Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość maniek

Narzeczona pisze z innym a chce ze mną ślub wziąć

Polecane posty

Gość gość maniek

Dzien dobry mam Na imię Mariusz mam 26 lat mieszkam z okolic bielska Białej . Chce was sie zapytac co mam robic ?? moja historia jest taka : Poznałem teraźniejsza narzeczona w Holandii u znajomego zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Nie przeszkadzało mi ze ma córke , tez ją pokochałem jak swoja córkę jest oczkiem w mojej głowie . Jesteśmy juz 3 lata ze sobą i w lipcu mamy zamiar ślub wziąć Narzeczona jest z okolic Krosna odległość miedzy nami jest 200 km . ale to nikomu nie przeszkadza bo mam samochód i zawsze sie staram być u niej jak tylko jest taka potrzeba i czas . można powiedzieć ze cały czas spędzamy razem albo u mnie albo u niej . Pracujemy za granica tedy mieszkamy razem ,córeczka w polsce z dziadkami . Jak z normalnym związku za są jakieś kłótnie były małe i duże ale zawsze się godziliśmy w tym samym dniu . Ale odwaliłem ostatnio sytuacje ze zamknąłem drzwi jak byłem naj****y i narzeczona musiała spać w salonie .Zrobiłem jej wstyd bo mieszkaliśmy 20 osób na mieszkaniu. Przeprosiłem ją bardzo mocno . Tedy jeden koleś zaopiekował nią i dał kołdrę. więcej nie wiem co było bo nie chce powiedzieć mówi ze nic nie było . Zjechaliśmy do polski a ona dalej z nim pisze, ze tęsknię za nim ze go kocha ze musi się zastanowić z kim chce być .wszystko to przeczytałem w wiadomości. rozmawiałem z nią o tym i znowu mi wpiera ze to tylko znajomy i dalej z nim pisze . Nie wiem co mam robic sad( Jesteśmy teraz w polsce dla tego ze załatwiamy wszystko do slubu.np i garnitór sukienka , tort, ciasta, wódkę , i dekoratolkę i inne rzeczy . Chciałem nie dawno odejść bo myślałem ze to będzie dobre rozwiązanie. ale nie mogłem bo ja kocham ja a ona kocha mnie tak mówi i ze chce dalej zemną ślub wziąć ale nie zabronię jej pisać do niego . co mam zrobić ?? . Jak ona mi mówi ze chce i być ze mną i mnie kocha a do niego tak pisze . Jak mam to rozumieć .nie wie ze widziałem i sprawdzałem jej ta wiadomość ze napisała ze ona tez go kocha bo jej obiecałem że nie sprawdzę FB . Wkurza ja to ze mnie ze jj za bardzo zazdrosny i chce ja kontrować .teraz tez moj wyglad nie pasuje itp . Daliśmy sobie szansę ze spróbujemy i teraz pojedziemy do Holandii i bedzie jak dawniej . Ale ona chce sie z nim spotkać nie wiem po co ale musi .co mam robić. ?? Czy mam jechać z nią czy zostać . Czy jechać z nią dać jej się z nim spotkać może tedy zakaczy nim pisanie . Czy tylko chce żebym jechał bo nie chce być sama . A sprawdzi czy on jest warty . Bo nie chce być sama tak myślę . Co byście zrobili na moim miejscu. Pomocy dajcie szybko znać co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labiryntka
Hej, Żal mi Cię ja na Twoim miejscu wprost bym jej powiedziała, ze wiadomości przeczytałam to co pisała na tym fb do niego .. zachowała się jak szmata :( tu przygotowania do ślubu itp a ta ciągnie do innego przydupasa ??!! No kurde ej mój facet tez nie raz się na szturmil ale nigdy bym nie dała się aby jakiś obcy frajer koldereczke mi dawał nie do pojęcia pisanie ze kocha go .. rozumiem ze kochasz ale czy ona kocha Ciebie ?! Tamtym zauroczona pewnie .. powiedz jej ze nici z ślubu i zobaczysz co na to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×