Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybaczyc mężowi,ze miał romans i zrobił jej dziecko

Polecane posty

Gość gość
Powinien sie na jakis czas uspokoić, czekaja go alimenty przez 18 lat. Dzizas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód. Nie wybaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty to zniesiesz ,ze on jezdzi do tego dziecka? Jak on to sobie wyobraza,masakra. Pewnie tamtej obiecywal,że z n ią będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będzie jej alimenty płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety, które wybaczają i takie które nie wybaczają. Po co pytasz sie o to ludzi? Ty chyba najlepiej wiesz czy nadal kochasz męża i możesz wybaczyć czy nie. Nikt w Twoim sercu i głowie nie siedzi. Coś mi sie wydaje, ze nic do męża nie czujesz i nigdy go nie kochałaś dlatego doprawił Ci poroże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałam i kocham.przyznal.mi się że z tamta będzie miał dziecko ,spytał czy go nadal kocham...Odp mi że tak i ze on tylko mnie całe życie kochał a tamte to przygody... A ta ostatnia go kochała i on nie potrafił przerwac tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ty głupia jesteś. Tym bardziej, że to przecież nie była jego pierwsza zdrada. Coś mi się wydaje, że tobie to nie bardzo przeszkadza. Pewnie mąż ma dużo kasy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wybacz mu i jeszcze daj mu doopy na zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj rozumiem, zbyt trudne słowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że 90% kafeterianek nie zna słowa partenogeneza, nie mówiąc już o tym, że nie mają pojęcia co ono oznacza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go pognala po tym jak sie przyznal i wystapila o rozwod.to jest czlowiek ktory nie jest wart nawet spluniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.48 tak na prawdę nie została udowodniona naukowo, to znaczy dowody na jej prawdziwość są podważalne, delikatnie to ujmując, choć moralnie jest piękna teorią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów to ty tez se zrób takie przygody i bedzie po rowno.on to robi bo wie ze mu wybaczysz jak zwykle.Ja bym sie brzydzila polozzyc z nim do lozka nawet.to bylbykoniec zwiazku malzenskiego jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taki jest wlasnie sens wybaczania zdrad. Bog ostrzegal Cie az 3 razy, mialas az 3 szanse z czystym sercem zwalic na niego wine za rozpad zwiazku i odejsc, ale nie. 4ta musiała zajsc w ciaze zebys w koncu miala jakis dylemat wobec meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jest jeszcze bardziej obrzydliwy skoro tamtego dziecka nie bedzie chcial znać, wspierac, placic alimenty. Ale ty masz dużo do stracenia....męża, ojca dla dzieci, poukladane zycie,itd to dlatego wybaczaja i nie biorą rozwodu. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż nigdy mi nie mowil,ze coś czuł do tych koboet...ze to bylo tylkpo z potrzeby, nudy, odmiany i nie chcial mnie zranic...ale ta 4 była inna...chciala z nim być. A maż był rozdarty. Nasze małzenstwo było z wpadki, ale chciał sie ożenić, nikt go nie zmuszał. Nie wiem co dalej...wiem o tym dziecku od miesiaca i nadal nie moge ochłonąc. Urodzi sie pod koniec kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza, bajeruje laski. MOze tamtej powiedział,ze ją kocha i chce z nia byc ...ale dzieci...finanse. Zanim ocenisz tamtą kobiete spojrz na męża... I przez takie kobiety jak ty oni dalej zdradzają x Nie, przez takie jak ty co na słowo kocham wypowiedziane w żartach wypną dope każdemu, nawet żonatemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wczoraj rozumiem, zbyt trudne słowo x Ty jesteś upośledzona umysłowo i nie rozumiesz co czytasz? Napisałem, że normalna kobieta się nie k***i z żonatym i nie zachodzi w ciążę z cudzym mężem, a ty bredzić zaczęłaś o jakimś mężusiu. Spadaj wariatko! Z obłąkanymi nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie ma honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zj****e prowo, a te sie wkręcają:D Napisała, ze ta niby kochanka jest w 8 miesiacu, o ciąży wie od miesiąca, a teraz pisze, ze urodzi w kwietniu!!!:D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż Cię nie kocha. zdradził i będzie zdradzał jeżeli raduje Cię samoudreczenie zostań z nim. jak chociaż trochę kochasz siebie i (zaskakujące ) własne dzieci, rozwiedz się podziel majątek zadbaj o alimenty na własne dzieciaki i daj sobie szansę na szczęście Proste? Proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie tamtej płacił alimenty to go na dalsze kochanki stać nie będzie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaci potrafią bajerować. Nie wiesz jak było w tym przypadku i co jej obiecał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż sie stara, wiecej przebywa z dziećmi. Własnie zabrał je do babci i dziadka. Przebywa z dziecmi, wszedzie je zabiera, zrozumial co zrobił. Przeprasza. Wiem,ze zdradził 4 razy, ma tak duże potrzeby a ja po porodach odsunełam go od siebie. Czuje sie winna Mąż trzyma ze mną, tamtej kobiecie współczuje życia. Panna z dzieckiem. Mąż nawet nie chce go ochrzcić z nią ani nazwiska dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty głupia jesteś i naiwna autorko, szkoda gadać... Zdradzał i nadal będzie zdradzać ale jam Ci to pasuje to z nim siedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz? Jak już wymyślasz takie głupie prowo to poczytaj trochę. Ojciec nie ma nic do gadania w sprawie "dawania" czy "nie dawania" swego nazwiska dziecku. Od tego są sądy. Słyszałaś może o badaniach DNA? Ona wniesie o ustalenie ojcostwa i koleś nie będzie miał nic do gadania. A tak poza tym to prowo oceniam na 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś. Słaba i niedowartociowana takie kobiety zawsze będą zdradzane. nie potrafisz wyciągnąć wniosków Jesteś niezdolna do nauki, dlatego zawsze będziesz w roli ofiary. on Cię nie kocha a Ty dalej w to brniesz, porażka. Złudne obietnice poprawy... hm Już zacznij się szykować do następnej zdrady. Komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o romans, czy o dziecko ? Mam wrażenie, że o dziecko, bo zdradzał cię wiele razy i najwyraźniej ci to nie przeszkadza, wystarczy ci jego bajer, że tylko ty itp. Po co wypisujesz w internecie takie bzdury skoro znasz odpowiedź , tylko, że ona ci nie pasuje. Dowiedz się u prawnika jakie prawa spadkowe ma takie dziecko i przejdź nad tym do porządku dziennego, a męża uczul żeby się skuteczniej zabezpieczał, bo zdradzać na pewno nie przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy wybaczać zawsze i wszystko pod warunkiem, że się to nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :) uczul to ewentualnie daj wykład na temat zabezpieczania prze ciążą :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×