Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakupy ,oszukana

Polecane posty

Gość gość

Witam .Mam pytanie gdzie moge skierowac swoje pierwsze kroki zeby odzyskac swoje pieniedze jesli jest wogole jakas nadzieja...?Zakupilam szafke do lazienki prawie przez allegro.Podany byl telefon gdzie Pan zapewnial o jakosci szafki ale tylko poprzez smsa.Szafka byla przyslana poczta polska za pobraniem.Po otworzeniu pakunku wszystko by bylo ok gdyby nie to ze szafka byla cala w plamach.Wyslalam zdjecia wlascicielowi poniewaz znow nie odbieral ale odpisal ze szafke wysle nawet dolozy dwa lustra.Mial byc zwrot pieniedzy i odbior szafki.Niestety dni leca Pan twierdzi ze jest chory i nadal nie odbiera telefonu tylko napisal ze szafka jest w drodze.Zalamani jestesmy ta cala syuacji.Dla mnie to osoba chora na glowe.Stracilismy pieniadze ciezko uzbierane i nie wiem czy mam zglosic to na policjie czy czekac na niby szafke ktora idzie juz tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarlinka
Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji, staram się robić zakupy w sprawdzonych sklepach. Na pewno wysłałam bym informacje do tego pana że daję mu czas trzy dni na rozwiązanie całej sprawy, po czym zgłaszam całą sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×