Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaciela 40l

Polecane posty

Gość gość
Uczciwy Wybacz ale lubie zlych chlopcow, bez zbednych rozmow i romantyzmu! i ostry sex, zegnaj uczciwy mam nadzieje, ze spotkasz swoja barbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się podziało ;) Tyle, że seksu To zdecydowanie Za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat się rozkręcił w intencji potencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łowco! Moze powinnismy faktycznie sie nie poddawac, bo Z Toba chce ogladac swiat Wsrod wysokich bladzic traw Wtedy to wszystko to, to czuje widze naprawde jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę oglądać!!! Czuć chcę!!! Ciałem i duszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach ciała rozgrzanego Potu sól na języku Silne dłonie na biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie nowicjuszy przegrańców życiowych co dziury nie widzieli i trzepią konia aż trzesą im się uszy. Temat ten jest dla dojżałych co umieją zabrać się do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsród takich tekstów to nie ma sensu. Ten od wilków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy itp 45
Czyli ostra jazda jest zarezerwowana dla psycholi? A ja myślałem, że to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sensu nie ma? Temat wilgocią spływa - a o to wszak chodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż włączyłam laptop. Poniekąd masz rację, że nie ma sensu pisanie wśród takich tekstów, ale znikając dajemy przyzwolenie innym na to, aby mieli satysfakcję, że to oni są górą. Ciekawi mnie czy w rzeczywistym świecie potrafiliby być tacy. To po pierwsze, a po drugie w realu nie pozwalam nikomu na takie teksty, więc dlaczego tu mam nie być sobą? I tak jak autorka nie godzę się na epatowanie wulgaryzmem ( bo z seksem te wpisy mają niewiele wspólnego) i żartobliwie dziękuję uczciwemu- 45, że zaoferowałam nam pomoc. Z góry za nią dziękuję, ale nie skorzystam. O swoje umiem zadbać i pewnie pan od wilków też. Cieszę się też, że niektórzy nas podsłuchiwali i podobała im się ta rozmowa (może z czegoś skorzystają- wszak uczymy się całe życie). Ta od księżyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy itp 45
"gość dziś Uczciwy jednak mi nie odpisuj" Kto to napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygolona ale z paseczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz nie masz racji jakbyś to miała nie szukała byś następnej kolacji tak siedzisz i patrzysz może coś będzie z tej relacji i tak czekasz latami aż zdasz sobie sprawę nie ma co czekać coraz starsza i szans nie wiele zostało kupić kota i pójść do kościoła w Niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz? Świetnie mi się z Tobą rozmawiało i bardzo rzadko trafia się na kogoś do takich rozmów ale sama rozmowa to nie wszystko ja cenię sobie jeszcze klimat który nam zakłócili przez swoje głupie teksty i wiem że już tu nie wróci. Może to błąd ale nie walczę z wiatrakami bo nikim są dla mnie, co innego w realu, gdy mam kogoś realnego. Ten prawdziwy od wilków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paseczki są super. Zdradź jeszcze rozmiar cycuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :) Zgadzam się z Tobą I tą myślą nie nową Jestem głodna Głodna marzeń I rzeczywistych wrażeń :classic_cool: Czy starsza? Oczywiście, że tak Podobnie jak Ty :) Ale czuję i dalej chcę Podobnie jak Ty Nie siedzę i nie patrzę Biorę co moje A co do Kościoła To nie chodzę Nie jest mi po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się z Tobą zgodzić- co innego krzyczeć przez stolik w pubie, a co innego rozmawiać spacerując brzegiem morza i przekrzykiwać mewy. Klimat to jest to co mieliśmy tu kilka razy. I tak samo jak Ty uważam, że jest on bardzo istotny. Zauważ, że i tak długo udało nam się nie paść ofiarami (to tak na wyrost) tych, którzy nie umieją/nie potrafią/nie chcą inaczej i tylko w ten sposób chcą zaistnieć. A tak na marginesie- Twoje pierwsze pytanie było nie z tego świata, dlatego podjęłam się dalszej rozmowy. I też mi się świetnie z Tobą pisało. Ta prawdziwa od księżyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest mi Was szkoda Pisząc tu zdawaliscie sobie sprawę, że to forum publiczne, gdzie obowiązuje jedna zasada - róbta co chceta. Tytułu Świętych Krów nie posiadacie. A więc, miło tu było, wśród tych prawd drżących złośliwym żartem grabionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Jędzą i lubię dokuczać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas. Tyle żeśmy ze sobą przeżywali, a dziś już wspomnienia łącza nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zapomni - ty czy ja, Komu będzie kiedyś żal? Nie pytaj, przecież wiesz, Bierz życie jakie jest. Już nie zmienisz teraz nic, Nie przewidział tego nikt, Że nasz niezwykły sen Jak mgła rozpłynie się. I dorzucę Elektryczne gitary To już jest koniec Nie ma już nic. Jesteśmy wolni możemy już iść A raczej odejść z wirtualnego świata Ta prawdziwa od księżyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle żeśmy pisali a konkretów brak. Zanim się zaczęło już się skończyło tylko czasu żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma swój czas I przychodzi kres na kres Gdybym kiedyś odszedł stąd Nie obrażaj się na śmierć Koniec. ...Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze to acha: Będę brał cię (gdzie?) w aucie (Mnie?) cię (ee) ehe Będę brał cię (gdzie?) w aucie (Mnie?) cię (nie-e) ehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że znikasz- napiszę znów słowami piosenki- kiedyś Cię znajdę..., ale pewnie tak się nie zdarzy. Bo nic w życiu dwa razy się nie wydarza. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się przez chwilę- i znów jak w piosence- krótko żyją motyle wyleciały na chwilę na wiatr. A ja nie boję się rozczarowań i łez. Jeśli znikasz Łowco od Wilków, bywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak Cię już tu nie będzie to jak w piosence Banku: Ostatni grosz biednemu daj, zrób go bogatszym, niż był. Marzenia swe na szalę rzuć, brak marzeń dodaje sił. I choć czujesz się bez szans, to graj, spróbuj rozbić bank. A gdy los wyśmieje cię, graj dalej, uwierz, że masz szczęście w grze. Ta od księżyca (prawdziwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pech Rozpalił ogień pożądania I odchodzi Rzucając Niewiastę spragnioną Ty wstrętny Samcu przebrzydły! !!!! Czy Ty nie rozumiesz, że tak się nie godzi Choć to powszechnie znana prawda, że szczęśliwa dziewica hoduje warzywa, toć nawet najdorodniejszy bakłażan nie zastąpi żywego konara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy łajzo co tu robisz? Sznurówek szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×