Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice nie akceptują mojego partnera ...

Polecane posty

Gość gość

Problem jak w temacie. Spotykamy się razem ponad dwa lata i bywało między nami różnie, ale jakoś się to nam klei. Problem polega na tym, że zarówno moi, jak i jego rodzice, nie ułatwiają nam życia, wręcz przeciwnie. Problem z moim rodzicami zaczął się stosunkowo niedawno i ich niechęć jest uzasadniona wydarzeniami, które miały między nami miejsce. Od początku bardzo go lubili, ale obserwując to co się działo, kompletnie się zniechęcili i nie chcą, żebym się z nim spotykała. Wiem, że nadużył ich cierpliwości i zniechęcił ich tym do siebie. Jego rodzina nie specjalnie lubiła mnie od początku, ale kiedy obie się odwróciły i nie będziemy mogli normalnie z nimi żyć w zgodzie, jest mi ciężko myśleć o przyszłości. Rozumiem ich obawy o mnie, ale mimo wszystko chciałabym żyć w normalnych, zdrowych relacjach z partnerem i obojgiem rodziców. Wiem, że trochę ślepo za nim idę i naprawdę mieliśmy wiele przykrych sytuacji, ale jakoś mam nadzieję, że uczucie przetrwa wszystko i będzie dobrze ... Tylko zastanawiam się, czy rodzice jako postronni obserwatorzy nie mają racji. Boję się, że ich obawy są słuszne. Ale wiem też, że chciałabym, aby się nam ułożyło. Ktoś może miał podobną sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna zdesperowana zeby za wszelka cene miec chlopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "naduzyl ich cierpliwosci"? Co odpieprzyl? Pochwal sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice zawsze więcej widzą niż, zakochana kobieta. To proste. Poza tym jeśli ma nałogi, to dobrze robią, że cię przed nim chronią. Nie ma nic gorszego, jak życie z alkoholikiem, ćpunem, hazardzistą, kleptomanem,chorym psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Robię projekt o podejmowaniu trudnych decyzji, a czytając Twój post, myślę, że Ty masz taką do podjęcia, odezwij się proszę do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się o szczegółach: zuzannakasterka@gmail.com!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×