Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze mam smutną albo poważną minę

Polecane posty

Gość gość

Co zrobić bo ludzie mnie źle odbieraja przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pe ciagłe pytania 'co się stało?' / 'czy pani sie dobrze czuje?' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez :O wiem o tym ale nie potrafie sie pozbyc tej miny i zastapic ja bardziej sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncpsycholog
To prawie jak ja. Od sluchania spowiedzi doły i depresje mnie nieodstepuja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiuncpsycholog dziś Chyba nie jest tak źle? Coś ciekawego też na pewno słyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:23 nie karm trolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawawa231
ja to samo, nawet słyszałam kiedys od pani co uczy mojego syna, ze powinnam chodzic do psychologa... JPRd :( Tłumacze, ze mam opadajace kąciki ust,a ta czy jestem w depresji.. Taka mam twarz, zawsze cała klasa ze jestem ponura, i inni ludzie.. nie ma nic gorszego chyba, nawet z pracą ciezko przez to.. Najlepsze, ze jak to słysze to na serio prawie zaczynam płakac, jak ktos to przezył to wie o co chodzi. Dlatego krew mnie zalewa, jak ludzie oceniaja po twarzy, czy ktos fajny, czy nie, jak w przypadku tej himalaistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:49 a probowalas jakos tak "usilnie" na co dzien rozpromieniac swoja twarz? Mam na mysli leciutenki usmiech. Ja tego probowalam i nie jest to glupi pomysl, efekt daje. Latwo jednak przesadzic i wtedy wychodzi sie na glupkowatego i bez powodu rozesmianego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam czasem, na np. rozmowach kwalifikacyjnych, i wychodzi taki straszny grymas. Raz tez kolezanka mi przedstawia jednego goscia, a ten- chyba zreszta debil- a gdzie usmiech? To spróbowałam sie usmiechnac, a ten na to: której klasy ten usmiech jest? :( Bo chodzi o to, ze ja kiedy nie mam usmiechu to wyglądam ponuro, najlepsze ze ludzie raczej nie mówia, wyglądasz ponuro, tylko dlaczego tak mało usmiechu? I długo nawet nie wiedziałm o co im chodzi... Bo ktos widzi mnie 5 sekund i ile mam sie smiac, jak przygłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha taką masz twarz i tyle. Nie ma co się tłumaczyć że się nie jest wielbłądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncpsycholog
Ja jak sie usmiecham to wygladam jak joker z filmu Batman, i widze w oczach ludzi przerazenie. Tak zle i tak nie dobrze :) (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncpsycholog
a i jeszcze te dzwieki ktore wydaje z siebie ,sa przerazajace nawet dla mnie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:29 bo jak jestes nieszczesliwy melancholijny depresyjny smutny albo źle sie czujesz to nie powinienes sie wedy na siłe usmiechac bo ten usmiech jokera to sztuczny usmiech. nikt wtedy na sile nie powinien sie usmiechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw i prowokacja faceta co całym internetem gada i udaje on kobiety i dzięki temu pisze z facetami przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×