Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa99

Czy mogle byc w ciazy??

Polecane posty

Gość Ciekawa99

Witam. Kochalam sie z narzeczonym 13.01 wtedy tez skonczyl we mnie. Okres powinnam dostac 17.01 ale go do tej pory nie dostalam. Robilam dzis test i wyszedl negatywny. Pobolewaja mnie jajniki i mam tkliwosc sutkow. Czy moge byc w ciazy a mogl to test nie wykazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Pewnie na test bylo za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Czyli moglam zrobic za wczesnie test mimo tego ze okres mi sie spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dopiero trzy tygodnie po planowanej miesiączce wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
A wiesz moze czy mozna szybciej sprawdzic to czy jestem w ciazy? W badaniu krwi to wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Mialas moze jakies dolegliwosci przez te 3 tygodnie. Mialas tkliwość sutkow, bol brzucha tak jak by na miesiaczke, zwiekszony apetyt itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci to da że wcześniej się dowiesz ? jeśli jest, to tego nie zmienisz , poczekaj z tydzień i powtórz test . Z krwi możesz zrobić nie wcześniej jak po 8-10 dniach od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Chce wiedziec tylko dlatego ze chodze do ciezkiej pracy i w razie czego nie chce stracic dziecka bo z narzeczonym sie staram juz jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie panikuj , zanim niejedna matka dowie się ze jest w ciązy to nieraz ciężko pracuje , dźwiga i nic się złego nie dzieje . Nikt na domysł ciazy nie da ci wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Wiem to wszystko. Tylko juz raz bylam w ciazy i poronila. Dlatego zadalam takoe pytanie na tej grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wcześniej nie da się wykryć , nawet w badaniu ginekologicznym dowiesz się że owszem jest wyczuwalna rozpulchniona macica co może być objawem ciąży lub zbliżającej się miesiączki , czyli dowiesz się tyle samo co z ujemnego testu za wcześnie wykonanego , ujemnego testu. Z tego jednak co napisałaś wcześniej , współżyjąc 4 dni przed spodziewaną miesiączką ryzyko zajścia w ciąże raczej jest bardzo małe . Choć nie wykluczone że mogło się zdarzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Wiem o tym ze ryzyko jest male ale to pierwszy taki raz kiedy okres spoznia mi sie tyle dni i po raz pierwszy mam az tak tkliwe sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak było w pierwszej ciązy , jak się czułaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 5 dni przed okresem kochaliście się, to nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Ostatnio tez kochalam sie jakos 5 dni przed okresem i potem mialam okres. Niecale 2 tygodnie przed kolejnym omresemzaczely bolec mnie piersi tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz że pierwszy raz spóźnia Ci się okres a wcześniej napisałaś że już jedną ciążę poroniłaś , więc coś kręcisz chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Prosze czytac uwaznie. Napisalam ze teraz pierwszy raz mi sie okres spoznia tak dlugo. 3 miesiące temu bylam w ciazy kochalam sie tez tak kolo 5 dni przed okresem ale mialam okres normalnie na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Jedynie co to bolaly mnie piersi ale myslalam ze to przez zblizajacy sie okres. Dopiero gdy trafilam do szpitala dowiedzialam sie ze poronilam i ze bylam w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×