Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to takiego PORZĄDNY FACET

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego kobiety nie chcą porządnych facetów wręcz unikają ich co to takiego porządny facet. Dlaczego wolą dymaczy którzy przy pierwszej okazji je wydymają i porzucą jak znajdą inny lepszy obiekt do dymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chłop ma być i porządny jako człowiek i porządnie dymac. Trudno pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządny to taki
"porządny" to taki co ma minimum 10 koła netto, wtedy może być gruby, brzydki, mieć małego i wszelkie inne wady, bo baba jak ma komfort materialny to jej inne wymogi co do faceta opadają do niemal zera, akceptują WSZYSTKO, nawet sranie im do ryja, aby kasa się zgadzała, tak nisko upadło wiele kobiet w obecnych czasach, dziękuje i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu porządny facet nie zostaje sam. Może w jakims okresie jest sam, ale prędzej czy później sobie znajdzie kobietę. Ale panuje dziwny pogląd, że wszelkiej maści nieudacznicy, zazdrosnicy, marudy, mizogini, maminynki, ofiary losu i obrażeni na cały świat a już w szczególności na kobiety, mówią o sobie - porządny facet. Podczas gdy prawda taka, że oni nie są sami, dlatego, że są porządni, ale dlatego, że mają któraś z tych wyżej wymienionych cech. I to wszystko. Dziękuję za uwagę, wiem, że porządni i normalni faceci zrozumieją mój wpis, a ci, z tymi cechami opisanym wyżej zaraz będą tutaj mnie obrażać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chłop ma być i porządny jako człowiek i porządnie dymac. HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HAHA HA H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne czy nie. Sama prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwodzą, dymają i s******ląją TAKA JEST PRAWDA a później płacz i szukanie kolejnego dymacza HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny to na pewno nie taki jak ten wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze dymac nie będziesz to i tak ucieknie choćbys był dobry jak...chleb :P. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny to taki którego w sklepie można spotkać :) robi dla swej kobiety zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pierdólcie Kobiety o dymaniu gdyż wszystkie które znam nie lubią być dymane tylko uwielbiane. Dymanko tylko jak chcą frajera złapać na bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak objawia się uwielbienie? Rozumiem że nie masz na myśli calowania brudnych stóp. A może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie chcą porządnych bo nie ma wtedy tego dreszczyku emocji jak przy badboyu, to przeleci jakąś niunie, to da w mordę po pijaku, rozstania i powroty. A porządny nudny, trzeba sobie znaleźć kochanka by się rozerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Porządny to taki którego w sklepie można spotkać usmiech.gif robi dla swej kobiety zakupy >>>> czyli co? będą szukać takiego który z listą chodzi po sklepie i będą próbowały odbić go tej kobiecie? Jaka strategia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaką zupę zamierza gotować. Jeśli jakaś dieto coś tam to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oto to to, trafny komentarz, jeden z niewielu, bo "łobuz kocha mocniej" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i chcę porządnego a trafiają mi się tylko nie porzadni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny facet to w programie chłopaki do wzięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne pierdy powielane za jakimś kolczem pseudosamcem udajacym guru dla życiowych p**d i wmawianie im jakoby kobiety wolały brutali z rozchwiana psychika. Jełopy lykaja, stosują w praktyce a na końcu płaczą jakie to kobiety be. I koło się zamyka. Graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie nie, kobiety gdy już mają dzieciaka z badboyem, i kilka następnych lat przelotnych znajomości wtedy potrzebują stabilizacji i szukają porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecinek przed i? Weź wróć do podstawówki i początków marszczenia Freda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderzyłem w twój czuły punkt? Szukasz porządnego po latach dymania? Bo udajesz że nie widzisz treści tylko przecinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mnie. Normalni ludzie się dymaja, jak zwal tak zwal, pogodz się z tym. Piszesz tak jakbyś trzymał cnotę dla obluhienicy i nigdy nie spał z kobietą. Żałosne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że się dymają, ale się zabezpieczają i potem nie udają dzieciatej dziewicy by złowić porządnego czytaj bankomat, bo tatuś alimentów nie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadki chodzą po ludziach. Przypominam że oboje ponoszą odpowiedzialność za to dziecko. Jesteś mentalnym goeniarzem i do tego sfrustrowanym. Te teksty to twoja mantra codzienna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultant strategiczny
gość dziś nie "trafiają się" tylko takich wybierasz ( lub takich nieświadomie przyciągasz ), raczej czas na zmiane strategii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst wynika z obserwacji życia toczącego się wokoło mnie, niestety to co pisze to szablonowe zachowanie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety "mądrzeją" dopiero po 30stce ( i też nie wszystkie ) i po dostaniu kopa w du'pe od życia, wtedy ten nudny stabilny facet zaczyna być dla nich "atrakcyjny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzadny facet = porzadny kootasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można być jednocześnie porządnym i nudnym jak i szalonym ale wy widocznie jesteście jednopoziomowi czytaj ciapowaci do kwadratu i stąd ten ból d**y. Nie widzę innego wyjścia. Nawet facet który dostał kopa w d**e nie raz nie będzie powtarzał takich bzdetow jak zdarta płyta. Nudni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×