Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Helka Ty to zawsze sobie zrobisz wejście ;) 👄 Dzień dobry we wtorek :) Ho sądzę, że Groszek wie co robi, znaczy je :D i reperkusje ma wliczone w cenę swojego rewolucyjnie odkrywczego menu ;) x Ptyś na znak protestu mówisz ? Już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ja wyglądam na tyle co mam, głowę mam starszą o jakieś 20 lat, a dusz młodszą o dekadę. Wyobrażasz sobie taki mix ? ;) :D x https://youtu.be/BYjTITHOxX4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
No niestety ponad 3 tyś kalorii ma swoje plusy i minusy :D Żebyś wiedziała że protestuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami też mam duszę młodszą, a niekiedy po pracy czuję się wypompowana do szpiku kości i wtedy nie wiem na ilę się czuję. Cóż życie to mie bajka Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja piertole :-( co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
gość dziś o ja piertole smutas.gif co to jest X a panu już dziękujemy za wyczerpującą odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Ciekaw co też wspominacie. Gwieździste niebo, ciepło ogniska, szum lasu muzyczne rytmy wino marki wino muskanie męskich ust na szyji, zapach pożądania, pragnienie ciała przez ciało ;) wilgoć namiotu ;) truskawki ;) Taaa takie rzeczy zapadają w pamięć na całe życie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
To z lepszych kafeczasów, Ho, kiedy piszący tu byli kulturalni, mieli chociaż trochę dumy a patologia była marginesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heleno czyżby znowu jakieś ge przykleiło Ci się do podeszwy ? ;) Jasne, że pamiętam. Dużo dobrych wspomnień mam związanych z kafe. I ludzi. :) x Ho to prawda. Znamy się od tak wielu lat, że sama się boję wymieniać. Dawno temu przeniosłyśmy znajomość do życia realnego, więc tak jak napisała Helena, ona sobie mnie nie musi wyobrażać. Ani ja jej. :) x Ptyś trzy tysiące kalorii ? Z groszku ? Hmmm nieprawdopodobne :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek będą u mnie grać :) Nie wybieram się, bo mnie remont uziemił. :O Pamiętam pierwszy kawałek Łąki Łan jaki "nagle" usłyszałam i mnie wzięło na długo ;) https://youtu.be/7Jz6d04Hc60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
"Jammin" najfajniejszy, ale pierwszy był ten, co wrzuciłam. Pamiętam nawet dawcę ;) No cóż. To se nie vrati, jakby powiedział Krecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Tak z groszku, ze trzy kilo bym musiał zjeść żeby tyle kalorii zaliczyć. Żartowniś się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pamiętam dawcę. Oj pamiętam ;) x Lepiej żartować niż chorować Ptysiu :D x 23 maja premiera płyty Zbyszka Wodeckiego, skończonej przez przyjaciół. :) https://youtu.be/SYcLzu97BLg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dalekosiężne plany robicie ? W jakich obszarach ? Ja zauważyłam, że często żyję od koncertu do koncertu, jeśli chodzi o planowanie konkretnych zdarzeń. Np teraz myślę o weekendzie z Marillion. W 2017 roku mnie ominą, bo nie pogodziłam, ale w 2019 pojadę na pewno. https://youtu.be/TqWZ_U6Or9I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Już przestań krakać. Niedawno znowu ucho się odezwało, na szczęście niecałe dwa tygodnie i odpuściło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie reset organizmu na poziomie komórkowym. Organizm ponaprawia co jest do naprawienia i skończą się takie choroby. Wiem, bo jestem żywym przykładem, że można. No chyba, że to "chorowanie" to taki wiesz, myk co by się znajome Panie nad "biednym chorym " pochylały. ;) Syn koleżanki oprotestował zdjęcie gipsu, bo podobno na gips i kule lecą wszystkie babki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Co rozumiesz przez "reset na poziomie komórkowym"? :P Taaa, jakoś żadna się jeszcze nie litowała nade mną. Chyba mam po prostu pecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzę, że daleko mi do was kobietki pod względem muzycznym, chyba czas odrobić zaległe lekcje, witam Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepychamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy niestety muszą pracować w niedzielę Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×