Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co mu chodzi

Polecane posty

Gość gość

Zerwałam kontakt z przyjacielem, gdyż nasza przyjaźń przerodziła się w coś więcej, w zasadzie z jego inicjatywy. Ucięłam to krótko gdyż on ma dziewczynę. Chciałam kontynuować znajomość ale jest między nami tak duża chemia że zawsze nie jest to możliwe. On ma dziewczynę więc nie było żadnej opcji. On od momentu mojej decyzji płacze wysyła smsy, że chce mnie miec w swoim życiu, że jestem dla niego ważna, że gdyby wiedział że ostatnim razem ostatni raz mnie całował to uczynił by to do zapamiętania dla nas obu. Po prostu ręce mi opadają, powiedziałam mu jasno że ma dziewczynę, on tego nie przyjmuje. Powiedzcie mi o co mu chodzi, nie rozumiem tego myślenia kompletnie, gdyby mu na mnie zależało rozstałby się z nią. Zresztą nie chce komuś rozwalać związku i życia dlatego zerwałam kontakt. Dlaczego on się tak zachowuje ktoś mi wytłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrozilas, a on jest zwykłym d...m, chce po prostu lecieć na dwa fronty. Może z dziewczyna juz mu sie nudzi to szuka kogoś na boku...cwanie. Nie daj się, jak dalej będzie Cie ,,gnebil" postaw mu warunek- albo rozstajesz się z dziewczyna i zaczynacie się spotykać (chociaz i tak bym sie zastanowila, bo on będzie zdradzał pewnie) albo zrywasz kontakt, bo nie będziesz tą druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mieć dwie dziewczyny. Żaden facet nie jest monogamistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zrobiłaś dobrze, on jest skubanym gnojkiem, a związku im i tak byś nie rozwaliła, bo co to za związek, jak on mając dziewczynę chce być z Tobą. Te jago płacze i ckliwe smsy to emocjonalne urabiane Ciebie, ale wiesz co olej ćwoka, bo skoro teraz będąc z inną zarywa do Ciebie, to kiedyś będąc z Tobą szybko znajdzie sobie kolejną na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać mi się chce gdy słucham takich historii. Nie ma już ludzi uczciwych nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest życie a nie wymyślona bajka. Jest mi strasznie przykro bo miałam w nim fajnego kolegę, rozmawialiśmy o wszystkim, ja jestem twarda i nie pisze do niego, postawiłam sprawę jasno ale mimo wszystko jest mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mi że jak nie przestanie Cię męczyć pokażesz SMS jego dziewczynie. Gwarantuje że szybko się w Tobie odkocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×