Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to takiego PORZĄDNY FACET

Polecane posty

Gość gość
Drogie Panie mamusie to że ojcowie dzieci poświęcają mało czasu dla swoich dzieci w bardzo dużym procencie bierze się stąd że to wy utrudniacie wizyty z dziećmi. Taka jest prawda ! Wasze fochy, złość i oburzenie za to że nie wyszło przeżucacie na izolacje lub utrudnianie spotkań z dzieckiem. Piszecie że zostawiają was z dzieckiem a 99.999999% spraw kończy się przyznaniem dziecka matce przez sąd. Wy myślicie że wizyta polega na SMS-ie i ojciec zjawia się natychmiast na życzenie. Nie przestrzegacie terminów co do wizyt. Wizyta to nie otwarcie drzwi tylko podporządkowanie całego tygodnia pod dany dzień. A później się słyszy dziś nie jutro nie jutro w niedziele a konkretnie Wtedy kiedy tatuś nie ma czasu. Ciągnięcie według prawa alimenty a nie zastanawiacie się Skąd bierze się pieniądze, z pracy. Praca jest zmianowa, nie pracuje się po 8h tylko po 12-15h często w soboty niedziele.Po rozwodach i rozstaniach zwykle mieszka się daleko od siebie i jeżeli matki nie utrudniały by wizyt robi się Problem a co dopiero gdy cały czas na złość utrudniają spotkania Z dziećmi. Powinny być wyroki sądu o dokładnych wizytach a nie na widzimisię Matki termin taki aby ojciec na pewno nie mógł wywiązać się z terminu. Ojciec lub partner ma 2 rodzinę zwykle daleko od tego pierwszego dziecka, pracuje aby utrzymać pierwsze i następne dzieci na cały zegar. Juz regularne przebywanie w domu robi się problematyczne na pracę na cały zegar w niedziele weekendy i noce a była myśli ze Pstryk i kiedy ma czas i ochotę on będzie się pojawiał na jej zawołanie. Samo umówieni się z kimkolwiek w dzisiejszych czasach z kimkolwiek jest problemem.Nie mam czasu, jestem zmeczona, pracuję, odpoczywam, nie dzisiaj za tydzień miesiąc i tak w kółko. Do kur..... nędzy nie można się umówić z kimkolwiek żeby oddać naprawione AGD, umow sie na zabranie, napraw za free, umow sie na przywiezienie niestety wszyscy pracują, zajęci,odpoczywają. I tak miesiąc wyjęty z źyciorysu, jeszcze Cię o******laja ze oni maja rodziny !!!! oni pracują !!!! a jak wykiprujesz AGD przed dźwięki Znajomi chcą cie podać do sądu za zasmiecanie ich własnym AGD jego klatki. I bezczelnie chcą nową np. Mikrofalę pomimo iż naprawił i smycze za darmo poświęciliśmy czas za darmo przywieźliśmy i miesiącami próbowaliśmy się umówić. A później dowiadujemy się ze juz dawno kupili nowy 65 calowy TV i żądają na sam koniec zadośćuczynienia za straty moralne i pokrycie Części kosztów zakupu nowego urządzenia. HA HA HA HA Zakłamanie takie teraz jest że niestety pomimo że matki z dzieckiem Płaczą na byłych mężów czy partnerów ALE NIESTETY NIE WIERZĘ IM ANI TROCHĘ GDYŻ SĄ EGOISTYCZNYMI KŁAMCZUCHAMI. NIE MAM DZIECI i jestem bezstronny i widzę jaka jest rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki z dziećmi porzucone lub które porzuciły partnerów czy mężów to zawistne, kłamliwe , złośliwe kobiety które do końca życia będą się mściły i obwiniały za rozpad związku tylko jego. Zastanówcie się dlaczego tak naprawdę związki się rozpadają. Nawet jak partner jest zły to dlaczego nie wybieracie i szukacie tych dobrych ? Za nim rozstawicie nogi i partner wjedzie penisem w vaginę zastanówcie się bo w 50% jesteście winną jeżeli później partner porzuca was dla innej a nie daj Borze jak z tej zabawy w stosunek seksualny z organem urodzi się dziecko. Tak się składa że jeszcze nie miałem stosunku seksualnego z kobietą gdyż najpierw trzeba kobietę poznać a później odbywać stosunki seksualne. A jak jej się spieszy z sexem lub chce mieć dziecko już, natychmiast niech sobie znajdzie pierwszego lepszego DYMACZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom lewactwo wpoilo rozwiazlosc