Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tydzien ciazy. Pomocy !!!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jestem w 22 tyg ciazy. Od okolo godziny 14 mam silne pojawiajace sie falowo, klujace bole prawej czesci plecow, prawego podbrzusza z uczuciem rozgrywania w kroczu ( cewce moczowej ). Wcześniej takie bole sie zdarzaly ale nigdy nie trwaly tak dlugo. Nie ma znaczenia czy siedze czy leze czy chodze. Jak zaczyna bolec to mam uczucie jak by mnie tam od srodka brzucha parzylo, rozrywalo :-( Bralam juz nospe, espumisan bo myslalam ze to od tego ale poki co niezbyt mi przechodzi. Planuje jeszcze wziac ciepla kapiel a jak nie pomoze to juz nie wiem. Czy ktoras z Was miala moze cos podobnego? Nie mam juz pojecia jak sobie pomoc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do lekarza i zapytaj po co żyć w stresie jak może on ci cos podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys juz mowilam o tych wcześniejszych incydentach to moja gin powiedziala ze to takie bole kolkowe. Ale wtedy trwaly max godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno byłabym na SOR. To wygląda na skurcze. To zagrożenie życia dla twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjedź na izbę przyjęć tam, gdzie mają oddział ginekologiczno-położniczy, wyjaśnij, że ból jest silny i się boisz. Nie warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dawno byłabym na SOR a przynajmniej u gina jakiegokolwiek aby sprawdzić czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzielam kapiel. Niewiele dala. Skurcze tez bralam pod uwage ale brzuch jest miekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamica nerkowa ? Moze,masz kolke. Jedz na izbe zrobia ci usg cos.ci poradza. Moze zapalenie pecherza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest minimalnie lepiej. Moze dopiero nospa zaczyna dzialac. Dzidzia sie rusza. Nie chce tez wyjsc na panikare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak naprawde ciezko stwierdzić przyczyne bolu. To moja 3 ciaza. Mialam dwa cc. W kazdej ciazy mialam rozejscie spojenia i kloppty z prawym biodrem. Teraz bol biodra towarzyszy mi praktycznie od samego poczatku. Spojenie zaczelo dokuczac od 20 tyg. Wiec tak naprawde przyczyna moze tkwic wszedzie nawet w miednicy i promieniowac w taki sposob. Moze bolec blizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na kolke nerkowa. Miałam ja i lezalam z tym w szpitalu i tam dali radę usmierzyc ten okropny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×