Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybaczyc mężowi,ze miał romans i zrobił jej dziecko

Polecane posty

Gość gość
Niech się zabezpiecza :) kupuj mu pontony :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kondonow dorzuć jakąś różę ze by kochanka czuła się lepiej dopieszczona hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet splunac na niego bym nie chciała szkoda śliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak niemądrym trzeba byc, zeby wierzyć w takie prowo oraz jak głupim autorem, zeby dalej ciagnąć tak nieskładne prowo:D Pisała, ze ta kobieta jest w 8 miesiacu, a teraz dodała, ze wie o tym dziecku od miesiąca i, ze ta kobieta ma rodzic w kwietniu:D Czyli autorko, moze poza prawem, dokształć sie tez z biologii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiego faceta wywalila z domu I nie chcialabym znac. Ale znam rozne hostorie - facet leje kobiete albo zdradza a ona od niego nie odejdzie bo go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie...jak są dzieci i one chca mieć pełną rodzine, nie wiedza o zdradach taty to jest to utrudniona sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo mówić wywalić z domu i rozwalić dzieciom rodzine. Taka kobieta dla dobra dzieci ,chce to ratowac. Nie mowie tu o gresorach i pijakach. Wtedy uciekać. Ale jak on miał kilka skoków w bok, rozeszło sie to kobita wybacza. Tylko jak jest dziecko. To będą alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 15:19 Nie tłumacz tym baranom, bo to nie ma sensu. Do nich nic nie dociera. Dalej udzielają dobrych rad tej prowokatorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dobra dzieci, a potem jak dzieci dorosna to stwierdzi, ze stracila kawal zycia I jeszcze mlode lata kiedy mogla ulozyc sobie zycie od nowa. Kazdy decyduje za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dzieci płaczą, chcą miec tate w domu codziennie, pełną rodzine. Kto nie był sytuacji ten nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze wybacz:)przecież czytając inne fora mąż bardzo cię kocha pomimo tego że zdradza:)żona najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale swinia z twojego męża,zeby swojego dziecka nie chciec znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno chce znać i na pewno kocha żonę :)spokojnie ...kochanka to nikt :)wybacz i ciesz się z życia z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz w koncu lepszego nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.wybacz bo nic lepszego nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wróci mąż więc odezwe się jutro. Maż nie chce rozwodu, mówi,że kocha tylko mnie,że jestem koboetą jego życia. Z powodu kilku skoków w bok ja mam brac z nim rozwód? Ja właśnie tamtej na złość nie dam rozwodu. Nikt mi rodziny rozwalał nie bedzie i uwodził mi męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz sie mu zrewanżować w ten sam sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha k***a mać to siedź z nim i wybacz.po chuj się pytasz na forum :)zrób innym na złość i nie rozwodz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj tych bab, malzenstwo Bóg zlaczyl, nie zostawiaj go i pomoz mu w wychowywaniu tamtego dziecka. Ono tez musi miec ojca a Ty mozesz być ciocią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:08 hah masz racje, nadal idiotki pisza, a prowokatorka dalej odpisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wczoraj, pierwszy post: "Doszly mnie jakies plotki,ze ta kobieta jest w ciazy w 8 miesiacu." Autorka dzis 12:50, tez fragment: "Wiem o dziecku od miesiaca i nadal nie moge ochłonąc. Urodzi sie pod koniec kwietnia." Widzicie wreszcie rozbiezność?? Zreszta, jej wypowiedzi wszystkie sa tak żenujące, a wy dalej jej super doradźcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad sie biora takie glupie baby jak autorka ? 4 ? Spoko , bedzie i 5 , 7 , 9 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 oczywiscie ze to prowo , ewentualnie niezgrabnie zmienia fakty dla niepoznaki i wychodzi jak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradził trzy razy ,teraz czwarty raz i jeszcze ciąża. Na co ty liczysz ,ochlonie i za rok lub dwa cię zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.23 - Czepiasz się. To pewnie będzie młody geniusz, skoro przez 11 miesięcy leżakował w brzuchu, zamiast standardowych 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeszcze raz ,rzeczywiście jest tam pomyłka i kwiecień to nie ten miesiąc ale to nieważne. Mój mąż miał widać duże potrzeby . Zdrada jest zawsze skutkiem nie takiego seksu jakby bardziej chciał. Za mało rozmawialiśmy o tym . Teraz inaczej na to patrzę i oboje się w łóżku staramy. Tamta kobieta jest zerem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznał się że ja bajerowal,że mówił że ją kocha bo tego oczekiwała ...Przyznał się do i uwiedzenia jej i żebym nie zdziwiła się jak ona pokaże mi jego smsy pełne wyznań ,bo to stek bzdur a on kocha tylko mnie . Czy po czymś takim damy radę uratować to małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.35 - Jeśli ona jest zerem, to Twój mąż przyjmuje wartości ujemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale twój mąż to pozbawiony uczuć oblech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autorko jestes zs to na plusie. Idiot 1000+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×