Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzydki ale inteligentny

Czy inteligentny brzydal o dobrym sercu ma szanse na kobiete ?

Polecane posty

Gość Brzydki ale inteligentny

Pytanie do pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma jesli bedzie zabiegal i szukal kobiety a nie czekal jak krolewicz az znajdzie sie sama wymarzona wimaginowana ksiezniczka z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak oprócz tego dobrze się kocha to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Nora
Dlaczego jak ktoś jest brzydki, to wmawia sobie, że jest inteligentny? Może, by tę ocenę pozostawić innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
Gdzie mam szukać? Zresztą kobiety nawet na mnie nie patrzą jestem niski,mam wysokie czoło,rzadkie ciemnoblond włosy z plackiem,krzywy nos i z odstające uszy.W dodatku noszę okulary i już w szkole średniej sie ze mnie śmiały i krzyczały "cztery oczy" albo "jaruzelski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na ciebie nie patrza? a to ty czekasz az cie sama poderwie jakas niewiasta?:O ogarnij sie, swiat jest duzy a kobiet masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
Na studiach miałem przyjaciółke ale poznała jakiegoś czarnowłosego Alvaro i koniec znajomości. W pracy (jestem nauczycielem) brak wolnych kobiet w moim wieku albo 10 lat starsze zdziwaczałe stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem brzydki i inteligentny - wirtualna piątka bracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym "Jaruzelskim" domyślam się, że autor ma koło 40tki na karku, czyli podobnie jak ja. Otóż powiem tak, nawet jeśli się znajdzie jakaś chętna (prawdopodobnie desperatka lub wyrachowana) to nie liczył bym na szczerą relację, odwzajemnione uczucie itd. Kup lub przygarnij sobie psa, będziesz miał przynajmniej wierne towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem ładna dziewczyna, chciała brzydkiego faceta. Urzekł ją charakterem i poczuciem humoru. A co zrobił brzydki facet? Odrzucił ją, okłamał, bo uznał że ona zasługuje na kogoś lepszego niż on... bywa i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Całkiem ładna dziewczyna, chciała brzydkiego faceta. Urzekł ją charakterem i poczuciem humoru. A co zrobił brzydki facet? Odrzucił ją, okłamał, bo uznał że ona zasługuje na kogoś lepszego niż on... bywa i tak usmiech.gif X Guzik prawda, że okłamał. On naprawdę uznał, że nie chce żadnej kobiecie spaprać życia, zmarnować czasu swoją śmieciową osobą. Facet jest szlachetny. Bywa i tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę więcej wiary w siebie Panowie :) dla wielu kobiet inne wasze zalety są ważniejsze niż uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Trochę więcej wiary w siebie Panowie usmiech.gif dla wielu kobiet inne wasze zalety są ważniejsze niż uroda usmiech.gif X Np. jakie zalety? Majątek? Nie posiadam. Super zdrowie i byczy wygląd? Nie posiadam. Dobroć i jakieś tam talenty podobno są, ale to nic nie jest warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam wygląd to rzecz drugorzędna - anam takich brzydali co chodzą z laskami że szok. Sekret? Po prostu pewnosć siebie. I do tego właśnie inteligencja,niech kobieta wie że z kims takim jest o czym sensownym porozmawiać. O ile sama jest inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szansę na miła brzydka dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę miłą i brydką niż ładną i pustą. Te drugie to w burdelu mogę mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niski wzrost to przewalona sprawa wiem po sobie - 168 cm wzrostu,inteligenty w sumie jestem,ale co mi po tym jak mały, w dodatku teraz bez pracy bo rzuciłem:) żebym chociaż był majętny to jeszcze ok a tak - masz babo placek. Trudno pogodziłem sie z tym ,użalać sie nie ma co nad sobą bo to i tak nic nie zmieni. Natura nie jest łaskawa jak