Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zespół czy Dj Częstochowa

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kochani. za rok w pełni lata będę miała ślub i wesele. może trochę późno na poszukiwanie kogoś do oprawy muzycznej, ale wychodze z założenia, że lepiej późno niż wcale. tak jak napisałam w temacie szukam zespołu lub Dj'a i czekam na poważne i ciekawe propozycje, które z przyszłym mężem rozważę. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tobie Dj Domsona. Facet zna się na muzyce. Sam też tworzy. Uczestniczy w różnych imprezach muzycznych. Widziałam go też na weselu u kuzynki i zrobił bardzo dobre wrażenie. Sam zajmował się nagłośnieniem i oświetleniem. Przeprowadził oczepiny. Zrobił wszystko co do niego należało, a nawet więcej, bo dał gościom niesamowitą radość swoją muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele fajny jest jednak zespół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj i tu się mylisz. Dj Domson zawsze jest w formie. Zawsze przygotowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam polecam dj Pietro. Wszędzie dojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba bym nawet nie poszła na wesele jak by miał grać jakiś badziewny zespół. skontaktuj się z dj Domsonem. widziałam go na weselu kilkakrotnie i zachwycił mnie. Bardzo fajne utwory puszcza. fajny dj na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepszy jest DJ. U mnie na weselu grał ten http://www.djnawesele.pl/ i polecam serdecznie ;) Prowadził zabawy, grał starsze i nowsze kawałki. Porywał do tańca nawet zatwardziałych podpieraczy ścian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj zdecydowanie, a zwłaszcza taki jak Dj Domson, Doskonale ogarnia całą imprezę i wszystkich gości i małych i dużych, a tańczyć przy jego muzie można cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół pompejusz bardo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ja miała wybierać, to jednak zdecydowanie dj. Widziałam dj Domsona w akcji i właśnie kogoś takiego chciałabym na własne wesele. Gdy będę wychodzić za mąż natychmiast się z nim skontaktuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj zdecydowanie. Te zespoły to teraz bardziej dyskotekę robią nw weselach niż dj. Profesjonalny dj pięknie Wam imprezę poprowadzi, a nie wiochę zrobi! Skontaktujcie się z Domsonem. Ma facet nawet fajne konkursy i dla dzieci, co by się nie nudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika P
Zdecydowanie DJ Domson nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i widać ,że lubi dawać ludziom radość byłam już na trzech weselach z jego udziałem zabawa jest wspaniała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Domsona z kilku imprez. Na kazdej sprawdził się znakomicie! Dla mnie Domson na wesele, to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poywierdzam pozytywne wypowiedzi o Panu Dominiku Dju Domsonie. Fajny człowiek, który nieziemsko imprezy prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy :) ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeśli chodzi o DJ w Częstochowie to omijajcie szerokim łukiem DJ Gatsby. 18 września w Zotych Arkadach zepsuł 18 mojej córki.Najgorsza muzyka jakiej przyszło mi słuchać do tego zbyt głosna nawet podczas posiłków nie można było zamienić słowa. Nie słuchał uwag nawet JUBILATKI !!!!! PORAŻKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×