Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cx3

Brak sexu

Polecane posty

Gość gość
O Jezu , raz na jakiś czas się z kimś podzielisz to ci nie ubedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci ze zdradami bardzo dobrze się kryją , mój mnie zdradzal ze 2 miesiące przed zakończeniem związku , ale wmawiaj sobie że on nie dał by rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i faceci są tacy zimni i obojętni jak coś kombinują , mój się bardzo zmienił przed rozstaniem ciągle tylko telefon i telefon jak nie pisał to grał ,aż odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Moze sobie wmawiam . Wlasnie wmawiam ze kiedy on mial by czassie na zdrade i utrzymywanie kontaktow z "nia"? Kiedy niby on robi sobie dobrze ze ja tego nie widze. Choćby zdradzal i dogadzal.sobie raczej kobieta powinna podniecac faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często właśnie po rozstaniu dopiero kobieta zauważa że facet był zimny przed końcem związku ,zaczął był opryskliwy nie chciał seksu i odsuwal po woli od siebie kobietę ,twój robi tak samo jak mój były który się zmyl i strzelił w babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
On wlasnie jest zimny nie.potrafi sie otworzyc i porozmawiac o uczuciach. Tylko ta gra.... nawet prowadzac samochod potrafi tam klikac w ta gre tlumaczac sie ze to konto moze sprzedac za dobre pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny koleś... zajmij się sobą i nie przejmuj się tym i nie zamartwiaj bo zostaniesz sama i będziesz się dołować i obwiniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Dzięki za.slowa otuchy. Sa jednak wyrozumiali ludzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są zimne, ponieważ łatwo im się odkochać i skoczyć w bok w konkretnym interesie. Rzeczowa kobieta nie kieruje się miłością tylko tym z czego wyżyć. Taka prawda, dkatego weźmie z idiote na kasę a do łóżka innego stąd problem psychiczny u kobiet. Kłamać musi, więc gubi się w przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam analogiczną sytuację z żoną, mogę grozić mogę prosić a i tak ostatni seks miałem 2 miesiące temu. Ma problemy z tarczycą a co za tym idzie z hormonami. Jak sama twierdzi nie ma żadnych potrzeb seksualnych. Ja jakoś daję radę ale widzę że to coraz bardziej się na mnie odbija. Nie szukam kochanki bo kocham moją żonę, nie wiem może ma kogoś. Ale ja jej nie zdradzam, może dla niektórych jestem frajerem ale kocham ją pomimo 8 lat małżeństwa i seksu kilka razy do roku. Jest to dla mnie bardzo ciężkie i ona sama nawet nie wie co ja przeżywam i jak cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki a czy jesteś pewna, ze na telefonie on jedynie gra? Ja mam podobna sytuacje- seks raz na miesiąc, a on ciagle w telefonie- podejrzewam, ze pisze z kimś lub siedzi na jakichś czatach erotycznych i tym sie wznieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ale jeśli żona nic nie robi w tym kierunku żeby to poprawić to widocznie cię nie kocha. W miłości bierze się i daje. Ja uwielbiam patrzeć na zadowolenie męża kiedy na przykład robię mu dobrze ustami. Fizycznie przecież nic z tego nie mam a podnieca mnie fakt że jemu jest dobrze. I nie chodzi tu o zmuszanie się do seksu ale o dbanie nawzajem o siebie i miłość którą przecież wyraża się też poprzez fizyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×