Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość udana 22

jakie nowe auto kupić?

Polecane posty

Gość udana 22

W końcu po wielu próbach zdałam prawko, chcę kupić sobie samochód ale kompletnie nie wiem co wybrać, dostałam kredyt 50k da się za to kupić coś ładnego i nietypowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 50 k? chyba Dacię tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupi może nie jakieś wypasione w najnowsze wynalazki motoryzacyjne ale kupi Trzeba popytać bo w salonach maja jeszcze auta z 2017 więc może byc nowe i mieścic się w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakiś model z wyprzedaży właśnie? Mnie osobiście bardzo podobają się modele peugeot, zwłaszcza 208. Jest idealny dla kobiety i świetnie się sprawdza wśród zakorkowanego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci radzą jak on niedawna posiadasz prawo jazdy kup małe nawet to 208. Ja miałam na początku problem z parkowaniem i jak mój facet zobaczył jak ja kręcę kierownicą pod galeria zadyszki dostał ze śmiechu....no ale takie są początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam używane auto i zadbałam tym razem o nowe pokrowce – wygląda znakomicie! Dziewczyny, jak chcecie dobre pokrowce, z całego serca polecam te od http://www.pokrowce.net/. Za przystępna cenę, nie do zastąpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nad mazdą myślałeś? Sporo ciekawych modeli mają, a mają fajny design samochodów i bardzo porządne silniki. jak byłem ostatnio w ich salonie w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ to na prawdę parę aut mnie zainteresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50k nie starczy, ale ja od niedawna polują na nowa Mazde 6. Piękna furka. Zobacz na http://mojeauto.pl/ bo pisali ostatnio, że wchodzi właśnie do salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadettisa
Warto po nowe auto zajrzeć do Warszawy do salonu Carolina Toyota Wola. Miejsce odpowiednie na zakupy. Duży wybór aut, konkurencyjne ceny, miła obsługa. Z aut polecam Aygo, doskonałe auto miejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby pytanie o samocjod a wkleil link do sklepu. nie myliscie sie chlop ma jedno ip i dal link do dywaniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma to być pierwszy samochód, to należy zastanowić się, czy nie lepiej za te pieniądze kupić używany, ale jeszcze na gwarancji. Poza tym - do jakich celów jest potrzebny? Jazda po mieście i na zakupy? To jakiś nieduży. Przydadzą się czujniki parkowania lub asystent parkowania. Jeśli dużo jazdy w korkach, to wygodny jest automat. Jaki przewidywany przebieg na rok? Jeśli poniżej 15 tys. km, to diesel moim zdaniem nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolka89

Moim zdaniem jak mamy trochę gotówki to warto faktycznie się pokusić o nowe auto, które jest lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Nowe auto to też lepsze wyposażenie, a co za tym idzie płynniejsza jazda. Jeżeli pytacie o dobry salon w Warszawie to polecam Carolina Toyota Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e7ksr7kkr

k.u.r.w.a jaka autoreklama żałosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazika
Dnia 18.03.2019 o 09:18, Gość Yolka89 napisał:

Moim zdaniem jak mamy trochę gotówki to warto faktycznie się pokusić o nowe auto, które jest lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Nowe auto to też lepsze wyposażenie, a co za tym idzie płynniejsza jazda. Jeżeli pytacie o dobry salon w Warszawie to polecam Carolina Toyota Wola

Salon rzeczywiście fajny, a Toytota ma dobre samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetacHa

Jak ktoś chce dobry, bezpieczny i komfortowy samochód to jedynie właśnie zakup nowego w salonie. Nowy to nowy, na gwarancji, z zapewnionym serwisem. Najgorsze rozwiązanie to kupić auto od kolejnego właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merski

nowe auto traci szybko na wartości. Zapłacisz przykładowo 70 tyś za małe auto a po trzech latach już nie sprzedasz a taką kwotę a za 40 tyś. Ja zonie szukałem miejskiego auta i też najpierw myślelismy o nowym, ale nie oplaca się. Kupiliśmy w auto loco używaną kilku letnią corsę w bardzo dobrej cenie, bogate wyposażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

