Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ma sens?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam wymagan, nie lece na kase, chce za pare lat wyjsc za maz miec dziecko pracuj***ardzo dobrze zarabiam. Moj chlopak szuka juz rok pracy, mieszka z rodzicami nie chce nigdy dzieci a jesli juz to dopiero w wieku 40 lat zenic sie nie chce. do wspolnego mieszkania mu sie nie spieszy. Jestesmy ze soba 2 lata i zastanawiam sie nad tym zwiazkiem . Moze lepiej by bylo wyjechac i miec prace marzen zrezygnowalam z tej pracy dla niego a on i tak nie chce sie zenic nie chce miec dzieci to co ja mam z nim miec tylko sex ? mam sie ludzic ze zmieni zdanie czy porozmawiac z nim jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet to leń , , bez perspektyw , bez pomysłu na zycie wygodnicki nierób i za takiego kogoś chcesz wyjść za mąż ?? Kobieto , otwórz oczy i opamiętaj się , tacy ludzie NIGDY się nie zmieniają , rozmowa nic nie da bo dzis obieca Ci że się zmieni a za dwa dni zrobi dokładnie to samo co teraz czyli nic.... Jesteś zaradna , masz dobrą pracę i sprecyzowany cel w zyciu , zostaw tego faceta i poszukaj kogoś na kogo zasługujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma żadnego sensu, znajdź sobie faceta z którym będziecie nadawali na tych samych falach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty sie jeszcze pytasz? Muszisz byc ynteligenta inaczej :-( KObieto zlituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja chyba nie ma sensu już z nim rozmawiać bo to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo żyć jak uważa. Jak ci nie pasuje to się rozstańcie. Ja tak zrobiłem i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×