Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekcja numer jeden

Kobiety wogóle nie mają pojęcia jak przyciągać odpowiednich facetów

Polecane posty

Gość lekcja numer jeden

te marne próby to po prostu tragedia i wychodzą potem rezultaty jak sraczka po fast foodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam sraczki po tonie fastfudu. W ogóle się pisze. Coś jeszcze panie nauczycielu sztuki szukania księcia z bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekcja numer jeden
gdzie tam pisze że księcia wam szukam? pisze tylko fakty, a ty zamiast czytać treść to szczegółami typu gramatyka i kropka nad i się podniecasz. Jeśli nie masz takiego związku jakiego chcesz to robisz coś źle, tylko nie wiesz co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie robię bo nie interesują mnie związki takie jak ty to rozumiesz. Pisownia jest ważna. Podniecam się ciekawszymi rzeczami. Oswiec nas. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleje jerozolimskie
Interesują cię związki z kotami madam? pisownia nie ważna tylko treść. czym się podniecasz? Oświecić moge szatnie szkolną a nie piłke pełną kotów. Masz problem i to nie jeden, może o tym porozmawiamy? Odpuszcze moją typową stawke godzinną tym razem. Prosze zaczynaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez mam w d***e i mi nie zalezy, nawet sie nie staram przyciagac nikogo nudne te tematy jakis bol ze kobiety sa same, ok sa idiotki, sa idioci dajcie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wilczy apetyt
gość dziś świnia wszystko żre, a potem 300kg i na rzeź, widocznie do tego syfu już waćpanna przywykła i nie sra po nim, szczęście w nieszczęściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz treści liczy się sposób podania. Zapamiętaj. Widzę że żyjesz stereotypem według którego kobieta niezainteresowana typowym związkiem = stado kotów ale muszę cię rozczarować. Czym się podniecam? Hmm nie chce cie zgorszyc a wiem że by tak było gdybym ci zdradziła ten sekret. Problemy rozwiązuje we własnym zakresie bo nie wypada obarczac nimi ludzi gdyż maja swoje życia. To co mi proponujesz mam całkowicie za darmo więc głupota byłoby płacenie nawet mniejsza stawkę. Proszę ty zacznij. Zdradz nam kobietom te arkana abyśmy już więcej tych samych błędów nie popełnialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawia mnie sfrustrowani socjologowie ktorzy chcieliby mowic kobietom jak maja zyc, jakich mezczyzn wybierac, weczna ocena bla bla bla typowy temat na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie starasz się boś pasztet lub ułomna psychicznie, na pewno nie normalna, początek psychozy, być może po niewypale lub dwóch i teraz wszyscy są be przez twoje durne wybory, bo to twoja wina nigdy nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli myślisz kochany że przez niewypały traktuje wszystkich facetów źle to jesteś w błędzie. Uspokoj się tam bo psychoza ciebie zaatakuje i będzie klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamburger na plastik
gość dziś ewidentnie egzemplarz po kilku niewypałach i teraz obwinia cały świat za swoje wybory, kto ci kazał brać debili? A wzieła bo ją zaczepili i nie potrafiła odmówić, bo nikt inny jej nie zauważał, przykre ale takie życie, łatwo nie miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:46 ale sobie ladnie umiesz wszystko wyjasnic :) zaloze sie, ze ty jestes pasztet ktory nie moze zamoczyc od jakiegos czasu wiec sperma zalewa mu mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasztet ktory nie moze zamoczyc, napewno nie normalny, oprocz tego zawsze ma racje i nigdy nie jest bez winy a te zle kobiety ktore nie mysla logicznie o bozee ale straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem co domorosly socjologu czy tam kolczu że przedstawiciele twojej płci dzięki niewypałom wyswiadczaja kobietom wielka przysługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta niezainteresowana związkiem może być bardzo ciekawa, a nawet ponadprzeciętnie inteligentna, na pewno dobra rozmówczyni. Nie zgorszysz mnie niczym, możesz opowiadać wszystko, nie ma dla mnie niespodzianek, twój sekret jest ze mną bezpieczny. Problemy nigdy nie rozwiązuje się samemu, a co nazywasz obarczaniem to zwykła bezinteresowna pomoc. Nic nie masz za darmo, bo coś takiego nie istnieje, masz tylko kiepską jakość usług systemu socjalnego, rezultaty będące tak mizerne jak ta "darmowa" usługa. Wy nie popełniacie żadnych błędów bo przecież jesteście szczęśliwe i niezależne i nic wam więcej do życia nie potrzebne, tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niewypały lub trauma z dzieciństwa, nie dobry wujek lub kuzyn? kto to był i co ci zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bo się wzrusze. Naprawdę... Nie ma czegoś takiego jak bezinteresowna pomoc. Same z siebie się nie rozwiązują bo ja je rozwiązuje. Zgorszylabym cię niejednym ale cię oszczędze. Docen to. Lekcje uważam za mało ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę problemy z molestowaniem ze strony męskiego członka rodziny. Pomoglabym ci ale nie tu i nie za darmo bo nie prowadze działalności dobroczynnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nic podobnego, udany związek i wszystko jak należy, a spermą to zalewam tam gdzie potrzeba i zero problemów z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niech myślą co chcą ale fakt pozostaje że szczęśliwe nie są, ale czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lekcja to nie lektura, mylisz pojęcia, tu ma być dyskusja interaktywna lecz niestety ktoś ma blokade i coś ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co ci w ogole chodzi? boli cie cos, ze sa takie a takie kobiety :P Czy o co chodzi. Dobroczynnej dzialanosci dla ofiar molestowania nie masz, a dobroczynna dzialalnosc dla singielek juz tak hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś typowa kobieta, wszystko tylko za kase, co za plemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że mam blokadę i coś ukrywam. Jak każdy. Wątpisz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zrozumiem tego bolu d**y :P ja np mam gdzies, ze sa sobie kawalerowie, ktorzy maja wysokie wymagania i maja wyebane na kobiety. Niech sobie beda. Maja prawo byc soba. Nam kobietom tez nalezy sie to prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus dla miłej pani
gość dziś nic nikogo nie boli, przytaczane są jedynie FAKTY moje ty miłe kociątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to co nas podnieca to się nazywa kasa... I seks. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście że mam blokadę i coś ukrywam. Jak każdy. Wątpisz w to? Zgłoś Dlaczego masz blokade i co i po co ukrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×