Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Objawy ciąży, nieprawdopodobne

Polecane posty

Gość gość

Z ciekawości, zapytam czy któraś z was miała takie objawy, lub część z nich. Wypiszę swoje: 1. Totalne zmęczenie, jakby ktoś wysysał ze mnie energię. 2. Senność i ...bezsenność jednocześnie. Zasnąć mogę wszędzie i każdej porze, w każdej pozycji, jednocześnie w nocy sen jest przerywany po kilkanaście razy bez konkretnych powodów. 3. Duszności, odczuwalna duchota. 4. RLS, nie ma znaczenia czy w ciągu dnia czy nocą, a wtedy śpię z podniesionymi nogami, tzn na jakimś wałku/poduszce, bo to lekko łagodzi skakanie i gotowanie się w nogach. 5. Częstsze oddawania moczu. 6. Mdłości 24/7. 7. Wymioty po kilkanaście razy dziennie. Nie ma znaczenia pora dnia, czy głodna czy najedzona. Po prostu, albo wymiotuję już żółcią albo zawartością żołądka. 8. Totalne rozdrażnienie, przy tym płaczliwość, wrażliwość i rozczulenie, bo zobaczyłam lub przeczytałam coś smutnego/o czyjejś krzywdzie. 9. Pomieszanie percepcji zmysłów: A. smak - wszystko jest inne, wszystko niesmaczne, nawet tzw zachcianka okazuje się wstrętna w smaku, owoce za słodkie, herbata za gorzka, mięso cholera wie jakie, warzywa dziwne, wędlina niedobra, no wszystko inaczej smakuje, jeszcze ewentualnie ziemniaki gotowane na parze ujdą. B. zapach - w pierwszej ciąży nawet zapach soli powodował u mnie wymioty, teraz soli nie czuję, za to każdy produkt, warzywo, owoc, przyprawa, rzecz, kosmetyk po prostu capi mi że od razy rzuca mnie do wymiotów. C. dotyk - drażliwość w okolicy szyi, nic nie może mi tak dotykać, muszę mieć luźne ubrania, nic co okalałoby szyje, bo zaraz wymioty. To samo z okolicami żołądka, piersi, stóp, kostek przy stopach. D. dźwięk - mega rozdrażnienie od ilości i częstotliwości dźwięków w podziale na niskie i wysokie tony. Niektóre dźwięki potragią wywołać u mnie wymioty. E. wzrok - tak jakbym odkryła większą ilość barw, co wcale dla mnie nie jest dobre, bo dużo z nich powoduje u mnie wymioty. Drażliwość na niektóre kontrasty, częstotliwość występowania barw, migotanie. Np: kolor turkusowy, seledynowy, odcienie lazuru, zielono-niebieskie barwy, niebieski z domieszką żółci, rude włosy, powodują u mnie wymioty, a nawet oglądając filmy z udziałem blond aktorek nagle teraz dostrzegam lekkie refleksy żółci czy rudości w ich blondach, a to już powoduje u mnie wymioty, tak jakby.ciąża wyostrzyła mi widzenie barw. X Bardzo proszę bez głupich komentarzy, bo nie jest mi do śmiechu, te wszystkie objawy występują jednocześnie niezmiennie od 5 tygodnia, a jeste obecnie w 11 tygodniu. Migren w to nie wliczam, bo i przed ciążą je przechodziłam łącznie z wymiotami i nadwrażliwością na zapachy, dźwięki, i zmysłu wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×