Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zwalczacie pożądanie?

Polecane posty

Gość gość

Skuteczne sposoby by nie pragnąć drugiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie walczycie? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja unikam. Ale kiedy tylko jest w poblizu to trudno sie skupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzesa mi sie dlonie kiedy ja widze. Jestem nerwowy. Boje sie ze ona to widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się ograniczać, jeśli tylko możesz idź do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge bo mam faceta od 8 lat. A jego tez znam tyle ale dopiero teraz we mnie cos nagle wstapilo. Jak tylko dotknal mojej reki i ramienia po prostu to jak na mnie patrzy - nagle zapragnelam go jak nikogo wczesniej. A nie moge. Nie moge. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko możesz, pytanie czy chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge. Mam zobowiazania. Nie moge o nim myslec w ten sposob. Jak to odmulic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikaj. Najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikam i on to widzi. Jest smutny zamyslony jakby nieobecny. A gdy znowu patrzy mi w oczy nie moge potem zasnac i mysle o tym jak on patrzy. Strasznie go pragne ale to nie moze sie nigdy wydarzyc. Nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przyjaciel mojego faceta. Co za koszmar. Nie mozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakubek znowu się produkuje:p Zajmij się wdówka swoją a nie podszywasz się pod te, która ciebie nie chce i nie będzie chciała, kiedy to do ciebie dotrze, debilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia to bardzo silna rzecz. Nadchodzi w najmniej oczekiwanym momencie. U mnie trwa 2 lata. Unikanie pomaga, bo nie ma kogoś na widoku. Ale myśli nie odpuszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest cos przerazajacego. Drze ze strachu ze kiedys zostaniemy sam na sam bo czasem musimy i on nagle przyblizy sie i powie cos ze nie moze sie powstrzymac ze pragnie mnie i pocaluje mnie a ja wtedy chyba oszaleje. Nie wiem czy bylabym w stanie oprzec sie gdyby to zrobil. Unikam go na potege ale musimy czasem byc obok bo facet go przyprowadza. I wtedy czekam az to sie skonczy. I pytaja mnie co sie ze mna dzieje czy nie widze ze on tak na mnie patrzy. Nie wiem co powiedziec. To widza tez to jak ja patrze na niego? Czy oni wiedza? Czy moj facet wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co sprawilo to opetanie? Przeciez widywalam go setki razy i nie robil wrazenia a tu nagle cos takiego. To jest nie do pomyslenia. Jakby ktos mnie zaczarowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o czym piszesz. Spojrzenia widać to na pewno, jak dla mnie czuć jeszcze napięcie. I nieważne , że staram się to ukryć. Jakiś czas temu zwykła rozmowa na dworze, czuć to w powietrzu. obca starsza kobieta przechodziła tak się spojrzała na mnie i na niego jakby wiedziała . Zastanawialam się czy osobnika nie zrazic po prostu do siebie. Powiedzieć takie świństwo ze nie będzie chciał nawet o mnie słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak sie z tego wytlumaczyc jesli moj facet zada mi to pytanie czy pożądam tego męzczyzny? Mam powiedziec ze to kryzys wieku sredniego? Nie wiem dlaczego tak sie stalo. Nie jestem kochliwa i nie wiem. To chyba pożądanie a moze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz staremu, że to nie ty pożądasz innego tylko macica twoja, a to odrębny organizm jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie wydaje ze czuc to napiecie. On tez robi sie nerwowy kiedy ja rozmawiam ze swoim facetem czy jakims mezczyzna. Widze ze troche sie rumieni albo zacina albo nie rozumie co mowie albo podal mi plaszcz zamiast mojego faceta. Kiedys az sie caly trzasl jak mnie zobaczyl ale moze coa go wkurzylo. Mam wrazenie ze on plonie z pragnienia. I co gorsza ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysta chemia, pożądanie w najczystszej formie. Wątpię żeby Twój zadał to pytanie, o to się Nie martw. Gorzej własnych myśli się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie wiem co ja chce od niego. Nie moge nic chciec ale gdybym mogla to chcialabym zeby sie na mnie rzucil przyparl mnie do muru i sciskal namietnie calujac ale chcialabym tez wyjsc z nim gdzies pojechac ze nie tylko umpa umpa. On mnie niesamowicie kreci cialem i soba chyba...to tak sie zaczynaja romanse? To nie moze sie wydarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko demony chca rozwalić twój związek oczywiscie ze moga powoddowac chemie i powoduja powoduja takze wiele chorób i nie tylko psychiczne ale i takze fizyczne z rakiem włacznie ze po odprawieniu egzorcyzmów choroba znika np rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zeby to odeszlo. Porzadni ludzie tak nie postepuja. A ja ewidentnie mysle o nim w nocy kiedy nikt nie patrzy. Wyobrazam sobie to jak patrzy na mnie i przypominam co mowil i pragne poczuc ulge zeby bylo jak dawniej nie czuc tego napiecia. Jak mysle o tych jego oczach ustach dloniach sylwetce i tym zmyslowym usposobieniu i ze jest zazdrosny robi mi sie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Unikaj. Ja też unikam swojego bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Deklaracji w moim przypadku nie może być żadnych, mam męża rodzinę nie rozwagę tego dla zachcianki, nie ma mowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekło was pochłonie. Zdradzacie emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, ja tego nie planowałam, nie prowokowalam, to samo się stało. A fakt że nie poddaję się chyba o czymś świadczy. Opowiadam po prostu o swoich odczuciach. Są dziwne i niezrozumiałe, ale się nie poddaję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie czuję pożądania, dzięki takiej praktyce: za każdym razem kiedy poczułam pożądanie, zamiast się masturbować obserwowałam tą energię, kompulsję, tak kilka razy i potem już przestało mnie prześladować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet mnie wykonczy. Juz dzwonil pod byle pretekstem. Akurat teraz wieczorem kiedy wie ze nie spedzam go sama bo on zaraz wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×