Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłosny wehikuł czasu

Polecane posty

Gość gość

Jestem już po 30-stce a podobają mi się tylko 20 latki. Jednak one mnie nie chcą. Wpadłem więc na genialny pomysł! Założę sobie na portalu randkowym konto i odmłodzę się o 10 albo nawet kilkanaście lat :D Właśnie wybieram z moich starych zdjęć takie, z których nie widać, że były robione tak dawno :D Jak już poznam jakąś dziewczynę i ona bardzo się mną zainteresuje, tak że będzie chciała mnie poznać na żywo to będę jej musiał wyjawić prawdę ale może jeśli mnie bardzo polubi to zaakceptuje mnie mimo tego - jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą pewnością:) liczy się osobowość, szczególnie u mężczyzny, piękne ciało czy misiek jest tak samo mile widziany, ciało z wiekiem zmienia się, charakter, osobowość tylko delikatnie modyfikuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało która kobieta ok. 30 ma prawdziwy wiek na portalu podany, no ale cóż, kobiet nie pyta się o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli myślicie, że mój plan ma szanse się udać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś czuję, że mnie podpuszczacie ale tak czy owak zamierzam spróbować i się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie uważacie, że to jest nieuczciwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym ona zadecyduje, czy potraktuje to jako nieuczciwość czy chęć zdobycia interesujacej go kobiety, stawiam na to drugie, "bądźcie niewinni jak gołębie i sprytni jak węze":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę desperacją zalatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe...Ja sam, szczerze mówiąc, nie wiem czy chciałbym być tak oszukany. Pytani, czy powiedzieć jej przed spotkaniem czy dopiero na spotkaniu jak się zdziwi, że jakoś poważniej wyglądam? ;) Ale co prawda to prawda, że spotykałem się nie raz z dziewczynami, które na żywo było trudno rozpoznać. Jednak one podawały przez internet prawdziwy wiek, tylko zamieszczały stare zdjęcia. A ja mam zamiar nie tylko wrzucić stare zdjęcia ale też podać z 10 lat młodszy wiek, bo wiele dziewczyn patrzy na wiek a nawet ma ustawioną blokadę, że starszy nie może do niej wysłać wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie właśnie o zmianie daty urodzenia a nie samych starych zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86M
Kombinuj chłopczyno nim Twe wdzięki przeminą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×