Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość Chi
Lubię Eda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaptanie zupy niet, była nawet smaczna. Ogólnych zachwytów ze strony domowników brak, zaliczone i zapisane do zup dobrych. Ja na przekór im przygotuję w niedługim czasie powtórkę z rozrywki, a co mi tak niech mają, jedzą i doceniają. Witam Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gie i ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Witam Was kobitki. Lubię takie muzyczne połączenia światów muzycznych. Lubię mimo wszystko ;) szparagową a la crem. I do tego spodobał mi się pierwszy zadany film przez Cha. Lekki frywolny zabawny. Rozumiem czemu Cha "szczególnie" tak obstawała za tym filmem.;) Poprawdzie filmy z nagością męską nie są dziś już ewenementem ale należą wciąż do mniejszości. Sam lubię zawiesić oko na damach więc nie będę psem ogrodnika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Cha pierwsza scena filmu uświadomiła swoim komizmem, że będzie to film nie banalny. Fajnie i z przyjemnością ogląda się tę komedię obyczajową, która w swej istocie jest pastiszem relacji miedzyludzkich. Tempo tego studium poznawania i zażyłości iście imponujące i niewiarygodne. Ale gdyby rozwlec to na bardziej rozsądny okres czasu okazało by się że historia jest bardzo prawdziwa i po ludzku realna. Uświadomiłem sobie, że w tego typu relacjach mam wiele jeszcze do przeżycia! A wiele już też przeżyłem z tego co widziałem i dlatego wydaje mi się prawdziwie swojski. :D Powiem Wam że nagie pływanie w nocy z kimś to przyjemność która nie powinna Was ominąć w życiu. ;) Co do tańca :) to rozumiem rozterki bohatera i na jego miejscu z tym fistaszkiem pewnie nie potrafiłbym się aż tak wyluzować. Na szczęście moj rozmiar mieści się w bezpiecznym w zaprezentowanym przedziałe, stąd kto wi. A nuż. Wydaje się że taki taniec przed znajomymi jeszcze przede mną ;) Co do homoseksualnych ekscesów tu zdecydowanie nie jestem pogubiony. 100 proc hetero we mnie tego typu sceny wywołują odr*****iesmaku delikatnie mówiąc... I obudzone dzieciaki. :D Co siłujecie się? :D Powala nie. Dla mnie bomba. Cha teraz ty...dajesz znaczy się słucham. Chi musisz obejrzeć koniecznie!!!! Mi to samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho napewno obejrzę, ale kurcze może podasz tytuł filmu, chyba, że niedoczytałam Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
"Szalona noc" zdaje się. Cha popraw jak nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho okej w weekend postaram się obejrzeć i wyrazić własne zdanie Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłaniam się nisko :-) W Polsce, film który obejrzałes Ho, występuje pod tytułem Szalona Noc (oryginalny tytuł The Overnight) Ciekawe uwagi wniosles, nie mam teraz czasu na rozpisywanie się nt tego filmu, obiecuję że dorzucę swoje 3 grosze trochę później :-) Kanadysjkie sukienki to zupełnie inny klimat, raczej nie należy do gatunku,, zabawnych,, nie mniej jednak warty obejrzenia i przemyślenia. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam będę czekać do weekendu,aby obejrzeć film. Tytuł zaciekawił mnie a szczególnie jego pierwszy człon. Filmy zaczyna się dobrą sceną, można powiedzieć, że z życie wziętą. Nieznajomy para to bohaterowie ekscentryczni,szukający innych wrażeń, znudzeni w pewnym sensie sobą. Ciekawi ludzie?. Natomiast dla gości początkowo wszystko jest dziwne, ale po czasie odkrywają w sobie nowy potencjał erotyzmu. Ciekawe spojrzenie na ludzi, lekka komedia, godna polecenia znajomym a szczególnie kobietom. Chyba powinniśmy bardziej uważać na nieznajomych z piaskownicy! Ciekawe jak byśmy się zachowali w sytuacji, gdyby to byli nasi dobrzy znajomi, którzy zaprosiliby nas na kolację, czym ona mogłaby się zakończyć, jakimi niespodziankami, może lepiej nie wiedzieć . Ho dobry film, podrzucam więcej takie filmy a napewno wszystkie obejrzę. Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
W gwoli wyjaśnienia nie ja podrzucam takie filmy. Ja tylko oglądnął. Splendor aureorę dla Cha prosze ostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cha podrzucaj częściej takie rarytasy Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym pojechać na koncert Florence Gdyby coś się Wam obiło o uszy przypadkiem, co do Polski, to będę wdzięczna za info. https://youtu.be/5GHXEGz3PJg Orange Warsaw Festival odpada, bo będę w tym czasie na szkoleniu w Gdańsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu na mnie wypadło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę :D Nie wierzę haha :) Temat mi się zacina w połowie strony :O To znak. Do roboty kobieto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Gdzie ja bym nie chciał pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietko masz rację, trzeba korzystać z życia. A praca zawsze była i będzie Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chi z przyjemnością poinformuję cię. Ptyś zrobi to samo nie. Problem w tym że ty już dawno będziesz wiedziała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×