Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derrated

spontaniczny seks

Polecane posty

Gość gość
mmm chcialbym to zobaczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wiele razy w samochodzie z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez pewien czas do pracy (z wioski do miasta) podwoził mnie kolega. Mąż oczywiście wiedział o tym, że mnie podwozi ale po drodze zatrzymywaliśmy się na polanie leśnej i o tym się nigdy nie dowiedział. Co prawda "pełnego" seksu nie było ale ja mu robiłam loda a on mi w nagrodę lizał pipkę. Tak sobie wymyśliłam, że jak bez wkładania do pipki to nie zdrada i dzidziusia nie będzie i w zasadzie nie mam wyrzutów sumienia. Kolega ożenił się i wyjechał do żony daleko i żałuję bo super lizał. Mąż jest w tym słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej na imprezie i po alkoholu mam ochotę na taki spontan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co? bez umycia się?

po pracy? w samochodzie?! jesteście brudni i seks oralny uprawiacie?! ohyda!!! nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parking

Ja moja wziolem na parkingu pod lasem po chwili podeszli 2 gości i wyjeli członki i zaczęli ja posowac mówiła żeby przestali to robić ale za chwilę zaczęła stekac i masować mojego ręką sposcili się na piersi i poszli a ona tylko powiedziała ... jak mi dobrze i żebym dokończył ale nie miałem ochoty po nich jej bzykac to mi wzięła do buzi i powiedziała że przecież nic się nie stało i że jak by mi się nie podobało to bym coś zrobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×