Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bicu

Brzydzą mnie osoby, które uprawiają przelotny seks a was?

Polecane posty

Gość Bicu
gość dziś Jestem kobietą więc c*pki nie lize. I nie, nie o******* każdemu. C*pki też lizać nie daje. Pocałunki, pieszczoty i seks. Pieszczoty oralnie zostawię dla stałego partnera. X Mam nadzieję, że o tym poinformujesz stałego partnera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tak bardzo boi sie chorob przez wspolzycie powinien zdawac sobie sprawe z faktu, ze np. prochnica mozna sie zarazic przez pocalunek. Poza tym powinien stronic od ludzi i nic nie dotykac bez rekawiczek oraz chronic twarz przed zakazeniem kropelkowym, njalepiej tylko - jezeli juz - sporadycznie oddychac przebywajac wsrod ludzi. Chec posiadania tylko jednego partnera seksualnego podyktowana jest czesto traktowaniem partnera jak wlasnosc, strach przed koncem zwiazku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćateistka
Ja mam super seks w stałym związku bo tak się dobralismy i nie muszę się bać o swoje zdrowie bo jesteśmy sobie wierni o otwarcie bez.skrępowania mozemy eksperynentowac razem bo ufamy sobie. Z nowo po znana osoba na pewno nie.pozwolilabym sobie na wiele rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
ale ludzi ktorzy uprawiaja oral z prostytutakmi zwyczajnie nie rozumiem to juz wolalbym w krowie lajno penisa zanurzyć niz pani do towarzystwa do ust zapodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
Kto tak bardzo boi sie chorob przez wspolzycie powinien zdawac sobie sprawe z faktu, ze np. prochnica mozna sie zarazic przez pocalunek.'' to prawda dzieci rodza sie bez próchnicy .. dopiero dorosli najczesciej rodzice im przekazuja na przyklad przez pocalunek czy pijac z tej samej szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
szacuje sie ze 90 % dzieci w Polsce ma próchnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator Ty już się nie wypowiadaj bo znam twoje poglądy. Żyj na ccałego. Ale krotko. W życiu najważniejszy jest seks i to żeby jak nawiecej dziur zaliczyc pff jest poped trzeba sobie ulzyc. . Jak zwierzątka no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćateistka
Tu nie chodzi tylko o choroby. Tylko ze piszę o tym jako.osoba w związku która nie uznaje zdrady. A bedac singielka nie gzilam się z kim popadnie choć nie zaprzeczam że seksu w ogole nie bylo. Był. Nie brzydzi mnie seks bez związku ale seks z byle kim kogo się prawie w ogóle nie zna i traktowanie tego jak sportu ludzkiej potrzeby fizjologiczne td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bicu a po co mam informować? Myślisz, że faceci z chęcią się przyznają ile kobiet mieli? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurzajką jak można się zarazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że bicu to rescator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też. To świadczy o tym ze jesteśmy dobrymi ludźmi z zasadami,moralnością, i honorem. Uważam seks za intymną sprawę do której dochodzi podczas jakiejś bliższej relacji i Poznania.Chodzi o miłość i bliskość. Nie o seks sport.Nie chce nawet wiedzieć co ci ludzie noszą za choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chcesz rvchac jedno i to samo ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2018 o 15:50, Gość gość napisał:

Jestem ateistka i też mnie brzydza takie osoby. Osobiscie nie wyobrażam sobie robić to z kimś do kogo czegoś więcej niż.pozadanie nje czuje do tego dochodzi ryzyko zarazenia się jakas wenera. Moralnosc i zdrowie jest dla.mnie dużo cenniejsze niż chwila przyjemnosci

Szanuje za takie podejście,tak trzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2022 o 16:54, brokencat87 napisał:

Ja nie wierzę, że ktoś to robi. Podobno seks to fake news.

Ktoś zapewne robi, w końcu nie wszyscy są z probówki, to raz. 😄

Dwa - na pewnych filmikach też jest, wprawdzie udawany, ale jest. Także to nie fake news, tygrysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrzydza, bo nie obchodzi mnie życie łóżkowe innych osób 😄 Ale jeśli sytuacja jest za zgodą jednej i drugiej strony to nie widzę żadnego problemu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×