My kupiliśmy xlv z salonu, woleliśmy za te 60 tysi mieć nówkę niż kilkulatka innej marki. Koreańczycy produkują porządne, komfortowe auta w przyzwoitych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablix

jak kto woli. Ja tam wolałem kupić używane,  tańsze i z mniejszym bólem serca sprzedam za kilka lat i wymienię na inne. Kupiłem 3 lata temu w auto loco opla astrę kilkuletnią. Auto jeździ jak nowe, nie psuje się, wygodne bo ma bogate wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAN

Tivoli jest spoko jak celujesz w crossovera. Siostra takim jeździ i nie słyszałem jeszcze aby na niego narzekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol

Ja bym na Twoim miejscu postawił na yarisa III. Może nie jest jakiś nietypowy, ale za to trwały i mało pali. Jak dla mnie to taki odpowiedzialny wybór na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecki

Ja osobiście postawiłem na salon Auto Res Rzeszów który jak najbardziej mogę polecić osobom które szukają przede wszystkim sprawdzonego miejsca gdzie można znaleźć auta od takich marek jak Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Fiat. Dlatego zajrzyj na ich stronę internetową i jak coś Cię zainteresuje to koniecznie sprawdź i do tego może warto wybrać się do ich siedziby stacjonarnie i oczywiście umawiając się na jazdy próbne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiazu

Faktycznie Toyota jest praktycznym rozwiązaniem. Tu polecam kontakt z Carolina Toyota Włochy Mają szeroką ofertę aut używanych i zapewniają serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson

Akurat jeśli chodzi o wybór odpowiedniego auta to koniecznie zwróć uwagę na ofertę salonu HondaPlaza w którym znajdziesz topowe modele od Hondy, ale również szeroką listę modeli używanych (i tutaj nie ograniczają się wyłącznie do jednego producenta). Mi przy zakupie współpracowało się z nimi bardzo dobrze i do teraz również trzymają poziom w serwisie aso. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leininki
Dnia 1.10.2019 o 22:09, Gość Tasiazu napisał:

Faktycznie Toyota jest praktycznym rozwiązaniem. Tu polecam kontakt z Carolina Toyota Włochy Mają szeroką ofertę aut używanych i zapewniają serwis

Jest to na pewno bardzo fajne i chyba optymalne rozwiązanie. W takim salonie bez problemu można kupić dobrej klasy, fajne i ładne auto, z rozsądnym przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marismm

Też zdecydowanie wolę kupować w salonie, bo auta są po prostu zdecydowanie pewniejsze. Raz kupiłam auto prywatnie i potem właśnie też miałam kłopoty. Stąd wniosek, że lepiejw salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłam nowe na http://www.golemo.pl/ u dealera Auto Centrum Golemo. Mój Hyundai czekał na mnie w Nowym Targu. Ludzie, rewelacja, jeździ mi się wręcz idealnie, co mi dealer obiecał, to jest. Bałam się, że będą mnie chcieli oszukać, bo to mój pierwszy samochód, więc pojechałam z tatą, ale nawet on był pod wrażeniem, więc bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubson

Myślę, że albo SUV Jeep, albo może Fiat Tipo, bądź Hyundai i30. Jak znajdziesz wolną chwilę to koniecznie zajrzyj na stronę Auto Res Rzeszów, gdzie można liczyć na świetne ceny, profesjonalizm obsługi klienta i do tego jasne warunki również jeśli chodzi o serwisy. Niedługo zaczyna się wyprzedaż roczników, więc tym bardziej warto sprawdzić dostępne możliwości ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Paliszek

Zanim kupimy auto warto znać podstawowe zasady którymi warto się kierować przy kupnie auta http://chomil.pl/zasady-kupowania-aut/ to naprawdę może dać wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×