Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekcja numer jeden

Kobiety wogóle nie mają pojęcia jak przyciągać odpowiednich facetów

Polecane posty

Gość gość
U operatora sobie założyłam. Ukrywam wiele. Ale to już nie twój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakty urojone w chorym łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fakt może być urojony? Może jeszcze dopisz autentyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc cebulaku miłego uswiadamiania i kołczowania i wymuszania swojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Też tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasne że należy się to prawo, nigdzie nie było to podważane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to co nas podnieca to się nazywa kasa... I seks. Życie. Zgłoś KASA tak, a bez seksu potraficie żyć, ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś psychol >>>>> no i lecą oblegi, tylko na co i po co to? nie potrafi to to prowadzić dyskusji na poziomie najwyraźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś U operatora sobie założyłam. Ukrywam wiele. Ale to już nie twój biznes. Zgłoś Ukrywasz bo się boisz, a boisz się bo nie rozumiesz, a nie rozumiesz bo nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafimy gdy trzeba. Pisałam o tym co nas podnieca a nie bez czego żyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, bo trzeba wyzwiska i obrażania kogoś tak naprawde za nic, i kto tu ma psychoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się boję bo nie rozumiem? Zaskocz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry prezent na koniec
gość dziś was nic nie podnieca, a kasa to chyba na trumne potrzebna, zawsze się przyda, bo śmierć jest pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kasę na trumnę to już się będą martwić inni. Ja będę mieć to w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz to co masz
gość dziś Czego się boję bo nie rozumiem? Zaskocz mnie. Zgłoś nie wiesz czego się boisz i musisz pytać? Przecież jesteś logiczna i inteligentna, a może się mylę? imponuj swoim blaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam aż ogrzeje mnie twój oslepiajacy blask. Myślałam ze masz coś ciekawego na ten temat do napisania bo poruszasz go. Nudzisz mnie, inteligentny i tajemniczy jak komnata gościu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie miałam bo nie preferuje analka. Nie interesują mnie twoje gejowskie preferencji więc to raczej ty oszczesc nam tej ohydy a sobie wstydu, wasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zabawne... Jesteś psychologiem, psychiatrą? Czy może swoje mądrości zdradzasz na podstawie własnych psychoz i pobytu w psychiatryku ? Wiesz nieustanne krążenie wokół tych samych tematów też o tobie dobrze nie świadczy. Mania prześladowcza? Myślę jednak że jesteś skrzywdzony przez własną matkę i niedojrzały emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnijcie w własnym sosie
dyskusja z "inteligentnymi" singielkami to strata czasu, to tak jak rozmowa z żabą o matematyce pytając ile to 2+2 gdy ona nie ma koncepcji co to 2, przegrywy genetyczne są bez znaczenia i bez wartości, nic po nich nie ma i nie zostanie, PRZEGRAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:08 nudny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Skwierczysz i skwierczysz nadając to samo. Jesteś monotematyczny aż się rzygać chce. Nam tu wszystkim się wydaje ze to ty masz istotny problem. Nienawidzisz singielek, kobiet samotnych, kobiet samotnych z dziećmi, rozwódek. Nie cierpisz wszystkich tych kobiet które nie zakotwiczyły się przy facecie. Jesteś przepełniony nienawiścią do kobiet. Idź w końcu się leczyć albo wyemigruj do Tajlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A skąd ty możesz wiedzieć kto dla kogo jest odpowiedni? Nie znasz czegoś takiego jak niezgodność charakterów? To jest akceptowalne jako przyczyna rozwodu. Może załóż biuro matrymonialne i zatrudnij się jako swat wróżbita. Przecież najlepiej wiesz co nam kobietom potrzeba do szczęścia. Marnujesz się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 40zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 40zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mamy ochoty zadnych sraczkowatych facetow przyciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×