Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobry ekogroszek workowany 2018

Polecane posty

Gość gość

Ja zawsze od 5lat kupuje ekogroszek z tej strony http://allsh.net/taniwegiel Wysokokaloryczny ekogroszek, i bardzo niski poziom popiołu, prawie wcale go nie ma po 7 dnaich co jest mega osiagami. Czekam zazwyczaj do 5dni na transport w paletach, przywozi kurier czyli wygoda!!! Naprawde polecam jaki ekogroszek polecacie 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Damski
Trochę czasu szukałem najlepszego dostawcy jednak po opiniach znajomych oraz tych znalezionych w internecie postawiłem na KGM Hurtownia Opału. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Z resztą polecam sprawdzić ich ofertę i dokładnie parametry jakościowe. Na przykład Ekogroszek Gold posiada wartość opałowa na poziomie 29,8 MJ/kg, a do tego wilgoć w stanie roboczym to jedynie 4,4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaa1
Polecam ekogroszek z Mysłowic . Super sprawa! Skład Kup Pan Wyngiel ma w ofercie ekogroszek workowany. Zamawialiśmy już u nich 2 razy. Zużyliśmy mniej niż zwykle, choć zima była podobna. Po tym wnioskuje, że jakość jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem ekogroszek który mają na ekogroszek.czest.pl. To jest faktycznie eko groszek a nie tylko z nazwy. Niska zawartość siarki, nie zatruwa tak środowiska jak zwykły węgiel. No i najwazniejsze że jest ekonomiczny, wystarcza na długo, nie trzeba ładować węgla dużo żeby poczuć zimą ciepło w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie po ostatniej zimie polski ekogroszek ze strony http://dobry-ekogroszek.pl. Opał jest wydobywany u nas na Śląsku w kopalni Wesoła. Świetnie się spalał, mało popiołu zostawało, nie niszczył mi pieca, generalnie jestem zadowolony i na pewno na kolejny sezon grzewczy znowu u nich będe składał zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli chcesz sprawdzić więcej ofert to zobacz na GIELDA-PALIW.COM - to tablica ogłoszeń sprzedawców ekogroszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem nieźle spisuje się ekogroszek z rowex-sklep.pl kolega mi polecił jak chcesz tani i sprawdzony węgiel to zadzwoń do nich. Zadzwoniłem i pani powiedziała, że zamówienie mogę złożyć przez ich stronę. Szybko i sprawnie na węgiel czekałem 4 dni i do tego przesyłka za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seruk
Widzę, że nie tylko ja mam dobre doświadczenie z hurtownią opału KGM. Natomiast rzeczywiście mogę ich polecić ze względu na podejście obsługi oraz bardzo dobrą jakość opału z ich oferty. W końcu producent, który dba o odpowiednie wysuszenie, przygotowanie frakcji oraz ograniczenie ilości tego miału. Sprawdź sobie bezpośrednio na ich stronie internetowej jak prezentują się parametry poszczególnych rozwiązań. Jestem pewny, że pozytywnie się zaskoczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millimilena

Sobianek ma świetnej jakosci ekogroszek. Dobrze sie pali, kaloryczny, mało popiołu zostaje po spaleniu , workowany i czystym nie zanieczyszczony. Spokojnie moge polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek

Sobianek jest strasznie przereklamowany i nie zbyt dobry, nie wspomnę o blocie z Bartexu. Palę ekogroszkiem Gold z kgm i nie mam żadnych problemów. Bardzo dobra frakcja, mało spieków i idealnie trzyma temperaturę. Polecam każdemu kto jeszcze nie skorzystał z hurtowni KGM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek

Sobianek jest strasznie przereklamowany i nie zbyt dobry, nie wspomnę o blocie z Bartexu. Palę ekogroszkiem Gold z kgm i nie mam żadnych problemów. Bardzo dobra frakcja, mało spieków i idealnie trzyma temperaturę. Polecam każdemu kto jeszcze nie skorzystał z hurtowni KGM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek

