Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość Ho Hjang
Nasza Mi zdaje się płocha dziewczyna. :) Mi babcine przepisy są ok. Ciekawe ale rady babcine typu przez żołądek do serca straciły na znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wieczorem i niekulinarnie :-) Pewnie niektórzy już to słyszeli a ja zwyczajowo spóźniona ale zachwycona tym co słyszę od 2 dni: https://youtu.be/OUXhidag3aM Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha Na
Kortez...slucham od przedwczoraj ale muszę stwierdzić że daleko mi do jego smutku, to nie moje tematy, jakoś ta mi nie leży...nie mam podstaw, żeby się dołować, najczęściej wstaję wcześnie i zawsze myślę, że będzie dobrze, w najgorszym wypadku - jakoś;) Kuchnia Mi...:-O nie jest moją mocną stroną, chociaż swoi mnie chwalą, bo przeciez po pierwsze się staram a po drugie nie lubię czegoś zepsuć, takie podstawowe dania jakoś mi idą, na głęboką wodę się nie puszczam :) na święta coś tam przygotuję, chociaż święta to dla mnie praca, praca i jeszcze raz praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kortez jest świetny bezapelacyjnie, jego nostalgia mnie wzrusza niezmiennie niczym widok leżącego na wycieraczce starego basseta, z utkwionym w drzwiach smutnym wzrokiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ mnie Kortez nie dołuje. Lubię, co tam lubię, zachwyca mnie swoim głosem a jeszcze bardziej pięknym prostym slowem. Kuchnia nie jest moja mocna strona więc za najpyszniejsze dane uważam tę podane:-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uwagi na pi...pi.. pi... sobotnią aurę spożycie imbiru z chmielem (albo odwrotnie) sięgnęlo maksymalnych stanów przyzwoitości:-) Cha A Kortez imbirowy .... pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho nie koniecznie do mojego faceta trafiłam przez żołądek, urzekła go zupełnie czymś innym..Czym to tylko on wie i niech tak zostanie.zgadzam się z tobą, że przepisy babcie, oczywiście niektóre są ponadczasowe. Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Korteza to przyjemna muzyka wpadająca w ucho, nie słyszałam go wcześniej, boże ile człowiek jeszcze nie wie. Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Hi. Kobitki mnie od Korteza bardziej zachwyca Limboski. https://youtu.be/kke3tgfVnYE A jego w trawie jest dla mnie takie deża wiu :D To mój ostatnio chodzący po głowie number one. https://youtu.be/UpM8lZgnRCs Żałujcie, że nie widzicie mnie za kierownicą auta, gdy leci ten kawałek i jestem sam. ;) Lubicie pośpiewać nie specjalnie mając talent? Mi się wtedy zdarza.;) Uwielbiam tego faceta i chętnie by napił się z nim łyskacza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy śpiewać możesz,trochę lepiej albo trochę gorzej i tak dalej.... Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wszystkim Ho ze śpiewaniem w aucie mam tak samo:-) Talentu zero ale co tam, jak czegoś nie można a bardzo się tego chce to można :-) Limboskiego na trawie czy nie jest tak samo aksamitny Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można składać zamówienia? Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie podrzucę tuż swoją listę, kapitanie jakim operujesz budżetem Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jzacxynam nidkobudzetowo tzn jajecznicę z 3 kurzecych jaj, ze szczypiorkiem poproszę :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja lista będziesz zupełnie inna, ją poproszę dwuosobową wycieczkę,nie koniecznie z tobą Kapitanie do ciepłych krajów, gdzie jesteś słońce i jesteś wiosna. Wybór miejsca pozostawia tobie, obyś miał również swój udział w tym przedsięwzięciu Mi( jako szaleć to na całego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie siedzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaptanie ty gotujesz dlatego nas nie ma innej opcji Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem, nie lubię, nie chce pichci :-) za to nie narzekam na menu :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A grecy tak sympatyczni, jak tak to pakuje się i lecę, a tobie Kapitanie wyślę pocztówkę,czy może tak być Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszystko pokićkałaś. Plaża i natura i drinki i nagość i ty z głową na mych kolanach ze wzrokiem utkwionym w mych siatkówkach. Eee chyba że nieeee? Mi przyznaj się patrzałaś tam. ;):D Kto leci? Zakochani głodu nie czują. A było pytanie o budżet. No to czasami bardzo pojemny, ale potrafi szybko i obficie opróżnić zawartość portek. Potem znów zbiera się i znów. Niestety czas przypływu i odpływu jakby wydłuża się. Nie to co kiedyś że co rusz drobniakami się człek rzucał ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitanie tradycyjnie wszystko pomieszałeś, my razem na plaży nieee, jeszcze nie, za krótko się znamy a już marzy ci się wpatrywał głęboko w oczy, có chcesz w nich zobaczyć Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×