Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzydki ale inteligentny

Czy inteligentny brzydal o dobrym sercu ma szanse na kobiete ?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli szybko wyjdzie szydło z wora to pół biedy. Często wyłazi ono dopiero po latach. Czasem lepiej nie szukać wcale, niż źle trafić. x "Kto nie ryzykuje, nie pije szampana". Przecież ładna kobieta czy ładny facet też mogą trafić na nieodpowiednią osobę i obudzić się po latach, mało to fajnych kobiet siedzi z przystojnymi, ale narcyzami i manipulatorami? A sporo jest przecież szarych myszek, które z kolei nie mają nikogo bo nie rzucają się w oczy, są spokojne, nieśmiałe i chciałyby kogoś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym 155 to najmocniej przepraszam ,wcale tak nie myslę, napisałem złosliwie uwazam ze takie kobiety też są piękne i wiele takich kobiet mi sie podobało. Czasami sie robie złosliwy i pełen jadu jak to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Ale to ja jestem tragikomiczny czy ta 155cmowa kobieta co szuka wyższego niż ona sama? X Nie nabijam się z Ciebie stary, jestem po Twojej stronie. Tragikomiczna jest ta cała sytuacja z doborem wg wzrostu, a szczególnie jak kobita szuka na siłę gościa o 1,5 głowy wyższego. A taki z 5 cm wyższy od niej choćby miał złoty charakter i był na wyciągnięcie ręki to nawet nie splunie na niego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie życie,nie jest sprawiedliwe. A miłość to przedewszystkim chemia, wyższy wzbudza wiecej pozadania,kojarzy sie z siła. To jest niezależne od nas ja też patrze na wygląd choć wiem że co piękne na zewnatrz niekoniecznie musi byc takie w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma duże szanse na zostanie gfaucicielem i wyrok jeśli go złapią. Jeśli jest inteligentny może długo się ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem i nie będę gwałcicielem głupia jakaś jesteś/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś "Kto nie ryzykuje, nie pije szampana". Przecież ładna kobieta czy ładny facet też mogą trafić na nieodpowiednią osobę i obudzić się po latach, mało to fajnych kobiet siedzi z przystojnymi, ale narcyzami i manipulatorami? A sporo jest przecież szarych myszek, które z kolei nie mają nikogo bo nie rzucają się w oczy, są spokojne, nieśmiałe i chciałyby kogoś mieć. X Możesz mieć rację z tymi myszkami. Co do szampana, dla mnie jest już za późno, nie warto już niczego zaczynać. Nich inni co się czują na siłach ryzykują. I niech im się w końcu szczęśliwie trafi, życzę im tego szczerze :-) Ja jestem już pogodzony ze śmiercią w zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 156cm jesli bym poznala takiego 160 to bym nie odrzucila za wzrost , nawet lepiej bo nie trzeba stawac na krzesle zeby go pocalowac . A pozatym jak taki facet stanie na portwelu ..to dopiero wysoki he he .To ostatnie to zart bo nie lece na kase sama dobrze zarabiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak wyglądasz? opisz się/ Niski wzrost u kobiety to nie wada a właśnie atut u aceta na odwrót. Ale znam też mega seksi wyokie laski i one też mają facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się z tym pogodziłem - na chwilę obecną chcę tylko znależc jakąś robotę,bo to siedzenie w chałupie od 3 miesiecy mnie już dobija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze ma. Powiem tak, zawsze myslalam, ze wazniejsze jest to co w srodku a nie na zewnatrz. Chociaz nie powiem fajnie i przyjemnie jest sb "popatrzec" na ladne cialko. I chociaz moj obecny facet w przeciwienstwie do mnie jest przystojny to najbardziej rozkochal mnie w sb koles 10 lat starszy, lysawy i z brzuszkiem piwnym. Nie wygladem, ale usmiechem i poczuciem humoru. Do tej pory jak o nim mysle to mam banana na gebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×