seksualna stad dzis samotne kobiety i samotni porzadni mezczyzni. Poczytajcie artykuly " lektura feministyczna zniszczyla mi zycie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Faceci powinni sie wstydzic za swoj meski gatunek. O ile nie ma przymusu zwiazku z kobieta, matka dziecka, to obowiazki wzgledem dziecka są, a przynajmniej byc powinny, ale nie, olac matke jak i dziecko, s**********e. Tacy sa faceci. Jestescie zalosni! X Nie nasza wina, ze lecicie na dupkow? Moze jeszcze bedziesz obwiniala niesmialych prawiczkow, ktorzy nawet nie trzymali kobiety za reke? A moze obwinisz to dziecko, ze zaszlas w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to widzę z drugiej strony, jako samotny ojciec. Matka nie daje na dziecko ani złotówki bo nie ma, musi mieć na paliwo kosmetyki itd. Może widywać syna praktycznie kiedy zechcę, tyle że w tygodniu nie dłużej niż dwie godziny bo wiadomo lekcje trzeba odrobić, na trening iść - to jej się nie opłaca jechać 30 km. Jak jest na weekend u niej siedzi tylko przed tv, bo mama nie ma kasy by wyjść, pogadać też nie ma czasu z dzieckiem bo jakoś musi ułożyć sobie życie i podrywa na necie kolejnego faceta. Gdyby dzieci po równo zostawały z ojcem jak z matką zobaczylibyśmy że faceci są wręcz idealni w porównaniu do kobiet alimenciarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie w temacie . Dla faceta to nie problem zdefiniować ,problem mają kobiety bo dla kazdej znaczy to co innego i tak dla jednej dana cecha bedzie zła dla porządnego dla innej dobra ,powiem wiecej po kilku latach dana kobieta cechę która była super zdeklasuje do wrednej cechy . Od zarania dziejów porzadnego faceta definiuje jedno i to samo 1- dotrzymywanie słowa i honor 2-stawianie rodziny zawsze na 1miejscu (z ta cechą są kłopoty bo wiekszośc kobiet ma dziwne pojecie o tym i nie rozumie kiedy facet to robi maja w swej głupocie zarzucają czesto że facet nie dba o nia samą , a nieborak charuje by całej rodzinie było lepiej a zapomniał np o urodz tesciowej )wiem zły przykład ale są ich 1000 3- wierność partnerce i odpowiedzialność za wychowanie dzieci . ostatnia cecha jest kompletnie nie zrozumiała dla 90% współczesnych kobiet . które walcza z facetem ciągle w zwiazku i niszczą skutecznie relacje ojca z dziecmi gadką że one zawsze mają racje . to wy kobiety sprawiacie że porzadni mężczyźni się zmieniają lub ida w uśpienie . z młodośc***amietam swoich rodziców zawsze było 1 zdanie i obojetnie kto dał karę czy decyzje drugie nic nie powiedziało nawet skarciło jak sie zwróciłem o pocieszenie , dziś to patologia nie wychowanie mamusie zmieniają decyzje faceta ot tak dla kaprysy by dopiec ojcu lub pokazac kto rządzi , a jak facet z czasem odpuszcza by sie nie kłucić jest zwyzywany i obrażany że nie dba o rodzinę o dzieci i tp . Mądra porządna kobieta wie i zrozumie o czy pisze reszta mnie nie obchodzi . podsumowując porzadny facet dla współczesnej kobiety jest nudny i jest dziwakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ehhh baby,powinnyście się wstydzić za wasz podgatunek, wybieracie jakichś nierozgarniętych bad boyów, chadów czy innych tyronów,przeleca was,zostawią z bachorem a potem wielki lament jacy to faceci nie są. Powiedziałbym,byście zaczęły myśleć,ale wy do tego nie jesteście zdolne,puszczalskie latawice.Jesteście takie żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaa
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ehhh baby,powinnyście się wstydzić za wasz podgatunek, wybieracie jakichś nierozgarniętych bad boyów, chadów czy innych tyronów,przeleca was,zostawią z bachorem a potem wielki lament jacy to faceci nie są. Powiedziałbym,byście zaczęły myśleć,ale wy do tego nie jesteście zdolne,puszczalskie latawice.Jesteście takie żałosne...

