Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruski czołgista

Dlaczego kobiety nie rozumieją że uroda MIJA??

Polecane posty

Gość ruski czołgista

myślą że wiecznie będą młode i piękne i sprzedają siebie tylko pod tym względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Prawdziwa uroda nigdy nie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, mija, ale to co? przez 40 lat mają udawać że jej nie ma, bo minie??? :D spójrz na dzisiejsze 40latki, wyglądają na 30stki mają zgrywać emerytki>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda to nie tylko kwestia wyglądu ale i charakteru człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chi
Uroda mija wtedy, kiedy jej tak na prawdę nie było. Dotyczy to tak kobiet jak i mężczyzn. ;) Piękni ludzie z wiekiem dojrzewają i nabierają soczystości. Wewnętrznego blasku i błysku w oku, nie da się kupić, ani wymasować nawet w najdroższym SPA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Dokładnie. Uroda to kwestia genów. Piękność z dobrymi, zdrowymi genami będzie piękna i w starszym wieku. Brzydal, stary czy młody zawsze będzie brzydalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uroda to nie tylko kwestia wyglądu ale i charakteru człowieka Zgłoś zgadza się ale wiele kobiet naciska na ładną buźke i sylwetke nic więcej z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety niestety często tylko interesuje wygląd zewnetrzny, wystarczy popatrzeć ile kasy i czasu marnują na ciuchy i makijaże i inne chemie które mają je "upięknić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moonlight_
Uroda nie mija. Nie wiem skąd w ogóle takie opinie. Interesuję się trochę kosmetologią, lubię dbać o siebie oczywiście wszystko jest dla ludzi w granicach zdrowego rozsądku. Nie wiem czemu niektórzy uważają że w wieku 30 czy 40 lat kobieta nie ma już prawa czuć się młoda, w zasadzie to powinna ubrać garsonkę i zapisać się do koła gospodyń wiejskich. Kompletnie się z tym nie zgadzam i takie podejście jest według mnie mnie całkowicie bezsensowne. W tym roku skończę 29 a mimo metryki czuję się na nieco mniej. Jestem trochę "dziewczęcej" urody, znajomi też nie dają mi tyle lat na ile mam. Korzystam z kosmetyków. Niektóre proste zabiegi robię sobie sama w domu, paznokcie to w sumie moja pasja i dodatkowa praca. Czasem zaszaleję i pozwolę sobie pójść do salonu na jakiś większy zabieg. Wśród klientek jest wiele kobiet w wieku 40 plus które nawet nie wyglądają na tyle. Kobieta ma prawo a w zasadzie powinna dbać o siebie bez względu na to ile ma lat na papierku. Jeśli czuję się młoda to tym lepiej bo ma sensowniejsze spojrzenie na świat i nie jest oderwana od współczesności. Mam wrażenie że często gęsto najbardziej zgorzkniałe są starsze wredne matrony które same nie chcą zadbać o siebie a do tego hejtują inne kobietki które przywiązują dużą wagę do tego żeby dobrze wyglądać. Wygląd nie jest najważniejszy ale nie wyobrażam sobie żeby kobieta miała o siebie nie dbać czy wmawiać że nie ma urody. To jakieś niedorzeczne i chyba trzeba mieć jakiś problem ze sobą i swoim poczuciem wartości żeby tak uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze masz rację. Człowiek nie powinien opierać swojego życia na wyglądzie. Kiedy będziesz już pomarszczonym dziadziusiem to to z pewnością nie przysłoni twojego bogatego wnętrza. Każda pójdzie z tobą na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:01 co to jest 29 lat? tyle co kot napłakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzcie przykład z wdowy Perepeczko. Jest już mocno stara a czuje się piękna w każdym wieku do tego stopnia że pokazuje swoje pomarszczone cycki w półprzezroczystych bluzkach. To nic, że każdy ma ochote na ten widok uciec/zwymiotować do kubła. Liczy się wmawianie ludziom, że sie jest wiecznie młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uroda mija wtedy, kiedy jej tak na prawdę nie było. Dotyczy to tak kobiet jak i mężczyzn. oczko.gif Piękni ludzie z wiekiem dojrzewają i nabierają soczystości. Wewnętrznego blasku i błysku w oku, nie da się kupić, ani wymasować nawet w najdroższym SPA " Ale pierdoły. Wszyscy tracą urodę bez wyjątku. Nawet największe piękności. Nie wciskajcie kitów ściemniacze. Jak ktoś jest brzydalem z natury to nawet młodość go nie uratuje. Z kolei jak ktoś jest piękny to nawet uroda mu na starość nie pomoże. Nie ma co zaklinać rzeczywistości bo to nic nie da prócz tego, że robicie z siebie głupków. Ja nie mówie że po 30-tce trzeba się wciskać garsonkę, ale też nie wyskakiwać z nie wiadomo jak odważnymi strojami i nie udawać 20-latki bo robi się z siebie pośmiewisko. Zmarchy widać, a nawet jak widać słabo, to rysy twarzy są już inne, ostrzejsze. Już nie ma tej rozbrajającej słodyczy w twarzy 30-latki i nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:01 poczekaj jak ci stuknie 35-37 lat to wtedy optymizm ci zblednie, a co będzie dalej to już lepiej nie gadać także daruj sobie swoje pseudomądrości. Od 30-stki rozpoczyna się równia pochyła i to w sensie dosłownym. Sama będziesz zaskoczona jak zmiany będą się szybko rozgrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda mija u kobiet bardzo szybko. Praktycznie blisko 30 to już jest równia pochyła. to cale dbanie to tylko pomoga jej samo ocenie, reszta i tak widzi niekorzystne zmiany. Nieinwazyjne dbanie to tylko maskowanie starzenia, inwazyjne czyli botoksy zniekształca. I tak i tak nie wygląda się już młodo i ponętnie. Po 30 już w najlepszym przypadku zawsze będzie dopisek wygląda ładnie "NA SWOJE LATA". Aktorzy co mają pozycję i kasę rzucają stare żony i biorą 20 lat młodsze. Uroda jest głowną motywacją to takich zmian, wszystko inne mają - kasę, pozycję, spełnienie. Przykładów mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda to nie tylko piekna twarz. Usmiech, blysk w oczach, zadowolenie z samej siebie nie mija wraz z wiekiem. Naburmuszone lub otyle nastolatki nie przyciagaja uwagi, nie przyciagaja tez uwagi 40-to letnie "babunie". Czyli atrakcyjnosc nie zalezy od wieku lecz od charakteru i sposobu bycia. Fajna optymistka ze zmarszkami wcale nie mysli o tym, ze uroda mija. Nigdy o tym nie myslalam, bo uroda nie byla wazna w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety rozumieja, ze uroda przemija, za to faceci zdaja sie myslec, ze ich to nie dotyczy. A potem stoja takie Janusze 40+, lyse, z nadwaga, bez zebow, i krytykuja mlode laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustaki nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumieją. Problem nie w tym, że mija, tylko że u niektórych szczerbatych oblechów nigdy urody nie było, a jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:31 święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×