Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cx3

Brak sexu

Polecane posty

Gość Cx3
Watpie ze on mnie zdradza. Nie mam zadnych podejrzeń. Skoro kogos sie kocha a ja go kocham czemu sugerujesz mi zabawiac sie???? Szok???? Ja chce pragne ratowac i naprawiać ta relacje i szukam tu wsparcia badz porad a nie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że gdybyś ty nie spała z facetem to on od razu by cię zdradził , czytam tutaj forum od dawna , nie bądź naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna tu są takie tematy jak " żona po ciąży ze mną nie sypia, czas znaleźć kochankę " dziwi mnie za naiwne baby chcą zawsze coś ratować a facet po prostu idzie moczyć inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie chciałam spać z facetem to mnie zostawił i zdradził , każdy tak robi a ty robisz z siebie samarytanke a dobrze wiesz że on by niczego nie ratował tylko polazl do sasiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Super czyli jestem naiwna i gosc mnie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że na 99 % tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, żebyś była atrakcyjna. Był już z tobą kilka lat i może ciebie mieć dość. Teraz nie wie jak się ciebie pozbyć, bo przyzwyczaił się do ciebie. A to, że masz dom to jeszcze pytanie czyj on jest (macie wspólnotę majątkową to i on jest właścicielem), ile macie długów i po prostu wmówił sobie, że musi jakoś z tym żyć. A to czy jesteś dobra w łóżku to tylko twoje opowieści. On wcale nie musi się z tym zgadzać. Pewnie jesteś jak stara krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się z nim pieścić , powiedz że jak nie da ci w końcu atencji to znajdziesz takiego który ci da , bierz przykład z facetów jak oni to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 obrazasz autorkę frustrację a prawda jest taka ze jej mąż to impotent i powinna znaleźć takiego który da jej satysfakcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Dom jest.moj dostalam w spadku...mieszka u mnie w spadku to nie wspólnota a dlugow ani kredytow nie mamy na krowe tez nie wygladam bo.rogow nie mam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz do siebie za bardzo to co ludzie to piszą. Musisz selekcjonować te wypowiedzi. Nie znamy Cię, jego też nie... powodów może być multum. A może powodu nie ma żadnego tylko tak po prostu jest i wcale to nie są jego wymówki. Uważam że jedyne rozsądne rozwiązanie to rozmowa i namówienie męża na terapie we dwoje. Nie chodzi tu o to żeby mu pokazać że jest nienormalny (pewnie tak zareaguje!) tylko o to żeby zrozumieć podstawę tego problemu. Pamiętaj, rozmowa jest rozwiązaniem wszystkich problemów... czasem po prostu nie wiadomo jak się za to zabrać. •Kej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne terapia we dwoje , tylko że jak kobieta się nie chce kochać to zimna kłoda i trzeba ją zdradzić ale z facecikiem na terapię bo biedulek , po co ty go trzymasz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Dziękuję za dobre słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Proponowalam terapie u specjalisy. On jest uparty jak osiol on nie widzi.problemu wedlug niego.jest.okej miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza i to na pewno, ponieważ normalny mężczyzna chce codziennie seksu przynajmniej raz. A raz w tygodniu wulkan z mężczyzny leje się, ponieważ tygodniowe hormony zalewa jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie miała domu to by nawet chwili z tobą nie był , facet który kocha nie może zejść z kobiety ze tak paskudnie ujme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U faceta taki brak chęci na seks jest nie możliwy , bo tak ich zbudowała natura , u nich zbiera się nasienie w jadrach i jak się go nie pozbeda to jaja puchna i bolą , jak myślisz co się dzieje w takim razie z jego nasieniem? Gdzie ono znika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to może mieć podłoże wszędzie, może to być nawet związane z jakimiś kompleksami albo sytuacjami z dzieciństwa o których on wstydzi się mówić albo nigdy Ci nie mówił a teraz jest mu jeszcze bardziej głupio bo się już tyle znacie. Dla przykładu, byłam z chłopakiem 4 lata starszym ode mnie który cały czas odkładał seks na później. Spotykaliśmy się tyle miesięcy, ja myślałam że jest coś ze mną nie tak, że jestem nieatrakcyjna a jak już do tego doszło okazało się że bardzo szybko osiąga szczyt i tego zawsze bardzo się krępował... to tylko przykład ale jak widzisz czasami sobie coś uroimy i coś nam się wydaje a powód jest kompletnie inny! •Kej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 tak tłumacz wszystko ,im więcej kobieta tłumaczy faceta tym więcej on sobie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje po prostu po tygodniu rosną i są ciężkie a stoi na widok każdej kobiety. Wystarczy, że dotknie mnie mam wzwód, że mi portki pękają.Nie ma takiej opcji, że czekam więcej niż dwa tygodnie, ponieważ zaczyna boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Jezli sugerujecie ze mnie zdradza to robi to doskonale bo nie mam żadnych podejrzen. Teraz lezy obok mnie i gra w gre nie odzywajac.sie od jakiś 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet wali! Nawet jak ma laske... to oczywiste! Taka ich natura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mąż jak woli walić konia zamiast dogodzić żonie , rokuje świetna przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Teraz ciezko go podniecać moge paradowac nago a on nic kiedys tylko go dotknelam Przez bielizne i. Byl gotowy a teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to już trwa? Zero seksu czy bardzo rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz doopa i kamieni kupa , woli własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż można ciągle z jedną i tą samą kobietą, to nudne jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cx3
Bardzo rzadko 2-3'razy w miesiacu jest sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×