i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Masz szansę na miła brzydka dziewczynę usmiech.gif X Pytanie czy szczera i miła, czy z wyrachowania i desperacji? W ogóle u ludzi to jakoś popieprzone jest z tą urodą bo w świecie zwierząt w większości samiec jest bardziej elegancki (np. taki bażant, lew, jeleń) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś niski wzrost to przewalona sprawa wiem po sobie - 168 cm wzrostu,inteligenty w sumie jestem,ale co mi po tym jak mały X Na ironię losu nawet kobitka 155 cm Ciebie nie zechce bo dla takiej targetem jest gość powyżej 185 cm. To już nawet nie jest żałosne, to jest tragikomiczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma sznase na atrakcyjną laskę z biednego kraju (filipin, kambodży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym was chciala ,ale wy nie chcecie starej panny , to sorry szukajcie dwudziestolatek powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy szczera i miła, czy z wyrachowania i desperacji? x No ale w sumie co za różnica czy jest miła tylko np. z desperacji bo sama nikogo innego nie może znaleźć? Zawsze można sprawdzić, jak się dopasują i będzie im ze sobą przyjemnie to pozostanie szczera i miła już bez udawania i wtedy to jedno licho jakie pobudki kierowały taką kobietą na początku, a jeśli się nie dopasują to i tak szybko wyjdzie szydło z worka i można bez żalu powiedzieć pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszające jest to że uroda i tak przemija:) Tylko co z tego jak taki podstarzały ogier będzie miał co wspominać a prawik jak był prawikiem to i umrze jako prawik. Trochę załosne ale co tam - życie nie jest sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś No ale w sumie co za różnica czy jest miła tylko np. z desperacji bo sama nikogo innego nie może znaleźć? Zawsze można sprawdzić, jak się dopasują i będzie im ze sobą przyjemnie to pozostanie szczera i miła już bez udawania i wtedy to jedno licho jakie pobudki kierowały taką kobietą na początku, a jeśli się nie dopasują to i tak szybko wyjdzie szydło z worka i można bez żalu powiedzieć pa pa. X Jeśli szybko wyjdzie szydło z wora to pół biedy. Często wyłazi ono dopiero po latach. Czasem lepiej nie szukać wcale, niż źle trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja facet od 168 cm - tak wiem, ale mam to w dooopie,co tam pogodziłem się,grunt by robota jakaś była od czasu do czasu,teraz moze pojadę za granicę,trochę grosza przytulę. Rozwinąłem w sobie jakieś hobby,a co do lasek 155 - i tak strasznie ich mało,a ja bym takiej małej tez nie chciał bo taki wzrost to ju dopiero jest kalectwo,wygląda jak dziecko nie kobieta. Gram na ps 4,opieprzam się w chałupie ot zycie płynie. Co tam,nie kazdy musi wygrywać wyścig szczurów,biedy nie klepię, a rodzice i tak mi coś zostawią,z głodu nie umrę. W sumie nawet dobrze że nie mam rodziny,to tylko stres i zobowiązania, ponadto żona jeszcze mi się puści z wyższym:) Oby tylko kasy nie brakowało,było,gdzie jeśc,spac i było ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niski też moze byc przystojny,jak jest wysportowany,siłka to jakaś napewno mu na drąga wlezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nawet nie jest żałosne, to jest tragikomiczne smiech.gif Ale to ja jestem tragikomiczny czy ta 155cmowa kobieta co szuka wyższego niż ona sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardzisz kobieta 155 to sie nie dziw ze kobiety gardza Toba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Masz rozsądne podejście. Aha nie przesadzaj, że kobitka 155 to kalectwo, ale np. taka ok. 160 też by mogła dla Ciebie być optymalna. No ale nie zagalopowujmy się wszak wiemy, że taka 160 to poniżej faceta 190 cm nie patrzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 156 cm i nigdy nie chcialam goscia 180 .Taki 168 -max 75 bylby ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×