Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on chciał wysłać to do kogoś innego?

Polecane posty

Gość gość

Hej, wczoraj miałam dziwną sytuację z chłopakiem. Wieczorem napisał mi ''jak tam?'' i trzy minuty pozniej dostalam od niego bardzo podobną wiadomość, ale dodatkowo ''hej jak tam?'' Czy tez Wam sie wydaje, ze chcial to wyslac do kogos innego? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
A odpowiedzialas mu na to pierwsze ; jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie do wszystkich kochanek wyslal i pomylilo mu sie ze do ciebie juz wczesniej wyslal. No, ale chociaz sie odezwal, bo plakalas ze ponad tydzien sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiedzialam, bo nawet nie zdazylam...od razu do mnie zadzwonil co bylo dziwne po wyslaniu tych dwoch wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mówił jak zadzwonił? Tez mi się wydaje to dziwne, wygląda na to ze zapomniał ze do Ciebie już na pisał a ta druga wiadomość miała byc do kogoś innego, a raczej do innej. To Twój chłopak? Czy ta jak tu sugerują, jesteś kochanka żonatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe podejrzenia to daje to że on od razu zadzwonił także na bank miał wysłać do do kogoś jeszcze. Gratuluję faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie niecierpliwil po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn czasem bylo juz tak, ze napisal cos i kilka minut pozniej od razu zadzwonil mimo ze nie odpisalam. Normalnie rozmawialismy,nie zachowywal sie podejrzanie, ale kurcze dopiero dzisiaj rano zaczelam o tym rozmyslac o co chodzi... I dopiero dzisiaj jakby ''odczytalam'' ta wiadomosc i zapytalam dlaczego wyslal to dwa razy, na razie nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze napisalam takim niby zartem ''Kochanie dziewczyny Ci sie pomylily i dwa razy wyslales to do mnie? :D''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moglas zadzwonic tylko smsy wysylacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem poprawił się, bo za pierwszym razem się nie przywitał:D Teraz nie odpisuje, bo strzelił focha o posądzenie, ze pisze z inną:P Będziesz musiała przepraszać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moglas zadzwonic tylko smsy wysylacie? x Nie mogła zadzwonić, bo on był w domu z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w zwiazku nie mozna napisac "jak tam?" do kogos innego??? Jestes porabana paranoiczka, ktora tylko szuka dziury w calym. Daj spokoj temu chlopakowi, bo go zameczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przytoczone przeze mnie ''jak tam'' bylo tylko oznaka ze cos takie sie stalo, napisal konkretnie ''hej aniolku jak tam? :*'' a na poczatku , jako pierwsza wiadomosc do mnie napisał ''hej kochanie co tam?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×