje jeść kilka godzin przed snem i do tego mądrze ćwiczyc to myślę, że pomału stracisz na wadze czy tez zyskasz smuklejsza sylwetkę. Bo nie zapominaj, ze mięśnie tez ważą wiec nie przywiązuj się do cyferek na wadze a bardziej patrz na ubrania, ewentualnie mierz się kontrolnie :) A co najważniejsze w ten sposób masz szanse zyskać figurę na cale życie, bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millka45
Ja akurat staram się tylko unikać śmieciowego jedzenia i jeść normalne posiłki bez żadnych diet. Kupiłam rower na stronie domenasportowa.pl i zawsze wieczorem po pracy jeżdżę koło 10km i naprawdę udaje mi się zgubić trochę masy :D więc warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×