Sobianek jest strasznie przereklamowany i nie zbyt dobry, nie wspomnę o blocie z Bartexu. Palę ekogroszkiem Gold z kgm i nie mam żadnych problemów. Bardzo dobra frakcja, mało spieków i idealnie trzyma temperaturę. Polecam każdemu kto jeszcze nie skorzystał z hurtowni KGM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek

Sobianek jest strasznie przereklamowany i nie zbyt dobry, nie wspomnę o blocie z Bartexu. Palę ekogroszkiem Gold z kgm i nie mam żadnych problemów. Bardzo dobra frakcja, mało spieków i idealnie trzyma temperaturę. Polecam każdemu kto jeszcze nie skorzystał z hurtowni KGM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek

Sobianek jest strasznie przereklamowany i nie zbyt dobry, nie wspomnę o blocie z Bartexu. Palę ekogroszkiem Gold z kgm i nie mam żadnych problemów. Bardzo dobra frakcja, mało spieków i idealnie trzyma temperaturę. Polecam każdemu kto jeszcze nie skorzystał z hurtowni KGM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek

Sobianek jest strasznie przereklamowany i nie zbyt dobry, nie wspomnę o blocie z Bartexu. Palę ekogroszkiem Gold z kgm i nie mam żadnych problemów. Bardzo dobra frakcja, mało spieków i idealnie trzyma temperaturę. Polecam każdemu kto jeszcze nie skorzystał z hurtowni KGM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karols

Kupuję już od kilku sezonów ekogroszek gold tutaj kgmhurtowniaopalu.pl i moge polecić z czystym sumieniem. Zawsze dociera do mnie suchy, zdarzy się jeden worek lekko niedogrzany na paletę ale tylko jeden. Nadrabia to swoją kalorycznością i nieliczną ilością popiołu. Zamówiłem raz węgiel z bartexu i jest to takie błoto, że odradzam każdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teo

Mnie ostatnio pozytywnie zaskoczył nowy workowany ekogroszek na rynku - ekogroszek HUSKY. Fajne parametry 25MJ i mało popiołu, 20 kilowe worki i szybka dostawa. Ja zamawiałem przez sklep internetowy ekopalnia.com ; ale ekogroszek HUSKY ma też swoją stronę www.ekohusky.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejko

Teraz kupiłem w tym składzie Sobianek, znajomy mi polecił. Miał rację wybór węgla ogromny polski, zagraniczny, z certyfikatami, no i dowożą w całym kraju https://sobianek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wernonn

Nam bardzo odpowiada ekogroszek z Multi z Cieszyna. Ma niską zawartość siarki i popiołu i bardzo niską spiekalność. Pali się długo, dostarcza dużo ciepła i pozostawia minimalną ilość odpadów. Jednocześnie ode mnie ma plus za dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minowski

Zdecydowanie http://www.ornithion.pl/najlepszy-polski-ekogroszek/ na te chwile na rynku nie ma nic lepszego moim zdaniem najlepiej się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobrej jakości opał polecam ten skład Sobianek, kupowaliśmy u nich eko-groszek. Opał z certyfikatami, najwyższej jakości no i dowożą do domu w całym kraju

Edytowano przez Ennka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam skład Sobianek. Potwierdzam pewne miejsce, zamawialismy u nich w tym roku po raz pierwszy, ale juz wiem, ze nie ostatni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ekogroszek  też właśnie zamawialiśmy już drugi sezon na składzie Sobianek, śmiało mogę polecić. Dobrej jakości, z dowozem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dobry jest skład Sobianek, też u nich kupujemy opał już 2 sezon. Z certyfikatami, dobrze się pali, nie ma śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekogroszek zamawiam na składzie Sobianek, z certyfikatem, mają tu opał bardzo dobry, dobrz się pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×