A ty byś chciał taką , ale ona ciebie nie, więc zostaje ci renia rączkowska 😛 Kto tu jest żałosny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 27.01.2018 o 19:55, Gość gość napisał:

Kobiety dopiero po przejściach odkrywają że porządny nie musi być nudny, wcześniej dla nich porządny = frajer.

Ale porządny prawie zawsze jest nudny, ciapowaty, bez poczucia humoru i spontanicznisci, bez własnego zdania, często mamisynek. Chodzi o to ze wśród facetów same skrajności są! Gdybyscie umieli to wyposrodkowac  i byli bardziej mescy to nie bylibyscie sami, a kobiety byłyby wami zachwycone!!! Tu o złoty środek się rozchodzi który ma może 1% męskiej polulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie porzdanych mezczyzn

Autorze, ja jestem porzadna kobieta i interesuja mnie tylko tacy jak ty...ale nie wiem, gdzie takich spotkac. Nie korzystam z portali randkowych. Kiedys probowalam na czacie, ale tam sami ruchacze, ktorzy chcieli tylko seksu. Zabawne, bo czesto ci ruchacze sie chwala ile to mieli kobiet. Mysla pewnie,ze tym sposobem mnie zdobeda:D A jest odwrotnie, jak widze, ze gosciu jest typem bad boya to od razu go skreslam.

Moze tak juz ma byc, ze porzadne kobiety i porzadni mezczyzni maja byc samotni. I trzeba sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peri
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale porządny prawie zawsze jest nudny, ciapowaty, bez poczucia humoru i spontanicznisci, bez własnego zdania, często mamisynek

A co spotkałaś takich? Bo ja chcę porządnego, a znaleźć nie mogę. Znajdź mi takiego, co opisujesz, bo do mnie te głupie bad boye cały czas startują, a ich odgórnie nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aanaaaa

Ponieważ faceci są genetycznie obciążeni częściej i maja choroby psychiczne po 30 się nasialajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tak samo
32 minuty temu, Gość peri napisał:

A co spotkałaś takich? Bo ja chcę porządnego, a znaleźć nie mogę. Znajdź mi takiego, co opisujesz, bo do mnie te głupie bad boye cały czas startują, a ich odgórnie nie trawię.

Przybij piątkę siostro! Tez bym chciala porzadnego faceta a spotykam samych puszczalskich.  Ale wiesz dlaczego?  Bo porzadni faceci czesto sa niesmiali i nie podrywają. My musialybysmy zrobic pierwszy krok. ..tylko zero ja rowniez jestem niesmiala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peri
16 minut temu, Gość Mam tak samo napisał:

Przybij piątkę siostro!

Hop, hop!

Ja nie jestem nieśmiała, więc Cię pocieszę - i tak to nie zadziała. Jak dziewczyna śmiała, to porządni się boją, a szturmować chcą bad boye. Czekać to bym mogła do usranej śmierci, więc gdy sama podjęłam parę razy inicjatywę, porządni uciekli jak obsługa przed klientem w Castoramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię porządnych
Dnia 5.08.2019 o 13:28, Gość peri napisał:

Hop, hop!

Ja nie jestem nieśmiała, więc Cię pocieszę - i tak to nie zadziała. Jak dziewczyna śmiała, to porządni się boją, a szturmować chcą bad boye. Czekać to bym mogła do usranej śmierci, więc gdy sama podjęłam parę razy inicjatywę, porządni uciekli jak obsługa przed klientem w Castoramie :)

Czyli potwierdza się to co napisalam wyzej. ..porzadni mężczyzni i porzadne kobiety nie potrafia sie sparować :( zostaja pary "mieszane " (bad boy z dziewicą,  prawiczek z wyzwoloną ) i potem ci porzadni,  ktorzy są zdradzani zaczynaja narzekac na plec przeciwna. A nie narzekaliby gdyby dobrali partnera na zasadzie podobienstwa. Other,  błędne koło. 

Apel do niesmialych facetow... nie bojcie sie jak kobieta was podrywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×